Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
παρε κ αυτο πιρφορακο να χισισσσσσσσσσσσσσσσ μορι ανομαλαρα φαρμακοτι
Ε όχι και φαρμακωτη…
ANABOLIC με λέγανε σε 1 βαρητζιδικο στην Κυψέλη
Ξέρεις από αυτά που δεν πανε γκόμενες γιατί το ποιο ελαφρύ είναι το 20Kg
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Ε όχι και φαρμακωτη…
ANABOLIC με λέγανε σε 1 βαρητζιδικο στην Κυψέλη
Ξέρεις από αυτά που δεν πανε γκόμενες γιατί το ποιο ελαφρύ είναι το 20Kg
ισε σε κικλο τορα ψολαρα μου?
εγο ιμε μονιμα σε κικλο καυλασ απο τοτε που γενιθικα!πασχο απο επικινδινι σισορευσι σπερματοσ πορνε μου!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Δεν εχω χρόνο αδερφέ, έχει νέα παιδιά να γυμναστούν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε άτιμε, αποκρυπτογράφηση θέλουν τα μηνύματα σου
γιατι δεν εχισ χρονο πορνε μου?
για πιρφορισμα παντοσ βλεπο εχισ αφθονο χρονο!!!
ασε τα δεν εχο χρονο και ελα πιατσα για λουλα σε ρομαντικο τεκε κ μετα αν ισε καλοσ μιστισ με καλι διαγογι θα σου μαθο και τιν τεχνι του σιδερικου εροτα!ολα μεσα στο σφικτεν κολεννννννννννν πορνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!θα χινιιιιισσσσσ διχοσ αυριο ανομαλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε απο σιδερικι καυλααααααααααααααααααααα!!!!
ι πορνομιονεσ σου θα σισπουντε σαν κλιτοριδααααααααααααααααααααααα!!!!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
ισε σε κικλο τορα ψολαρα μου?
εγο ιμε μονιμα σε κικλο καυλασ απο τοτε που γενιθικα!πασχο απο επικινδινι σισορευσι σπερματοσ πορνε μου!!!
Όχι ρε τα εχω παρατήσει, μόνο Ινσουλίνη κάνω λόγο ΙΔ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Ινσουλινοεξαρτωμενος Διαβήτης
Εχω από 6 χρόνων

Κοινώς είμαι στα ΑΝΑΒΟΛΙΚΑ από τα 6 μου
καταλαβα πορνε μου.τιπου 1 εχισ διλαδι που δε παραγι το πανγκρεασ ινσουλινι.
αυτο απο τι το επαθεσ αν επιτρεπετε?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Για DNP , Αυξιτικη και Ινσουλίνη δεν κάνω λόγο καν… φαίνεται από την διάπλαση σου.

θα σου απαντισο με μια ροσικι παριμια που λεει ''μι μιραζισ το δερμα τισ μι σκοτομενισ αρκουδασ''
για δουλεψε τιν παριμια στο μιαλο σου λιγακι!και αν τιν καταλαβισ εγο θα σε κερασο λουλα στο ελ μπασα στιν αχαρνον και κουπα αττιλασ τζιμ δορο για τον προτο χειτερ μας!!!
υ/γ αμα ισε καλο πεδι θα σε παο κ μεταξουργιο στο πορνομολ να πιτσιλισουμε παρτουζα!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Άσε τα πολλά λογια και τις θεωρίες και έλα κάνε εγγραφή Αττίλας τζιμ να σε περάσουμε ένα χέρι μίνιο

Κλασικός ρωσόφιλος που το παίζει ιστορία σε αδύναμους και χαζούς.
Σε προκαλώ σε squats με το Πιτσιλιστή φορτωμένο πάνω μας (δηλαδή 70 κιλά) και όποιος βγάλει περισσότερα reps.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.018
Κριτικές
490
Like
36.766
Πόντοι
41.447
Κλασικός ρωσόφιλος που το παίζει ιστορία σε αδύναμους και χαζούς.
Σε προκαλώ σε squats με το Πιτσιλιστή φορτωμένο πάνω μας (δηλαδή 70 κιλά) και όποιος βγάλει περισσότερα reps.
Μίλησε ο έξυπνος αμερικανοδουλος μπινες.
Ποιος σου είπε πως Άλεξ παραπανω είναι αδύναμος και χαζός?

Εκεί στο Αττίλας gum έχουμε και ένα σάκο του μποξ εσύ θα γίνεις ο δεύτερος
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Κλασικός ρωσόφιλος που το παίζει ιστορία σε αδύναμους και χαζούς.
Σε προκαλώ σε squats με το Πιτσιλιστή φορτωμένο πάνω μας (δηλαδή 70 κιλά) και όποιος βγάλει περισσότερα reps.
οι πιρφοροι κατεστρεψαν τιν ελλαδα!!!:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Μίλησε ο έξυπνος αμερικανοδουλος μπινες.
Ποιος σου είπε πως Άλεξ παραπανω είναι αδύναμος και χαζός?

Εκεί στο Αττίλας gum έχουμε και ένα σάκο του μποξ εσύ θα γίνεις ο δεύτερος
εχο αναγκι ατακτουσ χειτερσ να τουσ κανο ανδρικελα να τουσ γλεντισο ολο μεσα στο σφικτεν κολεννν!!!

μινετε σιντονισμενοι ολοι οι ΧΕΙΤΕΡΣ θα γινι σιναντισι σε τεκε στιν αγρια ρομαντικι πιατσα θα μοιρασουμε ατασκτεσ κουπεσ στουσ λατρισ του αττιλασ τζιμ και γλεντισμα σε πιρφορουσ χειτερσ!!!!
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Λοιπόν , επανέρχομαι με συγκλονιστικά νέα , πλέον μπορώ να κάνω συνεχόμενα 20 κάμψεις , μου χάρισαν και κάποια βαράκια και έχω δεί τρομερή διαφορά , επίσης δουλεύω και ταναλάκια - πένσες , τα πολύ σκληρά , όχι τα μαλακά , σε αρκετές επαναλήψεις .Τώρα , θέλω και πάλι τα φώτα σας ώστε να προχωρήσω περαιτέρω , μπαίνω νταής με ερωτήσεις -απορίες ( οπως λέει και ο τρισμέγιστος πιτσιλιστής ) . 1) τι μπορώ να κάνω για να {ανοίξουν} οι πλάτες μου ? , 2) πως μπορώ να γυμνάσω κοιλιακούς χωρις να με πονάει η μέση , ειδικότερα λόγω ίσως απώλειας βάρους είναι εκτεθειμενη η λεγόμενη ουρά στο τελος της σπονδυλικής στήλης με αποτέλεσμα οταν πέφτω στο πάτωμα για να εκτελέσω την ασκηση σε κάθε επανάληψη να πεθαίνω στον πόνο . Αυτά προς το παρόν , περιμένω με ανυπομονησία τις συμβουλές σας .
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Λοιπόν , επανέρχομαι με συγκλονιστικά νέα , πλέον μπορώ να κάνω συνεχόμενα 20 κάμψεις , μου χάρισαν και κάποια βαράκια και έχω δεί τρομερή διαφορά , επίσης δουλεύω και ταναλάκια - πένσες , τα πολύ σκληρά , όχι τα μαλακά , σε αρκετές επαναλήψεις .Τώρα , θέλω και πάλι τα φώτα σας ώστε να προχωρήσω περαιτέρω , μπαίνω νταής με ερωτήσεις -απορίες ( οπως λέει και ο τρισμέγιστος πιτσιλιστής ) . 1) τι μπορώ να κάνω για να {ανοίξουν} οι πλάτες μου ? , 2) πως μπορώ να γυμνάσω κοιλιακούς χωρις να με πονάει η μέση , ειδικότερα λόγω ίσως απώλειας βάρους είναι εκτεθειμενη η λεγόμενη ουρά στο τελος της σπονδυλικής στήλης με αποτέλεσμα οταν πέφτω στο πάτωμα για να εκτελέσω την ασκηση σε κάθε επανάληψη να πεθαίνω στον πόνο . Αυτά προς το παρόν , περιμένω με ανυπομονησία τις συμβουλές σας .
πρώτα πρώτα πρέπει να διαβάσεις το νήμα "ο γυμναστής" και να εκφέρεις κ εσύ άποψη.
δεύτερων.. με ταναλάκια δε γάμησε ποτέ κανείς !!!
τρίτων πάρε μονόζυγο και λάστιχα.
τέταρτων ... τι πονάει η ουρά σου ρε ? σκύλος είσαι ? πλάκα κάνω.. μπες νταής (ισως μ ένα στρώμα) και σιγά σιγά θα συνηθίσεις.
πέμπτων και τελευταίο.. εκτέλεσε όλες τις ασκήσεις, ακόμα κ τα πουσαπς με όσο καλύτερη τεχνική μπορείς. καλύτερα δύο και καλές παρά 10 και χάλια.

ΥΓ επέλεξε να πας γυμναστήριο. τα χρήματα που θα δώσεις πέρα απ τη χρήση των μηχανημάτων θα σου προσφέρουν γνώσεις. η γνώση πληρώνεται. (αρκή να μη πέσεις σε αλμπάνιδες)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.453
Πόντοι
736
2) πως μπορώ να γυμνάσω κοιλιακούς χωρις να με πονάει η μέση , ειδικότερα λόγω ίσως απώλειας βάρους είναι εκτεθειμενη η λεγόμενη ουρά στο τελος της σπονδυλικής στήλης με αποτέλεσμα οταν πέφτω στο πάτωμα για να εκτελέσω την ασκηση σε κάθε επανάληψη να πεθαίνω στον πόνο . Αυτά προς το παρόν , περιμένω με ανυπομονησία τις συμβουλές σας .
Όταν λες την άσκηση φαντάζομαι εννοείς την κλασική που σηκώνεις το πάνω σώμα να φτάσει το κεφάλι στα γόνατα ... αν την περιγράφω καλά. Αλλά υπάρχουν και άλλες ασκήσεις όπως τα ροκανίσματα (αν ψάξεις στο google θα την βρείς) αλλά και άλλες που αντί να σηκώσεις το πάνω σώμα σηκώνεις τα πόδια ... γενικά ψάξε για ασκήσεις κοιλιακών και όποια σε βολεψει περισσότερο αυτή κάνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom