Νέα

Skype της γυναίκας μου * Κάνει ShOws *

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PetrosMarianna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 162
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είναι 29 χρόνων,Θα γουστάρατε σκαιπ Show μαζί της ;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.288
Κριτικές
62
Like
40.955
Πόντοι
8.530
Δεν είμαστε για μεγάλες δουλειές και ιδέες στο χωριό την Θεσσαλονίκη φιλτατε παράτησε τη Σαλονίκη και έλα Αθήνα -εκεί πάνω μόνο για μπουγατσες και γάλατα είναι :smiling-face-with-heart-eyes:
Ναι ρε παικτη αλλά στα στούντιο Θεσσαλονίκης ντρέπεσαι να πατήσεις ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα σου δώσω τρεις συμβουλές Ρίο: δίαιτα , δίαιτα, δίαιτα
Δεν είναι χοντρός,εύσωμος είναι,το σκαρί του είναι τέτοιο...
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
596
Like
1.841
Πόντοι
206
Εγώ τώρα γιατί νομίζω ότι την έχω δει στις παλιές καλές εποχές του tumblr ? :think:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Πραγματικά δεν έχω λόγια ρε τσακάλια....εμείς κάνουμε το γούστο μας . Και κάποιοι μάλλον έχουν καμία μέσα τους ....δεν έχω πει τίποτα κακό ...αν οποίοι γουστάρουν είναι και εγκληματίες έγινε ... Δεν ξανά ασχολούμαι με τέτοια ... Πραγματικά καθένας προσπαθεί κάτι να πει να φανεί έξυπνο ; Καλό ; Δεν ξέρω ρε τι παίζει .... Εμείς έτσι είμαστε ... Τώρα τι να πω ....

που θες να καταληξεις...???
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Το κάνουμε για την καύλα μας ... αλλά χρεώνουμε κιόλας

Βαρέθηκα να κάνω το ντελίβερι και την έβγαλα στο κλαρί ... δεν είναι όμως μποτάνα

Σεβαστείτε τα παιδάκια μας

:confused::confused::confused: το πιο διάσημο ναυάγιο είναι ο Τιτανικός ... κάθε μέρα όμως βλέπουμε μεγαλύτερα
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.181
Πόντοι
441
που θες να καταληξεις...?κάνεις δεν. Είναι κριτής κάποιου .ούτε ενόχλησα κάποιον.ουτε με το ζόρι έβαλα κάτι ν κάνει κάποιος .γίνεται να σταματήσουμε τις αντιπαραθέσεις ; Γιατί δεν είμαι εδώ για τέτοια...για καύλα είμαι εδώ ....
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.181
Πόντοι
441
Eνω εσυ τυπε που βγαζεις τη γυναικα σου στο κλαρι εχεις και γαμω τα προτυπα.Αν ειναι να βγαζω τη μανα των παιδιων μου στο κλαρι τυπε προτιμω να εχω το αγιο ορος προτυπο.Τελος φαντασου ποσο ξεφτιλας παιζει να σαι για να κανεις πουτανα τη γυναικα σου και να καθεσαι να τη βλεπεις να στη γαμανε κιολας γιατι οπως ανεφερες λιαν συντομως θα παιξει και γαμησακι οχι μονο καμερα
Τι ζόρι τραβάς ρε σι με την ζωή μας ; Τι να ασχοληθώ τώρα ρε ...πάντως ζωαρα έχουμε εσύ κάτσε και γράψε βιβλία εδώ μεσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το κάνουμε για την καύλα μας ... αλλά χρεώνουμε κιόλας

Βαρέθηκα να κάνω το ντελίβερι και την έβγαλα στο κλαρί ... δεν είναι όμως μποτάνα

Σεβαστείτε τα παιδάκια μας

:confused::confused::confused: το πιο διάσημο ναυάγιο είναι ο Τιτανικός ... κάθε μέρα όμως βλέπουμε μεγαλύτερα
Έτσι έχεις δίκιο .
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.181
Πόντοι
441
Τύπε τα επιχειρηματικά σου assets δεν τα νυμφεύεσαι ούτε κάνεις παιδιά μαζί τους :confused:
Άμα ήταν δωρεάν το σκαιπ όλοι πρώτοι θα σασταν αυτό ξέρω .ενοχληθηκατε τώρα όμως ...άιντε να πάει για διαγραφή και κακώς έμπλεξα εδώ... Αλλά άμα αρχίσω και λέω....τι έχουν δει τα μάτια μου εδώ μέσα που μιλάτε για ηθική ....μέχρι και την πέτρα στην εθνική οδό έχετε ξεκατινιασει
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Άμα ήταν δωρεάν το σκαιπ όλοι πρώτοι θα σασταν αυτό ξέρω .ενοχληθηκατε τώρα όμως ...άιντε να πάει για διαγραφή και κακώς έμπλεξα εδώ... Αλλά άμα αρχίσω και λέω....τι έχουν δει τα μάτια μου εδώ μέσα που μιλάτε για ηθική ....μέχρι και την πέτρα στην εθνική οδό έχετε ξεκατινιασει

Αλήτες τύπε ... ενώ είναι άξια μάνα και σύζυγος η δικιά σου, την περάσαμε για μποτάνα γιατί μας μπέρδεψαν τα καριολίκια της :confused:
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Τον χαζό κάνει μπας και πείσει κανά θύμα ότι το "κανει για την καύλα και μόνο" :confused:
Το κακό είναι πως φοβάμαι ότι για τις επόμενες γενιές, αυτός θα είναι ένας πολύ συνηθισμένος τρόπος για να βγάλουν τα προς το ζην.

Τι να πεις.
Μόνο κρίμα που δεν φόραγαν Καποτά.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.181
Πόντοι
441
Τον χαζό κάνει μπας και πείσει κανά θύμα ότι το "κανει για την καύλα και μόνο" :confused:

Αλήτες τύπε ... ενώ είναι άξια μάνα και σύζυγος η δικιά σου, την περάσαμε για μποτάνα γιατί μας μπέρδεψαν τα καριολίκια της :confused:
Το ποσό αξία είναι 30 χρόνων μόνη της ούτε πατέρα ούτε μάνα με δύο παιδιά και εγώ δουλειά όλη μέρα άσε να το ξέρω εγώ . Συνεχίζεις να κρίνεις .
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Το ποσό αξία είναι 30 χρόνων μόνη της ούτε πατέρα ούτε μάνα με δύο παιδιά και εγώ δουλειά όλη μέρα άσε να το ξέρω εγώ . Συνεχίζεις να κρίνεις .

Σταμάτα ρε σατανά ... κόντεψε να κυλήσει ένα δάκρυ και να σου στείλω το 20αρικο χωρίς να κάνει καριολίκια η μποτάνα σου :confused:
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
@PetrosMarianna
Ρε μάν πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως σκέφτεστε.

Θέλει η γυναίκα σου να κάνει βίντεο στο Skype και να πληρώνεται;

Γιατί δεν κάνει αυτή ένα προφίλ που θα το λέει, αφού εσύ έτσι και αλλιώς δεν θα συμμετέχεις.

Και δεν θα υπήρχε κανένας λόγος να βγάλετε τα οικογενειακά σας στη φόρα.
Θα ήταν απλά άλλη μια που κάνει βιντεάκια, όπως τόσες στο onlyfans.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.181
Πόντοι
441
Σταμάτα ρε σατανά ... κόντεψε να κυλήσει ένα δάκρυ και να σου στείλω το 20αρικο χωρίς να κάνει καριολίκια η μποτάνα σου :confused:
Δεν έχω θέμα ρε όσο θέλεις κορόιδευε η ότι νομίζεις ότι κανείς ....υπολογιστής είναι αυτός ...γνωστές οι παρενέργειες.ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ γιατί πίστευα ότι το σάιτ ήταν οκ.αλλα το χαλαν κάποιοι όπως μου στείλανε πολλοί στα μηνύματα
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.181
Πόντοι
441
@PetrosMarianna
Ρε μάν πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως σκέφτεστε.

Θέλει η γυναίκα σου να κάνει βίντεο στο Skype και να πληρώνεται;

Γιατί δεν κάνει αυτή ένα προφίλ που θα το λέει, αφού εσύ έτσι και αλλιώς δεν θα συμμετέχεις.

Και δεν θα υπήρχε κανένας λόγος να βγάλετε τα οικογενειακά σας στη φόρα.
Θα ήταν απλά άλλη μια που κάνει βιντεάκια, όπως τόσες στο onlyfans.
Για τους λόγους ΕΧΕΜΥΘΕΙΑΣ. Εξηγήθηκα πασα . Δεν καυχήθηκε που έχω παιδιά . ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑΣ αλλά θα Μ πέις ....εχεμύθεια εδώ ; Μετά από όλα αυτά τα επιστημονικά και κοινωνικά σχόλια ; Κοινωνικά σχόλια και συμβουλές στο bourdela.com ,αυτό το γουσταρα πολυ
 

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
63
Like
148
Πόντοι
0
Φίλε άκρη εδώ μέσα δεν θα βρεις και κακώς άνοιξες το τόπικ. Ωστόσο μοιάζει πάρα πολύ με την δικιά μου σε όλα από τη φώτο που ανέβασες, σκάλωσα νόμιζα ότι είναι η δικιά μου χαχαχα
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Για τους λόγους ΕΧΕΜΥΘΕΙΑΣ. Εξηγήθηκα πασα . Δεν καυχήθηκε που έχω παιδιά . ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑΣ αλλά θα Μ πέις ....εχεμύθεια εδώ ; Μετά από όλα αυτά τα επιστημονικά και κοινωνικά σχόλια ; Κοινωνικά σχόλια και συμβουλές στο bourdela.com ,αυτό το γουσταρα πολυ
Μιλάμε για στόκο.
Λόγους εχεμύθειας και έχεις όνομα Πετρος-Μαριαννα.

Καλά πήγε αυτό.

Λες και αν έκανε προφίλ η γυναίκα σου, θα έπρεπε να βάλει και το αφμ της.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom