Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 674K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.586
Κριτικές
62
Like
39.949
Πόντοι
8.530
Καινουριο συκωτι και νεφρα με την προσφατη κριτικη για Mira .Εριξα απιστευτο γελιο και ακουστηκα μεχρι περα περα....η ατυχης απο καθε αποψη εμπειρια του συναγωνιστου μας δεν τον εμποδισε αφενος να μας φυλαξει απο μια φολα επικων , κυριολεκτικως και μεταφορικως, διαστασεων και αφετερου να σκορπισει τον γελωταν καθ'απασαν την διαγαλαξιακην επικρατειαν του bou.
Eυχαριστουμε!?
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.586
Κριτικές
62
Like
39.949
Πόντοι
8.530
Μιλαω για την κριτικη για Mira3 απο James Daniel...Thank you James.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lavro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.586
Κριτικές
62
Like
39.949
Πόντοι
8.530

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
183
Πόντοι
6
Καλα ενταξει... βλεπω κριτικες και γελαω πραγματικα ποσα παρακαλια θα εχουν πεσει για να μπουν.... 150 ευρω λεει η αλλη ανεξαρτητη κ απο εμφανιση τουλαχιστον ειναι για 50.... εγω μια κριτικη που εβαλα για την dida θετικη δεν περασε ποτε και τωρα σοριδων πεφτουν οι κριτικες για μια ανεξαρτητη ελεος......
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.559
Πόντοι
39.662
Έσωσες κόσμο τυπε @Junax φαντάσου να πήγαινα διψασμένος να πιω μουνοζουμο και να μου έριχνε άκυρο η μικρή.
θα τα εκανα ολα λιμπα εκει μεσα λεμε.



 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
Μόλις έστειλα προς δημοσίευση την κριτική για την Ρανια από Φυλής 84α ισόγειο.Οπότε λογικά σε λίγο θα ανέβει. Η κοπέλα ήταν απροσδόκητα καλή!
Ρανια αρκετα ευδιαθετη χαλαρη και τιμια .της αρεσει το χαιδευμα τα δυνατα χαστουκξατο γλειψιμο και το αγριο πιστονιασμα στα 4 και απο πανο .συνηθος ειναι καθε απογευμα με τον κυρ Βασιλη
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
15
Like
11.495
Πόντοι
3.246
Έσωσες κόσμο τυπε @Junax φαντάσου να πήγαινα διψασμένος να πιω μουνοζουμο και να μου έριχνε άκυρο η μικρή.
θα τα εκανα ολα λιμπα εκει μεσα λεμε.



Μύστη, με άφησε μόνο 10 δευτερόλεπτα να της γλύψω το μουνί. :headbang:
Είναι μέτρια σχηματισμένο με μέτρια γεύση, ενώ το κωλοτρυπίδι της δεν ενέπνεε
για κωλογλυφάδα... :shit: Ενημερώστε και σώστε! :rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.559
Πόντοι
39.662
Μύστη, με άφησε μόνο 10 δευτερόλεπτα να της γλύψω το μουνί. :headbang:
Είναι μέτρια σχηματισμένο με μέτρια γεύση, ενώ το κωλοτρυπίδι της δεν ενέπνεε
για κωλογλυφάδα... :shit: Ενημερώστε και σώστε! :rockon:
Θα παω και θα την τιμωρησω για παρτη σου :bottom::bottom:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.559
Πόντοι
39.662


Λιγο σοβαροτητα δε βλαπτει, τα πραματα ειναι σοβαρα, με κατουρανε μουναρες οχι τιποτα παρακμιακες...
Στιγμιότυπο 2022-07-26, 22.44.30.png
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.995
Πόντοι
10.336


Λιγο σοβαροτητα δε βλαπτει, τα πραματα ειναι σοβαρα, με κατουρανε μουναρες οχι τιποτα παρακμιακες...
Στιγμιότυπο 2022-07-26, 22.44.30.png
πουριτανοι μητσο, μην ασχολεισαι... ζηλευουν που εχουν καταπιεσει τα δικα τους φετιχ.
Ειναι αυτοι που η πουτανα δεν τους θυμαται ακομα και μετα απο 10 συνευρεσεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.559
Πόντοι
39.662

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.705
Κριτικές
30
Like
19.799
Πόντοι
8.746
πρόσφατη κριτική.

και copy paste για να πω τα δικά μου...τα αυτονόητα δλδ κανονικά...

η κριτική...
Το γραφείο σε όλα άψογο .Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες .Καυλιαρικο πρόσωπο κοντούλα με ωραίο σώμα . Η κοπέλα στην αρχή ζήτησε το χρήμα , κακό σημάδι .Πάω ντουζακι και ύστερα πλησιάζω την τσουπρα να δώσω φιλάκι, μου κρατάει το πρόσωπο σε απόσταση, φιλιά ,χάδια και τα λοιπά δεν ήθελε .Έτσι την πήγα γαμιοντας μέχρι το 56 λεπτό ,δεν έδειξα έλεος, ούτε έπεφτε η πουτσα όσο δεν γουστάρε και δυσανασχετουσε τόσο τρομπαριζα .

"μπράβο λεβέντη μου". "μαγκιά" σε όλη της το μεγαλείο. δλδ την έβλεπες να δυσανασχετεί και συνέχιζες να γαμάς χωρίς οίκτο, χωρίς λύπη, χωρίς έλεος.
μπορεί απλά να δυσανασχετούσε, μπορεί όμως και να πόναγε. μπορεί από κάποια στιγμή και μετά να το αισθανόταν ως κάτι χειρότερο. εντάξει υποθέτω δεν είπε σταμάτα (ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω) αλλά εσύ που την έβλεπες έτσι, πως συνέχιζες ρε φίλε? πραγματικά το 50ρικο μετράει περισσότερο από τον άνθρωπο απέναντί σου?
μιλάμε τώρα για κάτι χειροπιαστό, το έβλεπες. σκέφτηκες μήπως να συνεχίσετε κάπως αλλιώς, να τη ρωτήσεις τι θα ήθελε κι αυτή, να κάνετε σεξ και όχι απλά να "τρομπάρεις" όπως γράφεις?
τα έχω πει χίλιες φορές, ο πληρωμένος έρωτας δεν είναι μια εμπορική δοσοληψία όπως οι άλλες. υπάρχει κάτι πολύ περισσότερο κι αυτό είναι η επαφή. είναι μια "δοσοληψία" που ο πελάτης οφείλει ακόμα και να χάσει μέρος του αντιτίμου στην υποψία και μόνο ότι η κοπέλα δεν μπορεί, δεν θέλει, δυσανασχετεί. ή και κοροιδεύει, ΤΕΛΟΣ.
γι αυτό εξάλλου υπάρχουν κι οι κριτικές, "ποινή" είναι η έλλειψη πελατείας, όχι αυτό που περιγράφεις πιο πάνω.
ΦΩΝΑΞΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΡΑΖΩ ΣΥΝΕΧΩΣ.
σε όλα πρέπει να υπάρχουν όρια, το σάη λέγεται μπουρδέλα αλλά εμείς εδώ μέσα εξακολουθούμε να είμαστε άνθρωποι και να φερόμαστε ως τέτοιοι στα εργαζόμενα κορίτσια.

συνέχεια κριτικής...
Ευτυχώς πήγα ντοπαρισμένος και επειδή είναι ωραίο καυλακι δεν είχαμε πτώση .Προσωπικά το ευχαριστήθηκα, της πέταξα στο τέλος τα φλοκια, αλλά στην μάπα ,αλλά στο σώμα ,φώναζε γελαγα, φρικαρε .

εδώ πάλι τι να σχολιάσω? τι ευχαριστήθηκες δλδ όταν αυτή φρίκαρε?
πάμε πάλι...ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ/ΣΧΕΣΕΙΣ/ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΜΑΣ πρέπει να φερόμαστε και στις κοπέλες αυτές. για την ακρίβεια με ακόμα καλύτερο τρόπο.
γιατί η κοπέλα σου φίλε ή η γυναίκα σου όταν υπερβείς τα όρια θα στο πει, η εργαζόμενη μπορεί (και σχεδόν σίγουρα) κάνει κράτει. υπομένει, τουλάχιστον ως ένα βαθμό. εντάξει πληρώνεται, αυτό όμως κάνει ακόμα μεγαλύτερη την υποχρέωσή μας να τη σεβόμαστε.
γαμώ το κέρατό μου ΔΕΝ μπορεί τα 140 που έδωσες να αξίζουν τέτοιας μεταχείρισης του οποιουδήποτε ανθρώπου.
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ?

συνέχεια κριτικής...
Το ζουμί επειδή ποτέ δεν ξέρεις πως λειτουργούν τα κορίτσια εισαγωγής . Μπορεί στην αρχή ξεκούραστες κλπ να γουστάρουν, μετά όμως να κάνουν αγγαρεία, πάμε προετοιμασμένοι για την μάχη .Δεν πτοουμεθα με την αποκρουστική συμπεριφορά της κορασίδες .Με το να σε σιχαινεται, σαν να αντικρίζει λεπρο και δεν δείχνουμε έλεος για κανένα λόγο .Αυτά και βαρατε δυνατά στο ψαχνό αδέρφια.

ποιο ψαχνό ρε φίλε? τι να "βαράτε"? για σεξ πάς, ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ.
πας να περάσεις καλά και όμορφα που σημαίνει (ή θα έπρεπε να σημαίνει) ότι κι αυτή θα πρέπει κατ' ελάχιστο να νιώσει κάτι καλό, κάτι όμορφο ή να σε δει να προσπαθείς για αυτό.
μετά όμως λέτε "δεν συμμετείχε", ήταν "κομοδίνο" και λοιπά περίεργα...
στον αγροίκο? γιατί να μην είναι?

ΤΕΛΟΣ
υπάρχουν και περιπτώσεις που είσαι σωστός, καθαρός, ευγενής και όλα τα γνωστά σχετικά και η κοπέλα δεν είναι (θα πω) σωστή επαγγελματίας απέναντί σου. εννοείται ότι υπάρχουν.
και ναι, τότε τα λεφτά σου δεν έπιασαν τόπο (πάλι διαφωνώ προσωπικά αλλά αυτό έχει να κάνει με το πως βλέπω εγώ τον αγοραίο έρωτα και μάλλον είμαι η πολύ μικρή μειοψηφία οπότε το αφήνω).
τότε λοιπόν δεν κάνουμε σαν homo neanderthalensis, απλά αποδεχόμαστε ότι ήταν μια κακή εμπειρία και την γράφουμε για να ξέρουν και οι άλλοι. κι έτσι "τιμωρείται" η κακή επαγγελματίας, ΟΧΙ με "τρομπαρίσματα"...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.870
Κριτικές
94
Like
46.131
Πόντοι
17.311

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
721
Κριτικές
5
Like
2.876
Πόντοι
726
Μια τεράστια απορία έχω.. καλησπέρα κιόλας!

Γιατί κάνετε κριτικές και λέτε ότι πήγατε με κάποια ενώ δεν έχετε πάει; Γιατί κάνετε ψεύτικες κριτικές;

Κάποιοι είστε απίστευτοι , πραγματικά για βρωμοξυλο!

Ψεύτικες κριτικές , υπηρεσίες, υπέρ για τις κοπέλες και είναι όλα ψεύτικα..

Καποοι είναι χρήστες της πλατφόρμας εδώ και χρονια κιόλας με χιλιαδες κριτικές..

Το αναφέρω αυτό 100% επιβεβαιωμένο ότι κάποιοι μαλακες κάνουν ψεύτικες καλές κριτικές
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Μια τεράστια απορία έχω.. καλησπέρα κιόλας!

Γιατί κάνετε κριτικές και λέτε ότι πήγατε με κάποια ενώ δεν έχετε πάει; Γιατί κάνετε ψεύτικες κριτικές;

Κάποιοι είστε απίστευτοι , πραγματικά για βρωμοξυλο!

Ψεύτικες κριτικές , υπηρεσίες, υπέρ για τις κοπέλες και είναι όλα ψεύτικα..

Καποοι είναι χρήστες της πλατφόρμας εδώ και χρονια κιόλας με χιλιαδες κριτικές..

Το αναφέρω αυτό 100% επιβεβαιωμένο ότι κάποιοι μαλακες κάνουν ψεύτικες καλές κριτικές
μπορει να συμβαινει αυτο, μπορει και οχι, ολα εχουν να κανουν με το τι βλεπει ο καθενας, πως το περιγραφει, πως το ακουει ο αλλος και τι αντιλαμβανεται. Ενα αλλο θεμα ειναι οτι ειναι μπουρδελα και πουτανες, και συμπεριφερονται σα μπουρδελα και πουτανες, προσωπικα μου εχει τυχει 2-3 φορες να μου πλασαρουν κοπελα για καποια αλλη...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.055
Πόντοι
45.465
Μια τεράστια απορία έχω.. καλησπέρα κιόλας!

Γιατί κάνετε κριτικές και λέτε ότι πήγατε με κάποια ενώ δεν έχετε πάει; Γιατί κάνετε ψεύτικες κριτικές;

Κάποιοι είστε απίστευτοι , πραγματικά για βρωμοξυλο!

Ψεύτικες κριτικές , υπηρεσίες, υπέρ για τις κοπέλες και είναι όλα ψεύτικα..

Καποοι είναι χρήστες της πλατφόρμας εδώ και χρονια κιόλας με χιλιαδες κριτικές..

Το αναφέρω αυτό 100% επιβεβαιωμένο ότι κάποιοι μαλακες κάνουν ψεύτικες καλές κριτικές
Για γίνε συγκεκριμένος και όχι αερολογίες και φυσικά σε άλλο θρεντ για να μη σπαμαρεις εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom