Νέα

Πόσα λεφτά κρατάτε στην τράπεζα;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alths_epi_kyrias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16

Η μερική ή ολική διάλυση της Ευρωζώνης φαίνεται πως έχει ήδη σφραγισθεί, ενώ μάλλον δεν υπάρχει πια κανένας τρόπος για να αποτραπεί, ειδικά επειδή οι Ευρωπαίοι δεν υποστηρίζουν την πολιτική της ένωση – οπότε πράγματι βρισκόμαστε προ των πυλών του χάους.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ποτέ δε κατάλαβα αυτούς που τα χώνουν στη τράπεζα...τι νόημα έχει;

Εγώ τα κρατάω μέσα σε βιβλίο. Πιο ασφαλή είναι έτσι, γιατί μπορεί να γίνει καμιά μαλακία με την τράπεζα και να τα χάσεις...
Το ίδιο έλεγε και ο Έλληνας εστιατορας που κράταγε τα λεφτά του Ζαν Ρενό στην ταινία Λέον!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326

Η μερική ή ολική διάλυση της Ευρωζώνης φαίνεται πως έχει ήδη σφραγισθεί, ενώ μάλλον δεν υπάρχει πια κανένας τρόπος για να αποτραπεί, ειδικά επειδή οι Ευρωπαίοι δεν υποστηρίζουν την πολιτική της ένωση – οπότε πράγματι βρισκόμαστε προ των πυλών του χάους.

το καλυτερο αρθρο για να ξεκινησεις απο αυριο κιολας να παιζεις για ανοδο το ευρω
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Λεφτά;;;; Δέν έχω λεφτά, δέν έχω αύτοκίνητο, δέν έχω κινητό, δέν έχω άκίνητο, μόνο πέος εύκίνητο...
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.154
Like
2.993
Πόντοι
506
Τον περασμένο μήνα έπαθα μεγάλη ζημιά.μπουκαρανε από την πόρτα και μου πήρανε πάνω από 8 χιλιάρικα που είχα κρυμμένα στην ντουλάπα με τα ρούχα. Τα είχα μαζέψει λόγω αγοράς αυτοκίνητου και την επομένη μέρα θα πήγαινα να το πάρω. Από τήν τράπεζα με παρακολούθησαν και μετα απο 2μερες μόλις με είδαν να βγαίνω απο το σπίτι μπήκα ν και σε δέκα λεπτά είχαν βρει τα πάντα. Μετά είδα κάτι σημάδια σαν βελάκια στην γωνία που σημαίνει ότι παρακολούθησαν τις κινήσεις μου και άλλη κλίκα έκανε τήν έφοδο και άλλη με είχε σταμπαρει και έβαλε τα σημάδια.Η ασφάλεια είπε είναι αλβανοί ή γεωργιανοί και ότι θα τους πιάσουν αλλά τα λεφτά Ξέχα
σέ τα.. Μην κρατάτε μετρητά στο σπίτι λένε ότι μέχρι και μηχανήματα εντοπισμού χαρτονομίσματων χρησιμοποιούν άτομα που δεν τους καταλαβαίνεις με τίποτα όπως αυτοί που παιζουν ακορντεόν η παλιατζήδες.ακομα έχουν άτομα δικά τους που ακούνε όπως κομμώτριες και στα μπαράκια ποιος έχει λεφτά και μεταφέρουν τις πληροφορίες

γιατι εχεις την αισθηση οτι απο την τραπεζα δεν γινονται διαρροες?
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Μετα τα χθεσινα νουμερα της ΕΛΣΤΑΤ οποιος εχει καταθεσεις στην Ελλαδα πλεον ειναι 100% επιφοβες.
Εικαζω πως το καλοκαιρι θα εχουμε ξανα καινουρια cc και πιθανοτατα κουρεματα καταθεσεων.


 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
Μετα τα χθεσινα νουμερα της ΕΛΣΤΑΤ οποιος εχει καταθεσεις στην Ελλαδα πλεον ειναι 100% επιφοβες.
Εικαζω πως το καλοκαιρι θα εχουμε ξανα καινουρια cc και πιθανοτατα κουρεματα καταθεσεων.

εγω ενα χιλιαρικο εχω μετρητα
το φυλαω για μαριανα :grin:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Τον περασμένο μήνα έπαθα μεγάλη ζημιά.μπουκαρανε από την πόρτα και μου πήρανε πάνω από 8 χιλιάρικα που είχα κρυμμένα στην ντουλάπα με τα ρούχα. Τα είχα μαζέψει λόγω αγοράς αυτοκίνητου και την επομένη μέρα θα πήγαινα να το πάρω. Από τήν τράπεζα με παρακολούθησαν και μετα απο 2μερες μόλις με είδαν να βγαίνω απο το σπίτι μπήκα ν και σε δέκα λεπτά είχαν βρει τα πάντα. Μετά είδα κάτι σημάδια σαν βελάκια στην γωνία που σημαίνει ότι παρακολούθησαν τις κινήσεις μου και άλλη κλίκα έκανε τήν έφοδο και άλλη με είχε σταμπαρει και έβαλε τα σημάδια.Η ασφάλεια είπε είναι αλβανοί ή γεωργιανοί και ότι θα τους πιάσουν αλλά τα λεφτά Ξέχα
σέ τα.. Μην κρατάτε μετρητά στο σπίτι λένε ότι μέχρι και μηχανήματα εντοπισμού χαρτονομίσματων χρησιμοποιούν άτομα που δεν τους καταλαβαίνεις με τίποτα όπως αυτοί που παιζουν ακορντεόν η παλιατζήδες.ακομα έχουν άτομα δικά τους που ακούνε όπως κομμώτριες και στα μπαράκια ποιος έχει λεφτά και μεταφέρουν τις πληροφορίες

Τελικά το αμάξι το πήρες;
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Ο σωστός τίτλος θα ήταν: πόσα λεφτά σας κρατάνε στην τράπεζα;  :rockon:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Να κάνω μια ερώτηση;



Ο λογαριασμός της τράπεζας μου έχει κάνει σφραγη και απαγορεύει να αγοράσω η να βγάλω λεφτά, με είπαν να πάω στο κατάστημα να το λύσω το θέμα.

Ξέρει κανένας γιατί η τράπεζα μπορεί να μου έχει κάνει τέτοιο θέμα;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.200
Like
6.910
Πόντοι
1.056
Να κάνω μια ερώτηση;



Ο λογαριασμός της τράπεζας μου έχει κάνει σφραγη και απαγορεύει να αγοράσω η να βγάλω λεφτά, με είπαν να πάω στο κατάστημα να το λύσω το θέμα.

Ξέρει κανένας γιατί η τράπεζα μπορεί να μου έχει κάνει τέτοιο θέμα;
Γτ χρωστάς σε κάποιον και σε πήγανε δικαστικά
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.185
Πόντοι
456
Να κάνω μια ερώτηση;



Ο λογαριασμός της τράπεζας μου έχει κάνει σφραγη και απαγορεύει να αγοράσω η να βγάλω λεφτά, με είπαν να πάω στο κατάστημα να το λύσω το θέμα.

Ξέρει κανένας γιατί η τράπεζα μπορεί να μου έχει κάνει τέτοιο θέμα;
Συνήθως χωρίς να σε ενημερώσει κανένας η χρωστάς εφορεία,ΙΚΑ ή χρωστάς στην ίδια την τράπεζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom