Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φυλής στην δεύτερη βάρδια στα κεντρικά όλα κλειστά εκτός από
Φυλής 67 με Έλενα και το 69 μάλλον με Λάνα ή Βίκυ αλλά δεν μπήκα.

Πιο κάτω Φυλής 74 με Άντζελα που είχε κλασσικά πολυκοσμία, ενώ είναι γεγονός πως παίρνει και πάκια,
το δεύτερο γεγονός είναι πως είναι έπιπλο στο κρεββάτι, αλλά είναι ομορφούλα και δεν λέει πολλά "μη".
Ίσως ξαναδοκιμαστεί στο μέλλον κάποια στιγμή...

Φωκαίας 13άρια κλειστά,
Φωκαίας 17 όροφο με Ειρήνη
Φωκαίας 19 μάλλον με Ρίτα αλλά δεν μπήκα.

Φωκαίας 25 όροφο πέρασα για 5η-6η φορά με Λίνα που έπαιζε μόνη κατά τις 10 το βράδυ στον οίκο. :wanker:

Στο Φωκαίας 25 ισόγειο έπαιζε μόνη της η Τζανίνα που έκανα και εκεί ένα test drive τα καινούργια βυζιά. :tits2:

Τα 27άρια ανοιχτά όπως και τα Φιλιππίδου αλλά δεν μπήκα γιατί θα ήταν μία από τα ίδια όπως και τις προηγούμενες μέρες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αυτή δούλευε Μ.Αλεξάνδρου 25 δεξιά μέχρι πριν λίγους μήνες με ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες.

Απαράδεκτο να είναι στο 20ρικο με απλό πρόγραμμα.

Κακώς που δίνετε έτσι τα εικοσάρικα.
Δεν είναι το "απλό πρόγραμμα", αλλά το τουπεδάκι που βγάζει στο σαλόνι. Σιγά μωρή κάμπια...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.560
Like
7.215
Πόντοι
1.056
:hi:

Συμπληρωνω:2on1: λιγο το μνμ του φερελπη Hell:thumbsup:

2115

Φυλ66+τα 2 κλειστα
Φυλ59+τα 2 ανοιχτα
Μπιλιαρδαδικο κλειστη μονο Στελλα η φολιαστρα
Οργωσα την Τζανινα,τσατσος :effemine: ο Τρ.Σαμαρας

Ευχομαι σε ολους,μελη:grouphug:+μη ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ!

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αναμένω εναγωνίως την πρώτη κριτική για το ladyboy της Περγάμου. Κάποιος από τους εκαντοντάδες μερακληδες που ανέμεναν στο σαλόνι δεν θα μας πει απενοχοποιημένα πώς πέρασε;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Αναμένω εναγωνίως την πρώτη κριτική για το ladyboy της Περγάμου. Κάποιος από τους εκαντοντάδες μερακληδες που ανέμεναν στο σαλόνι δεν θα μας πει απενοχοποιημένα πώς πέρασε;
Ρε σεις έχετε την Θεά Εβε από πανω και σκέφτεστε τα πουστρακια από κάτω;;;
Αβυσσος η ψυχή των μπουρδελιαρηδων τελικά... ΑΒΥΣΣΟΣ!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Ρε σεις έχετε την Θεά Εβε από πανω και σκέφτεστε τα πουστρακια από κάτω;;;
Αβυσσος η ψυχή των μπουρδελιαρηδων τελικά... ΑΒΥΣΣΟΣ!
Εν τω μεταξύ έχουν βάλει την Κικί να κάνει διαπραγματεύσεις και να λέει τα προγράμματα ενώ έχει φάει 30 κιλά σκόρδο. Η δε τσατσά έβηχε σαν χτικιάρης. Μιλάμε για σαπιοκατάσταση, Η Νάνσυ βέβαια κουκλάρα, όμορφη ταϋλανδή και χωρίς παπάρια.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Εν τω μεταξύ έχουν βάλει την Κικί να κάνει διαπραγματεύσεις και να λέει τα προγράμματα ενώ έχει φάει 30 κιλά σκόρδο. Η δε τσατσά έβηχε σαν χτικιάρης. Μιλάμε για σαπιοκατάσταση, Η Νάνσυ βέβαια κουκλάρα, όμορφη ταϋλανδή και χωρίς παπάρια.
Πριν κανα 15ημερο ήρθα τετ-α-τετ με την Κική μόνο και μόνο για να δω τη φάτσα της. Έλειπε η Εβε. Κόλλησε το προσωπο της δίπλα από το δικό μου. Το στόμα της βρωμαγε ΤΟΣΟ πολυ που όταν βγηκα απο τον οίκο άρον-άρον αναγουλιασα! Σάπια!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.415
Πόντοι
39.662
Φωκαίας 25 όροφο πέρασα για 5η-6η φορά με Λίνα που έπαιζε μόνη κατά τις 10 το βράδυ στον οίκο. :wanker:
Μύστη ειναι ακρως ερωτευσιμη η Κολομβιανεζα... προσεχε μη δαγκώσεις τη λαμαρίνα μαζι της.
Το μουνι της ξεβρωμισε ? Της χρωσταω ενα καλό ρουφηγμα.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
731
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Φυλής στην δεύτερη βάρδια στα κεντρικά όλα κλειστά εκτός από
Φυλής 67 με Έλενα και το 69 μάλλον με Λάνα ή Βίκυ αλλά δεν μπήκα.

Πιο κάτω Φυλής 74 με Άντζελα που είχε κλασσικά πολυκοσμία, ενώ είναι γεγονός πως παίρνει και πάκια,
το δεύτερο γεγονός είναι πως είναι έπιπλο στο κρεββάτι, αλλά είναι ομορφούλα και δεν λέει πολλά "μη".
Ίσως ξαναδοκιμαστεί στο μέλλον κάποια στιγμή...

Φωκαίας 13άρια κλειστά,
Φωκαίας 17 όροφο με Ειρήνη
Φωκαίας 19 μάλλον με Ρίτα αλλά δεν μπήκα.

Φωκαίας 25 όροφο πέρασα για 5η-6η φορά με Λίνα που έπαιζε μόνη κατά τις 10 το βράδυ στον οίκο. :wanker:

Στο Φωκαίας 25 ισόγειο έπαιζε μόνη της η Τζανίνα που έκανα και εκεί ένα test drive τα καινούργια βυζιά. :tits2:

Τα 27άρια ανοιχτά όπως και τα Φιλιππίδου αλλά δεν μπήκα γιατί θα ήταν μία από τα ίδια όπως και τις προηγούμενες μέρες.
Καλη χρονια. Η Λινα τι πρόγραμμα κάνει; Αξίζει ;
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.376
Πόντοι
2.405
Μολις γάμησα Κλαούντια φυλής 66δ..άλογο μαύρη.. σουρεαλ σκηνικό με συνάδελφο να λέει η κοπέλα δεν κάνει ..δεν ξέρει να βάζει ούτε κάποτα..κτλ..θέλω τα λεφτά μου πίσω.. ποιο μέλος είσαι; Όντως δεν κάνει..πίπα ανύπαρκτη..φαντάσου ήμουν καυλωμένος και μου έπεσε..η κατάσταση σώθηκε όταν τις εγλυψα την λατινική μαύρη κολάρα στημένη στα τέσσερα..εκεί μου έγινε κάγκελο.. καυλώσε μου έκανε νόημα να τις γλύψω την μαύρη μουναρα..μετά δεν γυρναγε στα τέσσερα..τις λέω γιατί;με νοηματική.. ξάπλωσε μου λέει ..και κουνήθηκε μέχρι που έχυσα...σπάνια χύνω έτσι..έχουν πιο στενό μουνι η μαύρες;στο εσωτερικό στο μπούτι είχε μια πληγή ελπίζω όχι λεπρα...η κοπέλα δεν κάνει μόνο για το παλμαρέ
.ίσως γράψω Κριτική
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μύστη ειναι ακρως ερωτευσιμη η Κολομβιανεζα... προσεχε μη δαγκώσεις τη λαμαρίνα μαζι της.
Το μουνι της ξεβρωμισε ? Της χρωσταω ενα καλό ρουφηγμα.
Μια φορά είχα γλείψει τη Λίνα, στις αρχές που πρωτοεμφανίστηκε χωρίς υποψία μυρωδιάς, τότε. Οπότε δεν μπορώ να σου δώσω έγκυρη απάντηση γι'αυτό.

Καλη χρονια. Η Λινα τι πρόγραμμα κάνει; Αξίζει ;
Απλό με 69. Καλή είναι.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μολις γάμησα Κλαούντια φυλής 66δ..άλογο μαύρη.. σουρεαλ σκηνικό με συνάδελφο να λέει η κοπέλα δεν κάνει ..δεν ξέρει να βάζει ούτε κάποτα..κτλ..θέλω τα λεφτά μου πίσω.. ποιο μέλος είσαι; Όντως δεν κάνει..πίπα ανύπαρκτη..φαντάσου ήμουν καυλωμένος και μου έπεσε..η κατάσταση σώθηκε όταν τις εγλυψα την λατινική μαύρη κολάρα στημένη στα τέσσερα..εκεί μου έγινε κάγκελο.. καυλώσε μου έκανε νόημα να τις γλύψω την μαύρη μουναρα..μετά δεν γυρναγε στα τέσσερα..τις λέω γιατί;με νοηματική.. ξάπλωσε μου λέει ..και κουνήθηκε μέχρι που έχυσα...σπάνια χύνω έτσι..έχουν πιο στενό μουνι η μαύρες;στο εσωτερικό στο μπούτι είχε μια πληγή ελπίζω όχι λεπρα...η κοπέλα δεν κάνει μόνο για το παλμαρέ
.ίσως γράψω Κριτική
Είχα γράψει και εγώ σε κριτική μου πως είναι ξεπετα η φάση. Βέβαια ξαναεμπαινα για τον τουρλωτο κωλο πέτρα.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Καταδρομική μεταμεσονύχτια στο σιχαμενο,ελεεινό, βρωμερό μετάξι που εννοείται δεν κατέθεσα πουθενά γιατί υπήρχαν μόνο ζόμπι

Στο 44 ήταν η εκνευριστικη τσα2 ξανθιά κοντή με τεράστια βυζιά που δεν σε αφήνει να φύγεις και μονολογούσε για το 46 και απορούσε πως ζει ακόμα η γιαγιά Ελένη και η Μάγκυ η κυπραια με τόσα που έχουν αρπάξει
Ζήτημα χρόνου έλεγε να το κλείσουν και να τους μαζέψουν όλους
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Μα τι γίνεται, πας στη Ρίτα Φωκαίας βρομοκοπάει σκόρδα, πας στην Κική στην Περγάμου βρομοκοπάει σκόρδα... Έχει πάρει αμπάριζα ο Βελόπουλος τα μπουρδέλα και μοιράζει σκορδομπηχτικόν για τα ΣΜΝ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom