Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Καλησπερα σε ολους. Θα μπορουσατε να προτεινετε καποιο μαγαζι στην Μιχαλακοπουλου που να ειναι ανοιχτο την Κυριακη και γενικα να γινονται φασεις; Εχω να παω σε κωλομπαρο εδω και απειρα χρονια και εχω χασει τελειως την μπαλα και επειδη δυστυχως δεν θα υπαρξει αλλη διαθεσιμη ημερα περαν της Κυριακης (με πολυ μεγαλη προσπαθεια ισως και η Δευτερα), δεν υπαρχουν περιθωρια για κασκαντεριλικι. Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοηθεια
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Καλησπερα σε ολους. Θα μπορουσατε να προτεινετε καποιο μαγαζι στην Μιχαλακοπουλου που να ειναι ανοιχτο την Κυριακη και γενικα να γινονται φασεις; Εχω να παω σε κωλομπαρο εδω και απειρα χρονια και εχω χασει τελειως την μπαλα και επειδη δυστυχως δεν θα υπαρξει αλλη διαθεσιμη ημερα περαν της Κυριακης (με πολυ μεγαλη προσπαθεια ισως και η Δευτερα), δεν υπαρχουν περιθωρια για κασκαντεριλικι. Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοηθεια
Νομίζω αν κοιτάξεις παραπάνω στα σχόλια θα πάρεις την απάντηση σου όσον αφορά για Μιχαλακοπούλου!!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Φιλε Knoper ξερω οτι θα μου πεις 'Μην τα θελετε ολα στο πιατο.Καν' τε τον κοπο να διαβασετε και λιγες σελιδες παραπανω'. Χωρις να γινομαι ειρωνικος απεναντι σου, αν ειχα τον χρονο να κατσω να διαβασω, να εισαι σιγουρος δεν θα ρωταγα. Οπως και να εχει ευχαριστω για την απαντηση σου
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.604
Like
7.748
Πόντοι
1.056
Καλησπερα σε ολους. Θα μπορουσατε να προτεινετε καποιο μαγαζι στην Μιχαλακοπουλου που να ειναι ανοιχτο την Κυριακη και γενικα να γινονται φασεις; Εχω να παω σε κωλομπαρο εδω και απειρα χρονια και εχω χασει τελειως την μπαλα και επειδη δυστυχως δεν θα υπαρξει αλλη διαθεσιμη ημερα περαν της Κυριακης (με πολυ μεγαλη προσπαθεια ισως και η Δευτερα), δεν υπαρχουν περιθωρια για κασκαντεριλικι. Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοηθεια
Δοκίμασε το LaLuna Μαιάνδρου 3, παράλληλος της Μιχαλακοπούλου.
Έχει αρκετές γυναίκες, φουλ σέρβις στην καβάντζα και ευχάριστη ατμόσφαιρα αν θες μόνο ποτό/κέρασμα.
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Φιλε Knoper ξερω οτι θα μου πεις 'Μην τα θελετε ολα στο πιατο.Καν' τε τον κοπο να διαβασετε και λιγες σελιδες παραπανω'. Χωρις να γινομαι ειρωνικος απεναντι σου, αν ειχα τον χρονο να κατσω να διαβασω, να εισαι σιγουρος δεν θα ρωταγα. Οπως και να εχει ευχαριστω για την απαντηση σου
Δεν είναι πολλά πλέον τα μαγαζιά στην Μιχαλακοπούλου,για αυτό σου είπα κοίτα τα μνμ παραπάνω όλοι συνήθως σε ένα μαγαζί αναφέρονται για καλές υπηρεσίες!!λα λουνα!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.603
Πόντοι
5.015
Δοκίμασε το LaLuna Μαιάνδρου 3, παράλληλος της Μιχαλακοπούλου.
Έχει αρκετές γυναίκες, φουλ σέρβις στην καβάντζα και ευχάριστη ατμόσφαιρα αν θες μόνο ποτό/κέρασμα.
El Papacito είναι όμως ανοιχτό το "La luna" τις Κυριακές; Δεν έχω τσεκάρει ποτέ
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.604
Like
7.748
Πόντοι
1.056
El Papacito είναι όμως ανοιχτό το "La luna" τις Κυριακές; Δεν έχω τσεκάρει ποτέ
Παλαιότερα ήταν σίγουρα, θυμάμαι είχα ξεχαστεί και είχα πάει Οίστρο Κυριακή (που ήταν πάντα κλειστός τέτοια μέρα) και τελικά κατέληξα στο La Luna.
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Ναι ρε παιδιά, δεν κλείνει ποτέ το λα Λούνα. Και στην απαγόρευση κάθονταν με ποτά στα τραπεζάκια έξω.


Οίστρος, πού το θυμήθηκες το κωλοχανείο της Αλίκης. Πάει κι αυτό..
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.604
Like
7.748
Πόντοι
1.056
Ναι ρε παιδιά, δεν κλείνει ποτέ το λα Λούνα. Και στην απαγόρευση κάθονταν με ποτά στα τραπεζάκια έξω.


Οίστρος, πού το θυμήθηκες το κωλοχανείο της Αλίκης. Πάει κι αυτό..
Πήγαινα παλαιά, στην προ Αλίκης εποχή, μετά μια φορά τον χρόνο πέρασμα έτσι για την ιστορία.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.544
Πόντοι
5.345
Χρόνια πολλά σε όλους.
Αν μπορεί κάποιος σε προσωπικό μήνυμα να ενημερώσει ποια-ες από τις κοπέλες που εργάζονται εκεί, "Μιχαλακοπούλου" χρειάζονται προσοχή ώστε να αποφεύγονται, για ευνόητους λόγους.....
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Εγώ παιδιά που είμαι πρωτάρης σε αυτά μια φορά που πήγα στο λαλουνα ωραία πέρασα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην παρέα
Εγώ παιδιά που είμαι πρωτάρης σε αυτά μια φορά που πήγα στο λαλουνα ωραία πέρασα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην παρέα
Εγώ παιδιά που είμαι πρωτάρης σε αυτά μια φορά που πήγα στο λαλουνα ωραία πέρασα!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.666
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα στην παρέα
Εγώ παιδιά που είμαι πρωτάρης σε αυτά μια φορά που πήγα στο λαλουνα ωραία πέρασα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην παρέα
Εγώ παιδιά που είμαι πρωτάρης σε αυτά μια φορά που πήγα στο λαλουνα ωραία πέρασα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην παρέα
Εγώ παιδιά που είμαι πρωτάρης σε αυτά μια φορά που πήγα στο λαλουνα ωραία πέρασα!

Σιγουρα δεν πηγες τρεις φορες; Χαχαχα!
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
134
Like
200
Πόντοι
1
Εχουμε καποια πληροφορια για Καβο ? γιατι εκλεισε ?
Δεν ειχε δουλεια ? ή για καποιο αλλο λογο ?
απο οτι γνωριζω ειναι ενα απο τα παλαιοτερα ..μπαρ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom