Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
To platinum που αναφερατε ήταν υπόγειο, στο παρκακι φάτσα απέναντι από το Χίλτον, εκεί που είναι τώρα κάτι κιριλε εστιατόρια
 
Τελευταία τροποποίηση:

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Πέρασα απο Λαλούνα για τη Στέλλα,ενώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είπε η μαντάμ ότι δουλεύει κανονικά.
Μπαίνω μέσα κάθομαι παίρνω ποτό και αναμένω να δώ την Στέλλα. Εχει περάσει τέταρτο και η κοπέλα πουθενά,φωνάζω την μαντάμ και μου απαντάει ότι έχει θέμα με τον αστράγαλο της (αν θυμάμαι καλά) και θα είναι εκτός για κανα μήνα.
Πάω να φύγω και σκάει μύτη ένα τούμπανο κοντό ανερχόμενο μιλφάκι 31 ετών μελαχροινό με βυζγιά σαν τορπίλες.
Όνομα Εύα ,ντυμένη στην πένα λές και πάει για χορό σε δεξίωση.
Μαμά Ελληνίδα Μπαμπάς Κινέζος(ντρεπόταν να πεί τη καταγωγή του πατέρα της)
Ο πούτσος να παίζει βιολί με το φόρεμα που φόραγε και τα βυζγιά της να πνίγονται να βγούν έξω.
Λέω εδώ είμαι φεύγω καβάτζα.
Κερνάω ποτό και κάνω στις καθοριστικές ερωτήσεις για να έχω το θετικό αποτέλεσμα.
Με τα πολλά μου αναφέρει ότι παίζει μαλακία,πίπα που είναι αστέρι και ισπανικό με ειδικό λάδι ώστε να δίνει την αίσθηση ότι τον βάζεις σε μουνί.
Της απάντησα καταλήλως ότι αν πάμε καβάτζα και μου τον έχει στην πίπα θα την κάνω την μαλακία και θα την γαμήσω παρά την θέληση της. Τέτοιο μουνί και θα παίξω το γιατρό,δεν παίζει.
Έμεινα με το πουλί στο χέρι,πλέρωκα και έφυγα.
(Εύα γαμώ την διαστημική κωλάρα σου)
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Πέρασα απο Λαλούνα για τη Στέλλα,ενώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είπε η μαντάμ ότι δουλεύει κανονικά.
Μπαίνω μέσα κάθομαι παίρνω ποτό και αναμένω να δώ την Στέλλα. Εχει περάσει τέταρτο και η κοπέλα πουθενά,φωνάζω την μαντάμ και μου απαντάει ότι έχει θέμα με τον αστράγαλο της (αν θυμάμαι καλά) και θα είναι εκτός για κανα μήνα.
Πάω να φύγω και σκάει μύτη ένα τούμπανο κοντό ανερχόμενο μιλφάκι 31 ετών μελαχροινό με βυζγιά σαν τορπίλες.
Όνομα Εύα ,ντυμένη στην πένα λές και πάει για χορό σε δεξίωση.
Μαμά Ελληνίδα Μπαμπάς Κινέζος(ντρεπόταν να πεί τη καταγωγή του πατέρα της)
Ο πούτσος να παίζει βιολί με το φόρεμα που φόραγε και τα βυζγιά της να πνίγονται να βγούν έξω.
Λέω εδώ είμαι φεύγω καβάτζα.
Κερνάω ποτό και κάνω στις καθοριστικές ερωτήσεις για να έχω το θετικό αποτέλεσμα.
Με τα πολλά μου αναφέρει ότι παίζει μαλακία,πίπα που είναι αστέρι και ισπανικό με ειδικό λάδι ώστε να δίνει την αίσθηση ότι τον βάζεις σε μουνί.
Της απάντησα καταλήλως ότι αν πάμε καβάτζα και μου τον έχει στην πίπα θα την κάνω την μαλακία και θα την γαμήσω παρά την θέληση της. Τέτοιο μουνί και θα παίξω το γιατρό,δεν παίζει.
Έμεινα με το πουλί στο χέρι,πλέρωκα και έφυγα.
(Εύα γαμώ την διαστημική κωλάρα σου)
Το εχω γραψει παλαιοτερα για τις αναφτρες που καταστρεφουν την καβλα
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Επίσκεψη λα Λουνα χτες, αρκετός κόσμος και είδα και νέα παιδιά, όχι μόνο γερο αγαπούληδες (καλό αυτό)
Η Στέλλα που λέει ο συναγωνιστής πιο πάνω επέστρεψε, με πλησίασε και αυτή και η Εύα με τα βυζγιά τορπίλες κλπ.
Δυστυχώς είχα τέτοια κούραση που δεν είχα όρεξη για καβαντζες, τους έβαλα από ένα ποτάκι και πέρασε η ώρα με μπλα μπλα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη λα Λουνα χτες, αρκετός κόσμος και είδα και νέα παιδιά, όχι μόνο γερο αγαπούληδες (καλό αυτό)
Η Στέλλα που λέει ο συναγωνιστής πιο πάνω επέστρεψε, με πλησίασε και αυτή και η Εύα με τα βυζγιά τορπίλες κλπ.
Δυστυχώς είχα τέτοια κούραση που δεν είχα όρεξη για καβαντζες, τους έβαλα από ένα ποτάκι και πέρασε η ώρα με μπλα μπλα
Μήπως γνωρίζεις ποιες άλλες ήταν εκεί;
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Η Ρόζα και η Χριστίνα η Ρουμάνα σίγουρα, τις υπόλοιπες δεν τις ξέρω φίλε με συγχωρείς
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Έτσι οπως ασφυκτιούσαν μέσα στο ντεκολτέ τα έκοψα για 4
 

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
453
Κριτικές
32
Like
2.580
Πόντοι
2.471
Επίσκεψη λα Λουνα χτες, αρκετός κόσμος και είδα και νέα παιδιά, όχι μόνο γερο αγαπούληδες (καλό αυτό)
Η Στέλλα που λέει ο συναγωνιστής πιο πάνω επέστρεψε, με πλησίασε και αυτή και η Εύα με τα βυζγιά τορπίλες κλπ.
Δυστυχώς είχα τέτοια κούραση που δεν είχα όρεξη για καβαντζες, τους έβαλα από ένα ποτάκι και πέρασε η ώρα με μπλα μπλα

Αθάνατο μαγαζί.
 

milmark81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη λα Λουνα χτες, αρκετός κόσμος και είδα και νέα παιδιά, όχι μόνο γερο αγαπούληδες (καλό αυτό)
Η Στέλλα που λέει ο συναγωνιστής πιο πάνω επέστρεψε, με πλησίασε και αυτή και η Εύα με τα βυζγιά τορπίλες κλπ.
Δυστυχώς είχα τέτοια κούραση που δεν είχα όρεξη για καβαντζες, τους έβαλα από ένα ποτάκι και πέρασε η ώρα με μπλα μπλα
Ρε παίδες έχω λίγο μπερδευτεί, νέος εδώ και προσπαθώ να βγάλω άκρη, δεν υπάρχει κάποια λίστα με τα μαγαζιά και τις διευθύνσεις? Πχ ψάχνω το Λα λούνα και άλλοι λένε ίλιον, άλλοι Μιχαλακοπούλου κλπ ή απλά τα έχω κάνει μαντάρα στο κεφάλι μου
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Ρε παίδες έχω λίγο μπερδευτεί, νέος εδώ και προσπαθώ να βγάλω άκρη, δεν υπάρχει κάποια λίστα με τα μαγαζιά και τις διευθύνσεις? Πχ ψάχνω το Λα λούνα και άλλοι λένε ίλιον, άλλοι Μιχαλακοπούλου κλπ ή απλά τα έχω κάνει μαντάρα στο κεφάλι μου
Άλλο μαγαζί το ένα άλλο το άλλο.
Στη Μιχαλακοπούλου,για την ακρίβεια στην οδό Μαιάνδρου 3, είναι το Λαλούνα που λειτουργεί σίγουρα.
Υπήρχε ή υπάρχει και άλλο με το ίδιο όνομα στο Ίλιον.
Διεύθυνση δεν γνωρίζω και για το αν λειτουργεί έχουν έρθει αντικρουόμενες πληροφορίες.
 

milmark81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Άλλο μαγαζί το ένα άλλο το άλλο.
Στη Μιχαλακοπούλου,για την ακρίβεια στην οδό Μαιάνδρου 3, είναι το Λαλούνα που λειτουργεί σίγουρα.
Υπήρχε ή υπάρχει και άλλο με το ίδιο όνομα στο Ίλιον.
Διεύθυνση δεν γνωρίζω και για το αν λειτουργεί έχουν έρθει αντικρουόμενες πληροφορίες.
Οι φίλοι που λένε για το Λα Λούνα σε ποιο από τα 2 αναφέρονται? Φαντάζομαι ένα είναι το ορίτζιναλ στο οποίο λένε τα καλύτερα και ότι είναι σταθερή αξία?
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Οι φίλοι που λένε για το Λα Λούνα σε ποιο από τα 2 αναφέρονται? Φαντάζομαι ένα είναι το ορίτζιναλ στο οποίο λένε τα καλύτερα και ότι είναι σταθερή αξία?
Ναι, σε αυτό στη Μιχαλακοπούλου, σταθερή αξία και η δική μου προτίμηση.
 

milmark81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Ναι, σε αυτό στη Μιχαλακοπούλου, σταθερή αξία και η δική μου προτίμηση.
Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ.

Υ.Γ. Βλέπω ότι έχουμε και τις ίδιες προτιμήσεις σε "Μελαχρινά milf και gilf με φυσικες βυζάρες κλπ....". Αν έχεις κάποια recommendation στείλε μου PM να με κατατοπίσεις. Ευχαριστώ και πάλι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Αρχηγοι μου μετα απο πολυ ταλαιπωρια εφτασα Αθηνα. Πολυ κουραση απο το ταξιδι 23 ωρες. Ποια εχουν μεινει ανοιχτα για καταδρομικη απο Τριτη και μετα? Ειμαι πτωμα για αυτο το ΠΣΚ αλλα απο Τριτη αρχιζει η τουρνε σε οτι ομπαρο εχει μεινει ανοιχτο
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ.

Υ.Γ. Βλέπω ότι έχουμε και τις ίδιες προτιμήσεις σε "Μελαχρινά milf και gilf με φυσικες βυζάρες κλπ....". Αν έχεις κάποια recommendation στείλε μου PM να με κατατοπίσεις. Ευχαριστώ και πάλι
Δεν μπορώ ακόμα να σου στείλω PM γιατί είσαι νέο μέλος με 4 ποστ μέχρι τώρα και δεν έχει ανοίξει η επιλογή προσωπικής συνομιλίας για τον λογαριασμό σου.
Ανοίγει όταν φτάσεις τα 10 ποστ νομίζω η ίσως τα 5.
Μόλις ανοίξει θα σου απαντήσω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Παιδιά ξέρει κανείς που να έχει πάει το τελευταίο δίμηνο στο "La luna" της Μιχαλακοπούλου να μου πει αν δουλεύουν Σαββατόβραδο Μαρία, Μαρίνα και Εύα; Distro εσύ θα γνωρίζεις σίγουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom