Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Επειδή είμαι βυζολάτρης, την έχω πατήσει αρκετές φορές. Είχα πάρει τις προάλλες Κλαούντια, μόνο και μόνο λόγω βύζων. Με πήγε σε μια ημιπόγεια γιάφκα στη Ξηροκρήνη και δεν ήξερε με ποια κλειδιά άνοιγαν οι πόρτες. (Να σημειώσω εδώ, ότι τα κλειδιά τα πήρε από τον τραβελονταβά της περιοχής με το κάμπριο και δυο αφγανούς μέσα. Ίσα ίσα που τον έβαλε στο στόμα της και μετά το πρώτο λεπτό, με έπρηζε τον πάπαρο ότι πρέπει να τελειώσω. Γενικά επειδή είναι τέτοια η κατάσταση της πιάτσας και η φόλα πάει σύννεφο. Θέλω να τεστάρω και γω τη Μαρία και να μεταφέρω εντυπώσεις. Σε ποιο σημείο θα τη βρω;
Μετα το φαναρι του Τουντει στο επομενο στενο (Μαζαρακη νομιζω) απ τη δεξια μερια κατευθυνση προς κτελ. Πανω στο δρομο ντυμενη παντα με φουστες. Κ βεβαια το κοκκινο αυτοκινητο παρκαρισμενο εκει.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μετα το φαναρι του Τουντει στο επομενο στενο (Μαζαρακη νομιζω) απ τη δεξια μερια κατευθυνση προς κτελ. Πανω στο δρομο ντυμενη παντα με φουστες. Κ βεβαια το κοκκινο αυτοκινητο παρκαρισμενο εκει.
Μια μελαχρινή; Την έχω πετύχει άπειρες φορές, αν είναι αυτή. Πάντα με φούστα και μποτάκια αν θυμάμαι καλά. Αυτή τη περνούσα για πρεζόνι και την απέφευγα. Σοβαρά τώρα; Μερικές φορές ήτανε και με μια ξανθιά μαζί, και αυτή νταρντάνα επίσης. Είναι χρόνια σε αυτό το σημείο, αν λέμε για την ίδια. Θα κατέβω προς Παρασκευή για δοκιμή και θα ενημερώσω
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Βόλτα πριν κανα δυωρο, Μαρία αλβανίδα ντυμένη ντισκομπαλα. Η άλλη η ξινή στην γωνία απέναντι από 4αλλ μαζί με μια νταρντανα ψιλή και ένα μπάζο! Μοναστηρίου στη στάση ευρομπανκ η ξανθιά κοντή ξωτικό, απέναντι οι δύο συμπέθερες με ποδαρες έξω.
Γιαννιτσών επίσης η βυζαρου με το κόκκινο αμάξι , πριν φτάσεις στο ερείπιο δεξιά αριστερά κάτι ανάξιες αναφοράς. Στο στενό απέναντι από το ερείπιο η Βίκυ με το νταεγου και πριν την διχάλα δεξιά δύο Βουλγάρες,η βυζαρου (Ντανιέλα?) και η φίλη της που δε βλέπεται .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.366
Πόντοι
456
Επειδή είμαι βυζολάτρης, την έχω πατήσει αρκετές φορές. Είχα πάρει τις προάλλες Κλαούντια, μόνο και μόνο λόγω βύζων. Με πήγε σε μια ημιπόγεια γιάφκα στη Ξηροκρήνη και δεν ήξερε με ποια κλειδιά άνοιγαν οι πόρτες. (Να σημειώσω εδώ, ότι τα κλειδιά τα πήρε από τον τραβελονταβά της περιοχής με το κάμπριο και δυο αφγανούς μέσα. Ίσα ίσα που τον έβαλε στο στόμα της και μετά το πρώτο λεπτό, με έπρηζε τον πάπαρο ότι πρέπει να τελειώσω. Γενικά επειδή είναι τέτοια η κατάσταση της πιάτσας και η φόλα πάει σύννεφο. Θέλω να τεστάρω και γω τη Μαρία και να μεταφέρω εντυπώσεις. Σε ποιο σημείο θα τη βρω;
Κλαούντια;;;;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Έτσι μου είχε πει. Λίγο πιο μετά το βενζινάδικο από την απέναντι μεριά. Μια ξανθιά αγελάδα με γιγάντια βυζια και κοντό αγορε ξανθό μαλλί. Άμα την έχεις πετύχει, σίγουρα κατάλαβες ποια λέω. Το καλοκαιρι την είχα πάρει
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Πέρασα εχθές κατά τις 6 το απόγευμα ακόμα δεν είχε τίποτα .μόνο στη διχάλα ήταν 3-4 .
Φόρτωσα στα 20 πίπα γαμησι μια πετιτ φάση ,δεν είμαι σίγουρος για όνομα ,Δέσποινα ,πρέπει να μου είπε .καλή συμμετοχή στο γαμησι και στην πίπα .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Πέρασα εχθές κατά τις 6 το απόγευμα ακόμα δεν είχε τίποτα .μόνο στη διχάλα ήταν 3-4 .
Φόρτωσα στα 20 πίπα γαμησι μια πετιτ φάση ,δεν είμαι σίγουρος για όνομα ,Δέσποινα ,πρέπει να μου είπε .καλή συμμετοχή στο γαμησι και στην πίπα .
Μονη η μαζι με τις αλλες ηταν;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Μονη η με παρεα ηταν φιλος;
Τι εννοείς παρέα ;
Είχε δίπλα της άλλες 2-3 εκεί στη διχάλα .πρεζουδες βέβαια .
Δεν ξέρω αυτή ήταν στα καλά της εκείνη την ώρα και μόλις είχε έρθει από την καβατζα και η άλλη με το κοντό σγουρό μαλλί η αδύνατη ψιλή .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Τι εννοείς παρέα ;
Είχε δίπλα της άλλες 2-3 εκεί στη διχάλα .πρεζουδες βέβαια .
Δεν ξέρω αυτή ήταν στα καλά της εκείνη την ώρα και μόλις είχε έρθει από την καβατζα και η άλλη με το κοντό σγουρό μαλλί η αδύνατη ψιλή .
Ρωταω γιατι μαλλον πρεπει να να ναι αυτες που ειπα για την Τριτη που περασα κ ειπαν τα παιδια οτι η μια...η ψηλη ειναι τραβεστι. Αυτη ειχε ισιο μακρυ μαλλι ομως.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Ρωταω γιατι μαλλον πρεπει να να ναι αυτες που ειπα για την Τριτη που περασα κ ειπαν τα παιδια οτι η μια...η ψηλη ειναι τραβεστι.
Η ψιλή άμα είναι με κοντό και σγουρό μαλλί είναι γυναίκα ,νομίζω αυτή φοράει μερικές φορές άσπρο μπουφάν ,αλλά άσπρο φοράει και ο Κρος με το καρέ μαλλί .
Τον περνάει ένα κεφάλι σίγουρα οπότε θα καταλάβεις την διαφορά .
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
καλησπερα παιδια λεω σημερα να περασω μια βολτα να βρω την ελενα που ειναι μαζι με την ντεζυ απεναντι απο eurobank αξιζει αυτη ή να παρω ντεζυ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
καλησπερα παιδια λεω σημερα να περασω μια βολτα να βρω την ελενα που ειναι μαζι με την ντεζυ απεναντι απο eurobank αξιζει αυτη ή να παρω ντεζυ?
Απο προσωπικη αποψη θα πω. Απο μια φορα τις εχω παρει. Δεν εχουν κ τις μεγαλες διαφορες. Παρε κ την Ελενα να δεις...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Να ρωτησω κ κατι. Οταν λενε στον Οπαπ εννοουν μετα το one το στενο αριστερα; Που την πεφτει στη γωνια η τρανς με το αυτοκινητο;
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Να ρωτησω κ κατι. Οταν λενε στον Οπαπ εννοουν μετα το one το στενο αριστερα; Που την πεφτει στη γωνια η τρανς με το αυτοκινητο;
ΟΠΑΠ παλιό κτήριο απέναντι από one Salonica στη μεριά της Κωλέττη! Εκεί μετά το περίπτερο δλδ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Πριν λίγο μια βόλτα από Γιαννιτσών..
Στο σελ μια τρανς που δεν μπορούσα να καταλάβω από την αρχή όταν την είδα από κοντά κατάλαβα ,φοράει περούκα έντονο κόκκινο χρώμα .
Μετά το φανάρι του τουντει δεξιά η χοντρή και αριστερά με Χλόης η ξανθιά Βουλγαρα η νταρντανα ..
Αυτή φαίνεται ωραίο νταρντανακι αλλά δεν ξέρω γιατί δεν την έχω πάρει ποτέ ..
Λίγο πιο κάτω η Σόνια μόνη και στη διχάλα μια πρεζου που στέκεται στην τζαμαρία .
Μοναστηριού τίποτα .
Ακόμα νωρίς είναι .
Ίσως γίνει βόλτα και το βράδυ θα δείξει .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
00:00 η ώρα ..νεκρα η Γιαννιτσών!
Στο σελ ήταν η τρανς με το μπλε πεζό.
Στη θέση που στέκεται η Μαρία η αλβανίδα ήταν η κοντή Βουλγάρα που συνήθως φοράει μπότες μέχρι το γόνατο και μαζί είχε και μια άλλη που πρώτη φορά την είδα ,ψιλή με μαύρα ίσια πολύ μακρυά μαλλιά Βουλγάρα μάλλον και αυτή .
Μετά το τουντει κλασικά η Μαρία όπως αναφέρθηκε με το κόκκινο αμάξι και μια τρανς με ένα μαύρο αυτοκίνητο απέναντι .
Στη Χλόης με Γιαννιτσών στεκόταν ακόμα η ίδια η ξανθιά, τελικά για αυτό δεν την παίρνω μάλλον ...από το μεσημέρι μέχρι αργά το βράδυ δεν φεύγει από την γωνία ..και συνήθως είναι συχνά στη καβατζα ,φαντάσου τόσες ώρες τι γίνεται μέσα στο μουνι της .
Λίγο πριν την διχάλα οι δύο Βουλγάρες ,όχι η αννιλια ,η αδερφή της και η άλλη η μιλφ ..
Μοναστηριού μόνο η Σύλβια η αδύνατη ..
Αυτά είχε σήμερα ,τζάμπα η βενζίνη 1 ώρα γυρνούσα κύκλους και τίποτα .
Είχε όμως από ότι είδα και αρκετή αστυνομία ίσως έπαιζε ρόλο και αυτό .
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Οπως τα ειπε ο dee πολυ νεκρα σημερα, επισης ημουν μαρτυρας ενος ακραιου για μενα σκηνικου ενας τυπος με κοκκινο μπουφαν κατι ειπε στην σονια και ο νταβας της τον κυνηγουσε να τον δειρει. Ηθελα να την παρω αλλα μετα απο αυτο εξαφανιστηκαν
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.970
Κριτικές
63
Like
7.555
Πόντοι
4.766
Οπως τα ειπε ο dee πολυ νεκρα σημερα, επισης ημουν μαρτυρας ενος ακραιου για μενα σκηνικου ενας τυπος με κοκκινο μπουφαν κατι ειπε στην σονια και ο νταβας της τον κυνηγουσε να τον δειρει. Ηθελα να την παρω αλλα μετα απο αυτο εξαφανιστηκαν
Αυτον τον χτικιαρη τον Αλβανο νταβα μανας και κορης καποιος θα τον φαει καμια μερα..Κανενας Βουλγαρογυφτος λογικα,σε ολους τσαμπουκα πουλαει...παρασιτο της πιατσας τελειως
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.227
Πόντοι
2.356
Αυτον τον χτικιαρη τον Αλβανο νταβα μανας και κορης καποιος θα τον φαει καμια μερα..Κανενας Βουλγαρογυφτος λογικα,σε ολους τσαμπουκα πουλαει...παρασιτο της πιατσας τελειως
Βόλτα γύρω στις 8.30 καλύψαμε πλέον όλες τις ώρες η μονή διάφορα η Μαρία η Αλβανίδα η ξεπετα με κόκκινες μπότες πάνω από το γονάτο κ μίνι ανύπαρκτη φούστα
Στη διχάλα τίποτε απολύτως μοναστηριού το φρικιό πού το παίζει πιπινι η ξανθιά η συλβια απορίας άξιον πού έλειπαν οι συμπεθέρες μετά σορτσάκια στην μοναστηριού
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Βόλτα γύρω στις 8.30 καλύψαμε πλέον όλες τις ώρες η μονή διάφορα η Μαρία η Αλβανίδα η ξεπετα με κόκκινες μπότες πάνω από το γονάτο κ μίνι ανύπαρκτη φούστα
Στη διχάλα τίποτε απολύτως μοναστηριού το φρικιό πού το παίζει πιπινι η ξανθιά η συλβια απορίας άξιον πού έλειπαν οι συμπεθέρες μετά σορτσάκια στην μοναστηριού
Αυτή η κοντή σήμερα φορούσε αθλητικά ,λες να δάνεισε τις μπότες στην μαρια την αλβανίδα ; !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom