Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Δεν ξέρω αν φταίνε οι συχνές αστυνομικες Τσάρκες αλλά ομάδες 6-7 Πακιστανών μαζί να βολταρουν πιάτσα έχω να πετύχω αρκετά χρόνια
 

iason123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
68
Like
126
Πόντοι
0
Εγώ πάντως έχω δει αρκετές φορές κοπέλες να ξινιζουν και να τους διώχνουν. Θα μου πεις μπορεί να ήταν για άλλο λόγο πχ λεφτά και όχι ράτσα αλλά μπορεί και όχι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Καμία δεν διώχνει κανέναν και όχι μόνο στις πιάτσες αλλά και στούντιο και παντού ..
Οποία λέει δεν τους παίρνει μαλακίες λέει .
Από αυτούς να μην σας πω παίρνουν και περισσότερα λεφτά .
Γιατί ο Πακιστανός καίγεται να γαμησει άμα τον πει 30 θα τα δώσει ,όπως και στο στούντιο του λέει 50 η 40 και μια χαρά τα δίνει .
Αυτά τα δήθεν εγώ δεν - είναι για να μην βγαίνει παραεξω και χάνουν τα καθημερινά 20ρικα
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.970
Κριτικές
63
Like
7.555
Πόντοι
4.766
Καμία δεν διώχνει κανέναν και όχι μόνο στις πιάτσες αλλά και στούντιο και παντού ..
Οποία λέει δεν τους παίρνει μαλακίες λέει .
Από αυτούς να μην σας πω παίρνουν και περισσότερα λεφτά .
Γιατί ο Πακιστανός καίγεται να γαμησει άμα τον πει 30 θα τα δώσει ,όπως και στο στούντιο του λέει 50 η 40 και μια χαρά τα δίνει .
Αυτά τα δήθεν εγώ δεν - είναι για να μην βγαίνει παραεξω και χάνουν τα καθημερινά 20ρικα
Συμφωνώ 100%
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.970
Κριτικές
63
Like
7.555
Πόντοι
4.766
Πριν κάνα δύο βδομάδες την Χρυσα που λες επίσης είναι από τις καλές της πιάτσας την είδα με έναν πραγματικό γύφτο με φόρμες πρέπει να βρωμουσε κιόλας έτσι όπως φαινόταν και μία χαρά πήγαιναν στην καβατζα με τα πόδια για συνεύρεση...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Πριν κάνα δύο βδομάδες την Χρυσα που λες επίσης είναι από τις καλές της πιάτσας την είδα με έναν πραγματικό γύφτο με φόρμες πρέπει να βρωμουσε κιόλας έτσι όπως φαινόταν και μία χαρά πήγαιναν στην καβατζα με τα πόδια για συνεύρεση...
Εγώ για αυτό το είπα.
Δεν βγάζω καμία απ' έξω .
Δεν ανέφερα ποτέ ότι η Χρύσα κάνει διακρίσεις .
Ούτε θα το πίστευα αν το έλεγε .
Εμένα μια φορά μου έλεγε ότι διαλέγει πελάτες και ότι δεν πάει επίτηδες με πιτσιρίκια,έπρεπε να το πιστέψω;
Όλους τους παίρνουν για αυτό και βλέπεις διάφορες φάτσες εκεί ,δεν περνάν εννοείται μόνο για μάτι .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Άμα καθοντουσαν και διάλεγαν θα είχαν πεινάσει .
Οι Βουλγάρες όλες έχουν "άντρες " νταβαδες και συν παιδιά και δεν ξέρω και εγώ τι ..κάποιος πρέπει να φέρει λεφτά σπίτι .
Οι άλλες μισές πρέπει να βγάλουν τα καθημερινά έξοδα συν τα λεφτά για τα γούστα τους γιατί το μεγαλύτερο ποσοστό της πιάτσας κάτι παίρνει το ξέρουν όλοι αυτό .
Άμα διάλεγαν πελάτες η άμα περίμεναν από μένα και τον καθένα ποτε θα καυλώσει καηκανε .
Νομίζω τζάμπα το σκαλίζουμε το θέμα .
Πάντα ήταν έτσι
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Καμία δεν διώχνει κανέναν και όχι μόνο στις πιάτσες αλλά και στούντιο και παντού ..
Οποία λέει δεν τους παίρνει μαλακίες λέει .
Από αυτούς να μην σας πω παίρνουν και περισσότερα λεφτά .
Γιατί ο Πακιστανός καίγεται να γαμησει άμα τον πει 30 θα τα δώσει ,όπως και στο στούντιο του λέει 50 η 40 και μια χαρά τα δίνει .
Αυτά τα δήθεν εγώ δεν - είναι για να μην βγαίνει παραεξω και χάνουν τα καθημερινά 20ρικα
Αρα έλεγε αλήθεια η βασια που μ είπε ότι πήρε 200 γ μια ώρα από Πακι στο ρεξ
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Οι άλλες μισές πρέπει να βγάλουν τα καθημερινά έξοδα συν τα λεφτά για τα γούστα τους γιατί το μεγαλύτερο ποσοστό της πιάτσας κάτι παίρνει το ξέρουν όλοι αυτό .
Τι εννοείς κάτι παίρνει;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Αρα έλεγε αλήθεια η βασια που μ είπε ότι πήρε 200 γ μια ώρα από Πακι στο ρεξ
Μπορεί να το φούσκωσε λίγο δηλαδή να πήρε τα μισά .αλλά κατά πάσα πιθανότητα αλήθεια έλεγε ..

Την δεύτερη παράθεση γιατί την έκανες;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Τι εννοείς κάτι παίρνει;
Τα γνωστά Αlfie,όλες κάτι ρουφάνε το λιγότερο κανένα τσιγαρακι ...
Τι νομίζεις μόνο μπύρες πίνουν όπως κάνει η Χρύσα με το κουτάκι στο χέρι!; Που και αυτή ακόμα δεν παίζει να πίνει μόνο μπύρα
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Καλά ναι αυτό εννοείται
Τα κοκορετσια κάναν μπαμ συν αυτά που ανέφερε ο ΑΛ προχθές τα οποία ομολογώ πως θέλει ώρα και πολλές γύρες για να δεις! Τώρα για Αλβα και λοιπές προς τα εκεί, συν βουργαρες και μέχρι Ανιλια δε ξέρω….! Εκτός φυσικά από μάνα κόρη που η κόρη φαίνεται σχεδόν τζανκι κατ εμε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Καλά ναι αυτό εννοείται
Τα κοκορετσια κάναν μπαμ συν αυτά που ανέφερε ο ΑΛ προχθές τα οποία ομολογώ πως θέλει ώρα και πολλές γύρες για να δεις! Τώρα για Αλβα και λοιπές προς τα εκεί, συν βουργαρες και μέχρι Ανιλια δε ξέρω….! Εκτός φυσικά από μάνα κόρη που η κόρη φαίνεται σχεδόν τζανκι κατ εμε
Δεν είναι δεδομένο να είναι τζανκια .
Αλλά κοκορέτσια ,τσιγαρλικια η ακόμα και τα μπυρονια όλες ρουφάνε .
Οι Βουλγάρες οι κατακαημενες δεν ξέρω αν προλαβαίνουν γιατί έχουν να συντηρήσουν και τους άντρες τους που γυροβολανε εκεί γύρω
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Ψιλόασχετο αλλά με αφορμή αυτά που ειπώθηκαν στο νήμα των μπουρδελων, σχετικά με τους πακι κτλ, όντας κ επειδη αναφέρει αυτό το νήμα τις πιάτσες κ τους δρόμους αυτών, ήθελα να αναφέρω κάτι που βλέπω αραιά κ που τους τελευταίους μήνες μετά τη 1-2 το βράδυ! είτε στη Γιαννιτσων, είτε στην κάτω παράλληλη οδό που είναι η δεύτερη είσοδος του one Salonica και γενικά στα πέριξ αυτων
Πριν ένα μήνα μπροστά απ το today λιπόθυμος(μπορεί κ νεκρός δε ξέρω) πακι φαρδύς πλατύς μίσος στο δρόμο μίσος στο πεζοδρόμιο
Ακριβώς σε ίδια κατάσταση σαν πεθαμένος
,χθες, στην πίσω είσοδο του one.
Τις προάλλες άλλος ένας εκει στη γωνία με Δάφνης
Ποιος ξέρει τι φαση.. πρεζα; Μαχαιριές ξεκαθάρισμα; Ποιος ξέρει
Πάντως αποκρουστικό θα ελεγα
Σε κάνει να κλειδώνεις πόρτες και να την κανεις σκαστός για σπίτι ευχόμενος μην πάθεις φουιτ or sth!
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Παιδιά πέρασα πριν από λίγο από Γιαννιτσών, και είδα την ψηλή (την κόρη που λέμε, ονόματα δεν θυμάμαι) μαζί με μια μελαχρινή έτοιμες για μπουζούκια. Όποιος τις δει σήμερα ή οποίος έχει καταλάβει ποια είναι η μελαχρινή ας ενημερώσει γιατί πρώτη φορά την βλέπω. Ευχαριστώ.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.008
Κριτικές
10
Like
5.021
Πόντοι
4.895
Έτσι ακριβώς όλες αυτές που θεωρούνται τοπ στις πιάτσες παίρνουν Πακιστανους .... Έλενα, Αναστασία, ακόμα και η Αλβανίδα έχω δει να παίρνει.... Αυτές για 20 ευρο σκοτώνουν μέχρι και την μάνα τους...Η μόνη που δεν είχε πάρει ποτέ γενικά αλλοδαπό είναι η παλιά η Ήρα... Τους έδιωχνε όλους...
H Hρα ζει ρε φιλε?
 

Stathistheo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος εδώ στο forum θα ήθελα να σας ρωτήσω που είναι η καβατζα
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Παιδιά η καβατζα που ακριβώς είναι ??
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Παιδιά η καβατζα που ακριβώς είναι ??
εξαρτάται ποια καβάτζα εννοείς
υπάρχει μια μπροστά στο φεβερ μια αλάνα , υπάρχει καβάτζα σε ένα αυτοσχέδιο "σπίτι" στην μοναστηρίου, υπάρχει σε ένα εγκαταλλημένο κτήριο μετά την παιδική χαρά της γιαννιτσών, υπάρχει καβάτζα και στη διχάλα, και σίγουρα κανά 1-2 που ξεχνάω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom