Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 162 άτομα (9 μέλη και 153 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μαλακες κάποιοι είστε ναυάγια της ζωής! Κάνετε κριτική ότι πήγατε κάπου το πρότεινετε πηγαίνουμε και είναι κλειστό ! Σας ρωτάμε ποτέ πήγατε και λέτε δεν θυμάμαι .. κάνετε κριτικές απλά γι να κάνετε και είναι ψεύτικες ! Έλεος δηλαδή !

Υπαινίσσεσαι για παραπληροφόρηση και ψευδή στοιχεία απ'τα εκλεκτά μέλη του bou τύπε;;;; :think:
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.727
Πόντοι
2.836
Πέρασμα χθες το πρωί στο Ιωαννίνων 3 όροφος με την 55άρα Ελένη. Ξανθιά ψηλή, με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, μικρό βυζάκι και καλή συμμετοχή. Φαίνεται λίγο απόμακρη, ίσως, αλλά η συμμετοχή της είναι καλή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και γλωσσόφιλα.
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Ναι απο την κριτική σου μου δώθηκε η ιδέα.
Διαβάζοντας τις υπόλοιπες κριτικές απο το συγκεκριμένο σπιτι φαντάστηκα πως θα εκανες λαθος στο όνομα.
Λάνα νομίζω ότι άκουσα. Μπορεί να κάνω κ λάθος γτ οι άλλες δύο κριτικές που υπάρχουν στον συγκεκριμένο οίκο για Άννα κολλάνε με την περιγραφή. Πάντως είτε Άννα είτε λανα πρόκειται για κοντοπουτανο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.006
Πόντοι
10.336
θα κανουμε γυμναστικη για λιγες μερες, δεν πειραζει. :jerking:

Στον κοσμο των υγιων μπουρδελιαρηδων, ισως, ισως... να προκυψουν και καποια θετικα στο θεμα των μπουρδελων. Ισως, απλα οτι γινεται να γινεται για τα ματια του κοσμου και να μην αλλαξει τιποτα. θα δουμε...
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Tύπε μπας και νομίζεις ότι τα πηδηχτήρια είναι γενικώς σούπερ μάρκετ;
Το ότι τώρα, λόγω των τραγικών αποκαλύψεων, τα περισσότερα είναι κλειστά λόγω ενδεχόμενης σκούπας το πήρες είδηση;
Τόσο καιρό που λέμε ότι οι μισές και πλέον πουτάνες είναι εξαφανισμένες ή δουλεύουν όποτε λάχει, για χαβαλέ το λέμε;
Έπειτα οι κριτικές γράφονται σχεδόν πάντα σε μεταγενέστερο χρόνο (ακόμη και βδομάδες μετά). Κοιτάς καθόλου «ημερομηνία επίσκεψης»;
Γιατί λες χαζα ( φιλικά στο λέω) όταν λες πήγα σήμερα ! Σημαίνει σήμερα ! Δεν ήταν κλειστά λόγο αστυνομίας! Η κοπέλα έλειπε μια εβδομάδα πχ .. πως πήγε σήμερα ο άλλος; Μην τρελαθούμε! Προμοτιον ακαουντ είναι και είναι κρίμα να βάζουν ψεύτικες κριτικές
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
Γατονια τι γίνεται Μετάξι?

Όλα close?

Έχει σκούπα?

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Έγινε πέσιμο από την αστυνομία, γιατί εντοπίστηκε δίκτυο trafficking, το οποίο εκμεταλεύονταν γυναίκες από την Μολδαβία.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.032
Πόντοι
45.465
Μαλακες κάποιοι είστε ναυάγια της ζωής! Κάνετε κριτική ότι πήγατε κάπου το πρότεινετε πηγαίνουμε και είναι κλειστό ! Σας ρωτάμε ποτέ πήγατε και λέτε δεν θυμάμαι .. κάνετε κριτικές απλά γι να κάνετε και είναι ψεύτικες ! Έλεος δηλαδή !
Βγαλτα όλα στη φόρα τυπε, γραψτα να τα δούμε, βάλε και link
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Γιατί λες χαζα ( φιλικά στο λέω) όταν λες πήγα σήμερα ! Σημαίνει σήμερα ! Δεν ήταν κλειστά λόγο αστυνομίας! Η κοπέλα έλειπε μια εβδομάδα πχ .. πως πήγε σήμερα ο άλλος; Μην τρελαθούμε! Προμοτιον ακαουντ είναι και είναι κρίμα να βάζουν ψεύτικες κριτικές
Στο λεω γιατί όταν έστειλα μήνυμα προσωπικά μετά δεν ήξερε τι να μου πει.. έλεγε πηγα και το μαγαζί ήταν κλειστό
Γατονια τι γίνεται Μετάξι?

Όλα close?

Έχει σκούπα?

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Μαλακες αν έχουμε γαμησει γυναίκες που ήταν με το ζόρι εκεί τότε πραγματικά ντροπή μας
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Επίσκεψη χτες βράδυ Φωκαίας τέρμα δεξιά τελευταία σπίτια ! Νομίζω δίπλα από 17 19!

Μια γυφτισα ! Μικρό στενό κωλαρακι και μικρό στενό μουνακι! Μικρή σε ηλικία ! Την πήραμε παρτουζα από μουνι ! Αξίζει γιατί είναι μικρή ! Πιπα ακαποτη ( μέτρια) το δωμάτιο βρωμαγε σαν στάβλος
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.556
Like
7.205
Πόντοι
1.056

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μαλακες αν έχουμε γαμησει γυναίκες που ήταν με το ζόρι εκεί τότε πραγματικά ντροπή μας
Δεν το ξέρεις αν ειναι με το ζορι έκει
Εγω με τα μάτια μου ειχα δει πριν 5-6 χρονια πουτανα να συστήνει αλλη φιλη της πουτανα που έψαχνε οικο να εργαστεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη χτες βράδυ Φωκαίας τέρμα δεξιά τελευταία σπίτια ! Νομίζω δίπλα από 17 19!

Μια γυφτισα ! Μικρό στενό κωλαρακι και μικρό στενό μουνακι! Μικρή σε ηλικία ! Την πήραμε παρτουζα από μουνι ! Αξίζει γιατί είναι μικρή ! Πιπα ακαποτη ( μέτρια) το δωμάτιο βρωμαγε σαν στάβλος
Λογικα Σάρα απο το 25β
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Δεν το ξέρεις αν ειναι με το ζορι έκει
Εγω με τα μάτια μου ειχα δει πριν 5-6 χρονια πουτανα να συστήνει αλλη φιλη της πουτανα που έψαχνε οικο να εργαστεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λογικα Σάρα απο το 25β
Ναι σάρα ! Εγώ πέρασα κλ Παντως
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Καλησπέρα Πέμπτη πρωί γύρω από τη φυλής κάτι σε Σαμπίνα πρωινή βάρδια υπάρχει ;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
396
Like
789
Πόντοι
81
Ρε μάγκες η Σαμπίνα από βέργας δούλευε πιο παλιά σε κάποιον άλλο οίκο ??γιατί κάτι μου θυμίζει η φάτσα της
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Επίσκεψη χτες βράδυ Φωκαίας τέρμα δεξιά τελευταία σπίτια ! Νομίζω δίπλα από 17 19!

Μια γυφτισα ! Μικρό στενό κωλαρακι και μικρό στενό μουνακι! Μικρή σε ηλικία ! Την πήραμε παρτουζα από μουνι ! Αξίζει γιατί είναι μικρή ! Πιπα ακαποτη ( μέτρια) το δωμάτιο βρωμαγε σαν στάβλος
Η Σάρα;
Παρτουζα 2 ψωλες ταυτόχρονα στο μουνι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom