Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (14 μέλη και 313 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336
μαγκες μεταξουργειο παιζει τιποτα καλο τωρα; γιατι πεταχτηκα κατα τις 4μιση και οπου μπηκα ηταν απογοητευση..βασικα πεταχτηκα να δω τη μπελλα και την τζινα αλλα δυστυχως δεν ηταν εκει
Δοκίμασε την ζωη απο το Ι30
Αλβανεζα μεταξυ 27-35 γυρω στο 1.65 αδύνατη
Με ψεύτικα βογγητά αλλα τίμια εξυπηρέτηση για 10 ευρα
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Συναγωνιστές καλησπέρα, υπάρχει κανένας που θα ήθελε να δώσει την λίστα με τα σταναρ του; Ώστε να την δοκιμάσω μιας και έχω ξεμείνει από ιδέες
Τα γούστα και τα στάνταρντ του καθενός είναι υποκειμενικά. Σε άλλον αρέσουν οι χοντρές, σε άλλον οι μοντέλες, σε άλλον τα γκράνια, και πάει λέγοντας.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.712
Πόντοι
21.661
περασμα πριν κανα μισαωρο απο φ.105 αριστερα, στοχευμενα για Νικολ... και για ακομα μια φορα δεν ηταν εκει.
μαλλον με αποφευγει, δεν εξηγειται αλλιως :undecided:
 

ognwstos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Έχει πετύχει κανείς τη τζενη ψηλή επι Φωκαίας ;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.580
Like
7.254
Πόντοι
1.056
περασμα πριν κανα μισαωρο απο φ.105 αριστερα, στοχευμενα για Νικολ... και για ακομα μια φορα δεν ηταν εκει.
μαλλον με αποφευγει, δεν εξηγειται αλλιως :undecided:
Tην εχω πετυχει να το κανει σε συναγωνιστη:knuppel:
Η λυση απλη παμε ακριβως διπλα:smiling-face-with-heart-eyes:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.712
Πόντοι
21.661
Tην εχω πετυχει να το κανει σε συναγωνιστη:knuppel:
Η λυση απλη παμε ακριβως διπλα:smiling-face-with-heart-eyes:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
μαν μου εγω δεν την εχω δει μεχρι στιγμης, αυτο εννοω.
3 στα 3 φαντασματα εχω.:confused:
αφου θα αρχισω να πιστευω οτι δεν υπαρχει νικολ και απλα γραφουν για να γραφουν.:tooth:
ολες οι αλλες που εχω δει δε μου κανουν, ακομα και η μαριαννα που εχω παρει μια φορα, μετρια εως αδιαφορη ηταν.
ουτε κριτικη για χαβαλε δε σηκωνε.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336
Αδειασμα στο Κολωνού 32β με την Χριστίνα
Είναι τσαμπουκαλου στο σαλόνι με τους επισκέπτες
Αλλα στο δωμάτιο ηταν τσαχπίνα

Ηρθε στο δωμάτιο και απλώθηκε στα 4 στο κρεβάτι για να απολαύσω την κωλαθρα της.

Ηρθε προς τον πουτσο μου και με ρώτησε τι δουλειά κανω,
Της απάντησα δολοφόνος
Απομακρύνθηκε και μου ζήτησε να μην την σκοτώσω
Της ειπα να μου παρει μια πιπα και ολα θα πανε καλα .

Η πιπα της καλη, με βαθυλαρυγγα και γλώσσα
Αλλα κοντευα να χυσω και δεν ήθελα να φύγω χωρίς να την στήσω στα 4

Την ανέβασα απο πανω για αρχη αλλα αντι για grindαρισμα χοροπηδαγε στον πουτσο μου ξυπνώντας μου μια τραυματική μου εμπειρία οποτε την σταμάτησα και την έστησα στα 4
Ωραία θεα η κωλάρα της,
Εμπαινα ολόκληρος και έβγαινα με το μουνι της να αφήνει κλανιδια.
Εσυρα τον πουτσο μου στην κωλοτρυπίδα της και παραλίγο να μπει με ευκολία
Αλλα σαν κύριος την ερωτηξα με την ιδια να με ενημερώνει πως δεν ανακοινώθηκε κατι τετοιο στο σαλόνι.

Τέλοσπαντων.
Βαρεσα 4 μπιστολιες στα πισοκωλητα και έχυσα ευκολα.


Καλη φαση για 10 ευρω.

Γκαζοσα για φυλής για τον δεύτερο γύρο.
Αφού ειδα κανα δυο ξινες πηρα τον κατήφορο της Φώκαιας μπας και μου κινήσει τπτ το ενδιαφέρον πριν φύγω

Κατέληξα στο Φώκαιας 19 στης ειρήνης οπου και άκουσα απο την υπηρεσία αυτο που ήθελα, ελευθερο με τελειωτικό στο στόμα.
Με τα ελάχιστα ρωσικά που ξερω ψαρωσα την ειρήνη και μου συστήθηκε ως μαλινκα που σημαίνει φράουλα.

Καθόμουν στον καναπέ μονο με το μποξεράκι., επεσε πανω μου η μαλινκα και αρχισε να μου φιλάει αισθησιακά τον λαιμό και το πρόσωπο με το χέρι της να μου χαϊδεύει τον μπούτσο.

Μου τράβηξε το μποξεράκι και της ζήτησα μονο στοματικό.

Στον καναπε εγω αραχτός να με τσιμπουκωνει η μαλινκα και να μου γλύφει τα αρχιδια

Δυστηχώς η πιπα της μονότονη και βιαστική.
Εκανε μερικές προσπαθειες για βαθυ λαρύγγι αλλα τπτ εντυπωσιακό.. Ξενέρωσα και δεν εχυνα με τιποτα με την ιδια να ζορίζεται και να ακουμπάει πλεον στα δόντια της και να με πονάει.
Τον εβγαλα εξω και αρχισα να τον παιζω για να τελειώνω να φυγω μιας και έχουμε και δουλειές.

Τον έπαιξα στη γλωσσα της οπου οταν πλησίασα μου τον ρούφηξε λαμβάνοντας καθε σταγόνα και υπομονετικά στραγγιξε τον πουτσο μου.

Ισως αρχίσω να αδειάζω στη φυλής τελικα και να απολαμβάνω τα γαμήσια στο μεταξύ.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.935
Πόντοι
1.336
Παρεπιπτόντως γθα πρωτη φορα συνάντησα την περιβόητη Βανέσσα απο το ι20
Οντως πολυ ωραιο πιπινακι για μετάξι
Αλλα ενώ ειμαι των κοντοπουτανων αυτη παρα ηταν κοντή και μικροκαμομενη και ετσι τρόμαξα να την γαμησω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
διαβαζοντας την κριτικη του νεα σμυρνη --που ειναι κινητηεγκυκλοπεδια οφειλω να παραδεχτω--
για το διδυμο στην ομονυμη οδο ροζ πορτα 27 χτυπηστε κουδουνι σκαω μυτη μεσα φουλ συναγωνιστες
οποτε δεν ειχε που να καθισω κρεμιεμαι απο τον πολυελαιο ωστε να αιφνιδιασω τη τσατσα ευτυχως μπηκε δε με ειδε λεει στους αλλους σε λιγο ερχονται οι κοπελες λεω μπιγκο μαδερφακερ καλα τα λεει ο συναδελφος
εγω πηγα με την ιδεα να παρω την Τανια που δινει λοκο
ελα μου ομως που εμεις τα κομαντα και γενικα οσοι εχουν κανει στιβο μαχης πριν καταργηθει ειμαστε λιγο κουκουρουκου και χορευουν μεσα στο μυαλο μας τα κοκορια οπως οταν βλεπουν κοτες παχουλες και μη ειμαστε εκλεκτικοι και μπον βιβαντ ζεν πρεμιε.
δεν ηταν η τανια , ηταν η αλλη που ονομα δε λεω γιατι απλα δε θυμαμαι, αδυνατη μελαχρινη και ενα παχουλο ξανθο κοντοπουτανο με βλεμμα συστολης, οποτε την εκανα με ελαφρα και συνεχισα το δρομο μου χωρις να μπω σε καποιο αλλο οικο.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
πριν κανα μηνα ειχα επισκεφτει και το δευτερο δεξια οπως μπαινεις απο αχαρνων στα ζυγα αλλα δε θυμαμαι ονομα πουτανας , μπορειτε να βοηθησετε? μελαχρινη εντονο βαψιμο στα ματια
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Αδειασμα στο Κολωνού 32β με την Χριστίνα
Είναι τσαμπουκαλου στο σαλόνι με τους επισκέπτες
Αλλα στο δωμάτιο ηταν τσαχπίνα

Ηρθε στο δωμάτιο και απλώθηκε στα 4 στο κρεβάτι για να απολαύσω την κωλαθρα της.

Ηρθε προς τον πουτσο μου και με ρώτησε τι δουλειά κανω,
Της απάντησα δολοφόνος
Απομακρύνθηκε και μου ζήτησε να μην την σκοτώσω
Της ειπα να μου παρει μια πιπα και ολα θα πανε καλα .

Η πιπα της καλη, με βαθυλαρυγγα και γλώσσα
Αλλα κοντευα να χυσω και δεν ήθελα να φύγω χωρίς να την στήσω στα 4

Την ανέβασα απο πανω για αρχη αλλα αντι για grindαρισμα χοροπηδαγε στον πουτσο μου ξυπνώντας μου μια τραυματική μου εμπειρία οποτε την σταμάτησα και την έστησα στα 4
Ωραία θεα η κωλάρα της,
Εμπαινα ολόκληρος και έβγαινα με το μουνι της να αφήνει κλανιδια.
Εσυρα τον πουτσο μου στην κωλοτρυπίδα της και παραλίγο να μπει με ευκολία
Αλλα σαν κύριος την ερωτηξα με την ιδια να με ενημερώνει πως δεν ανακοινώθηκε κατι τετοιο στο σαλόνι.

Τέλοσπαντων.
Βαρεσα 4 μπιστολιες στα πισοκωλητα και έχυσα ευκολα.


Καλη φαση για 10 ευρω.

Γκαζοσα για φυλής για τον δεύτερο γύρο.
Αφού ειδα κανα δυο ξινες πηρα τον κατήφορο της Φώκαιας μπας και μου κινήσει τπτ το ενδιαφέρον πριν φύγω

Κατέληξα στο Φώκαιας 19 στης ειρήνης οπου και άκουσα απο την υπηρεσία αυτο που ήθελα, ελευθερο με τελειωτικό στο στόμα.
Με τα ελάχιστα ρωσικά που ξερω ψαρωσα την ειρήνη και μου συστήθηκε ως μαλινκα που σημαίνει φράουλα.

Καθόμουν στον καναπέ μονο με το μποξεράκι., επεσε πανω μου η μαλινκα και αρχισε να μου φιλάει αισθησιακά τον λαιμό και το πρόσωπο με το χέρι της να μου χαϊδεύει τον μπούτσο.

Μου τράβηξε το μποξεράκι και της ζήτησα μονο στοματικό.

Στον καναπε εγω αραχτός να με τσιμπουκωνει η μαλινκα και να μου γλύφει τα αρχιδια

Δυστηχώς η πιπα της μονότονη και βιαστική.
Εκανε μερικές προσπαθειες για βαθυ λαρύγγι αλλα τπτ εντυπωσιακό.. Ξενέρωσα και δεν εχυνα με τιποτα με την ιδια να ζορίζεται και να ακουμπάει πλεον στα δόντια της και να με πονάει.
Τον εβγαλα εξω και αρχισα να τον παιζω για να τελειώνω να φυγω μιας και έχουμε και δουλειές.

Τον έπαιξα στη γλωσσα της οπου οταν πλησίασα μου τον ρούφηξε λαμβάνοντας καθε σταγόνα και υπομονετικά στραγγιξε τον πουτσο μου.

Ισως αρχίσω να αδειάζω στη φυλής τελικα και να απολαμβάνω τα γαμήσια στο μεταξύ.
Ωραίος τυπε και άριστη επιλογή η Ειρήνη.Στο τσιμπούκι μουλιάζει κάργα ταρχιδια και κάνει καλό γαμήσι.

Για ενημέρωση μαλίνκα είναι τα βατόμουρα.
Οι φράουλες στα ρωσικά μεταφράζονται κλουμπνίκα.
Μικρή η διαφορα και εγώ τα μπερδευω.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
406
Like
831
Πόντοι
81
Παρεπιπτόντως γθα πρωτη φορα συνάντησα την περιβόητη Βανέσσα απο το ι20
Οντως πολυ ωραιο πιπινακι για μετάξι
Αλλα ενώ ειμαι των κοντοπουτανων αυτη παρα ηταν κοντή και μικροκαμομενη και ετσι τρόμαξα να την γαμησω.
Τι ώρες δουλεύει η κοπέλα συνήθως ???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.724
Πόντοι
45.465
πριν κανα μηνα ειχα επισκεφτει και το δευτερο δεξια οπως μπαινεις απο αχαρνων στα ζυγα αλλα δε θυμαμαι ονομα πουτανας , μπορειτε να βοηθησετε? μελαχρινη εντονο βαψιμο στα ματια
έντονο βάψιμο στα μάτια κάνει η Αγγέλα/Άντζελα στο Διδύμου 22 ισόγειο αλλά δεν είναι το 2ο δεξιά
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.925
Like
5.793
Πόντοι
1.056

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.925
Like
5.793
Πόντοι
1.056
ελα μου ομως που εμεις τα κομαντα και γενικα οσοι εχουν κανει στιβο μαχης πριν καταργηθει
Σοβαρα τωρα; Καταργηθηκε ο στιβος μαχης;

Ρε τι μαθαινει κανεις στο μπουρδελα..
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
έντονο βάψιμο στα μάτια κάνει η Αγγέλα/Άντζελα στο Διδύμου 22 ισόγειο αλλά δεν είναι το 2ο δεξιά
αυτο πρεπει να ειναι τωρα εγω δεν ειμαι εγκυκλοπεδια οπως εσυ αλλα εχει ενα υπογειο διπλα και το αλλο ισογειο σχετικα καλοδιακοσμημενο και μπηκε αυτη στο δωματιο απο πορτα διπλα στο νιπτηρα και απο δεξια στο κρεβατο μπηκα εγω
δωστε μου κι ενα λινκ για κριτικη καλα παιδακια
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Σοβαρα τωρα; Καταργηθηκε ο στιβος μαχης;

Ρε τι μαθαινει κανεις στο μπουρδελα..
βεβαια, πεφταν απο την αραχνη με την πλατη
τωρα τους πανε πρωινο αμεσως δινουν και κορν φλεικς εγω δεν τα τρωω
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237

μιλενα η ψηλη και βικτορια η ξανθοπαχουλη?στο 27

στο 22 αγγελα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
απογευμα στο 22 αγγελα οπως με βοηθησε στο αλτχαιμερ η κινητη εγκυκλοπεδια των οικων και οχι μονο
μπαινω μονος εντελως στο σαλονι βγαινει με το βαψιμο και μαυρα εσωρουχα ενα κομπινεζον και βρακι καπως παχια μου φανηκε αλλα να μου πειτε εσενα ολες παχιες σου φαινοντα τεσπα ειχε βλεμμα γεματο υποσχεσεις ηθελα πιπα καλη εκανε με ιμπλις μπολς σλουρπ μετα στο ιεραποστολικο μαλλον της αρεσα και ηθελε να με βλεπει με αρχιζει στα φιλια πολυ καλη φαση αρχισα τις καμψεις οκ τη γυρναω 4 επι 4 μετριο στησιμο θα ελεγα μετα ξανα πιπιζα επαιζε παλιο σκωτσεζικο εμβατηριο φιλομουσος η αγγελα εξου και το μακιγιαζ που κανουν ολες στη λυρικη σκηνη αυτα να λεγονται
κατοπιν πηγα σε μια εκθεση ζωγραφικης με διαφορους καλλιτεχνες απο ολο τον κοσμο στο ζαππειο
πριν κανα μηνα ολα αυτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom