Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.147
Πόντοι
2.356
Πάντως εγώ δεν βλέπω φως από πουθενά ρε παιδιά ..
Οι κωλομπαραδες από ότι φαίνεται τελείωσαν εδώ και καιρό ..
Πού είναι το stars το τιμημένο πού προς το τέλος της καριέρας του της έβαλε κ δούλευαν στα σπίτια στον μύλο οπότε όλες γνωστές κ ποτισμένες από το stars έβγαζαν γούστα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εκτος αν μιλαμε για αλλο μαγαζι
Ναι το τελευταίο ποστ είναι πριν μήνες. Είχα περάσει από εκείνο το εμπορικο ένα βράδυ και ήταν τα πάντα κλειστά
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
104
Like
488
Πόντοι
21
Ναι το τελευταίο ποστ είναι πριν μήνες. Είχα περάσει από εκείνο το εμπορικο ένα βράδυ και ήταν τα πάντα κλειστά
Το τελευταιο ποστ ειναι 13 ιουλιου. Και η σεριφισσα που ηταν και στο σταρ ανεβαζει στορυ καθε μερα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Πού είναι το stars το τιμημένο πού προς το τέλος της καριέρας του της έβαλε κ δούλευαν στα σπίτια στον μύλο οπότε όλες γνωστές κ ποτισμένες από το stars έβγαζαν γούστα
Θέλω να πω ότι πλέον δεν βλέπω κανέναν μπερμπατη..δεν βγαίνει πλέον σε τέτοια μαγαζιά ο κόσμος.
Πριν 2 μήνες συναγωνιστής από Αθήνα μου ζήτησε συμβουλές για το που να βγει σε πμ..
Του έδωσα κάποια μαγαζιά δυτικά ( όχι για να γαμησει ,το έχουμε πει η φάση κωλομπαρο δεν έχει καμία σχέση με αυτό )
Απλά να περάσει καλά και οικονομικά ,με την προϋπόθεση να γράψει στο νήμα πως πέρασε και τι είδε για να ενημερωθούν και οι νέοι ..
Η απάντηση ήταν σε πμ ότι πέρασε τέλεια μέχρι αργά χωρίς μεγάλο κόστος ,ένα ευχαριστώ και ενημέρωση καμία ..
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
187
Like
123
Πόντοι
1
το stars στην Τούμπα ειναι ανοιχτό? τελευταία μου επισκεψη ηταν προ 6 ετιας μαγκες, καλες κοπελες η μια μαλιστα κοντα 60 αλλα καλη για τους fan του είδους, αλλα ηταν λιγες 3 ολο το μαγαζί
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Πολύ άκυρη η όλη φάση, τόσα ελεύθερα ακίνητα έχει η πόλη, δίπλα στην οικογενειακή ταβέρνα πήγαν και στήθηκαν;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
αν για τουμπα μιλατε για το Σταρς. Ειναι σιγουρο οτι μπορουσες να φορτωσεις μουνια απο εκει για γαμησι μετα.
Όχι αγαπητέ, μιλάω για το νεράιδα που είχε ανοίξει η Νικόλ υποτίθεται
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Πολύ άκυρη η όλη φάση, τόσα ελεύθερα ακίνητα έχει η πόλη, δίπλα στην οικογενειακή ταβέρνα πήγαν και στήθηκαν;
Αργά το βράδυ σε εκείνο το εμπορικό δεν κυκλοφορούν ούτε σκυλιά, οπότε είναι απομονωμένο. Βέβαια ξαναλέω ότι το έβλεπα μονιμως κλειστό, δε ξέρω αν άλλαξε κάτι
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
18
Like
64
Πόντοι
0
Ανοιχτό είναι αλλά καλύτερα να πετάξεις το πορτοφόλι σου στον Θερμαϊκό παρά να δώσεις λεφτά στην παρταλαρία που δουλεύει εκεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmak81

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Κι όμως, υπάρχει μία περίοδος περίπου δύο ωρών που είναι ανοιχτά και τα δύο, συν οι καφετέριες δίπλα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ανοιχτό είναι αλλά καλύτερα να πετάξεις το πορτοφόλι σου στον Θερμαϊκό παρά να δώσεις λεφτά στην παρταλαρία που δουλεύει εκεί
Σε μια φωτό βλέπω και την Έλενα που δούλευε παλιά στο stars, είναι εκεί; Είχα κοντεψει να την γαμησω μέσα στο σταρς στα σκαμπό από τις καύλες μια μέρα
 

dark1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
το diamonds απο οτι στολκαρα στο fb μου φαινεται νορμαλ μπαρακι παντως. να πας να κανεις τον ναργιλε σου να πιεις και ενα ποτακι.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ας γράψουμε και μια ενημέρωση στο νεκρό αυτό νήμα

Πέρασμα από το Δώρα. Μπηκα και υπήρχαν 2 πελάτες και 3 γυναίκες. Οι δύο ήταν σαν τανκ, χοντρές, χάλι μαύρο. Η μία έκανε την μπαργουμαν, Χριστίνα, συμπαθητικό κορμί και μούτρο, όχι κάτι τρομερό αλλά καλή. Αφού έδιωξα τα τανκ βγήκε από το μπαρ να με πλησιάσει. Κι ενώ μιλούσαμε 1 λεπτό γενικά και πριν ζητήσει ποτό μπήκαν 3 άτομα και όταν τους είδε μου λέει έρχομαι, πήγε μπαρ, μετά πήγε σε αυτούς και έκατσε. Προφανώς πελάτες της, άκομψο αυτό που έκανε, πλήρωσα και έφυγα και προφανώς δε θα με ξαναδούν γιατί είναι η απόλυτη παρακμή.

Αφού εκεί έφυγα στο τέταρτο, πήγα από Καπτεν Μόργκαν. Μπαίνοντας μέσα, κοσμοσυρροή. Είχε τουλάχιστον 12-13 πελάτες και καμιά 10ρια γυναίκες, οι περισσότερες καβατζομενες με πελάτες. Έκατσα, ήρθε μια να μου πάρει παραγγελία, ζήτησε ποτό την έδιωξα δεν έλεγε κάτι. Μετά ήρθε μια Όλγα; Ξανθιά πολύ σπασμένη καθόλου του γούστου μου που έδιωξα επίσης. Απέναντι μου ένας χοντρομπαλας χαμουρευε με γλωσσοφιλα μια Ρουμάνα που μετά ήρθε σε μένα, με τεράστια βυζιά αλλά και να την ήθελα μετά από αυτό που είδα δε την κερνούσα
Το μάτι μου έπιασε 4 ωραίες γκόμενες, μια γυμνασμενη milf με τατουάζ, πιασμένη, μια μαυρομαλλα κοντούλα όμορφη, μονίμως πιασμένη, μια σχετικά ψηλή καστανή με ομορφο πρόσωπο και ωραίο ντύσιμο και την κολλητή της από ότι κατάλαβα, τη Σοφία την κοκκινομαλλα. Σε μένα ήρθε η Σοφία, τα είπαμε ωραία, δεν επιχειρησα να βάλω χέρι κτλ αλλά ήταν ευχαριστη και είχα και τα τυχερά μου.

Νομίζω το μαγαζί είναι το μοναδικό που μπορεί να θεωρηθεί αξιοπρεπές στην κατηγορία του, μιας και πριν καιρό και στο Εδέμ που κατέληξα με παρέα τρόμαξα από τη ποιότητα γυναικών.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Ας γράψουμε και μια ενημέρωση στο νεκρό αυτό νήμα

Πέρασμα από το Δώρα. Μπηκα και υπήρχαν 2 πελάτες και 3 γυναίκες. Οι δύο ήταν σαν τανκ, χοντρές, χάλι μαύρο. Η μία έκανε την μπαργουμαν, Χριστίνα, συμπαθητικό κορμί και μούτρο, όχι κάτι τρομερό αλλά καλή. Αφού έδιωξα τα τανκ βγήκε από το μπαρ να με πλησιάσει. Κι ενώ μιλούσαμε 1 λεπτό γενικά και πριν ζητήσει ποτό μπήκαν 3 άτομα και όταν τους είδε μου λέει έρχομαι, πήγε μπαρ, μετά πήγε σε αυτούς και έκατσε. Προφανώς πελάτες της, άκομψο αυτό που έκανε, πλήρωσα και έφυγα και προφανώς δε θα με ξαναδούν γιατί είναι η απόλυτη παρακμή.

Αφού εκεί έφυγα στο τέταρτο, πήγα από Καπτεν Μόργκαν. Μπαίνοντας μέσα, κοσμοσυρροή. Είχε τουλάχιστον 12-13 πελάτες και καμιά 10ρια γυναίκες, οι περισσότερες καβατζομενες με πελάτες. Έκατσα, ήρθε μια να μου πάρει παραγγελία, ζήτησε ποτό την έδιωξα δεν έλεγε κάτι. Μετά ήρθε μια Όλγα; Ξανθιά πολύ σπασμένη καθόλου του γούστου μου που έδιωξα επίσης. Απέναντι μου ένας χοντρομπαλας χαμουρευε με γλωσσοφιλα μια Ρουμάνα που μετά ήρθε σε μένα, με τεράστια βυζιά αλλά και να την ήθελα μετά από αυτό που είδα δε την κερνούσα
Το μάτι μου έπιασε 4 ωραίες γκόμενες, μια γυμνασμενη milf με τατουάζ, πιασμένη, μια μαυρομαλλα κοντούλα όμορφη, μονίμως πιασμένη, μια σχετικά ψηλή καστανή με ομορφο πρόσωπο και ωραίο ντύσιμο και την κολλητή της από ότι κατάλαβα, τη Σοφία την κοκκινομαλλα. Σε μένα ήρθε η Σοφία, τα είπαμε ωραία, δεν επιχειρησα να βάλω χέρι κτλ αλλά ήταν ευχαριστη και είχα και τα τυχερά μου.

Νομίζω το μαγαζί είναι το μοναδικό που μπορεί να θεωρηθεί αξιοπρεπές στην κατηγορία του, μιας και πριν καιρό και στο Εδέμ που κατέληξα με παρέα τρόμαξα από τη ποιότητα γυναικών.
Ωραίος φίλε !
Και γέλασα που είπες για το νεκρό νήμα ,είναι όντως !
Έχει αλλάξει η νοοτροπία δεν βγαίνουν πλέον σε αυτά τα μαγαζιά ,ήμαστε το τέλος !
Για Μόργκαν πέρασα πολλές φορές αλλα δεν ξέρω γιατί δεν σταματάω να μπω κατι δεν με τραβάει .
Όσο για αξιόλογα μαγαζιά έχει και κάνα δυο ακόμα που δουλεύουν σαν παλιά όσο μπορούν δλδ..
Το αλτερ εγκο στον Εύοσμο δουλεύει κανονικά ,απλά το έχουνε κάνει όλοημερο ότι νάνε αλλά μαζεύει κόσμο .
Πολύ καλή επιλογή είναι το fuego Ηλιούπολη που όσες φορές έχω πάει πέρασα πολύ καλά .
Να τονίσω ότι μιλάμε για καθαρά μαγαζιά μόνο για ποτά ( το λέω σε κάθε ποστ μου ,στα πραγματικά κωλομπαρα δεν πας για να γαμησεις ) .
Ένα ακόμα που έχει πάντα φώτα ως αργά είναι το boss στην Ξηροκρήνη.
Στη δώρα νομίζω πιο παλιά έπαιζε κάνα δυο ωραία κορίτσια αλλά κατά καιρούς .συνήθως δεν έχει ωραίες γκόμενες .
Καλύτερη επιλογή επομένως για να πιείς το ποτό σου να κεράσεις και να κάνεις το χαβαλε σου ,για μένα είναι το fuego ,είναι από τα λίγα που θυμίζει παλιές εποχές .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ας γράψουμε και μια ενημέρωση στο νεκρό αυτό νήμα

Πέρασμα από το Δώρα. Μπηκα και υπήρχαν 2 πελάτες και 3 γυναίκες. Οι δύο ήταν σαν τανκ, χοντρές, χάλι μαύρο. Η μία έκανε την μπαργουμαν, Χριστίνα, συμπαθητικό κορμί και μούτρο, όχι κάτι τρομερό αλλά καλή. Αφού έδιωξα τα τανκ βγήκε από το μπαρ να με πλησιάσει. Κι ενώ μιλούσαμε 1 λεπτό γενικά και πριν ζητήσει ποτό μπήκαν 3 άτομα και όταν τους είδε μου λέει έρχομαι, πήγε μπαρ, μετά πήγε σε αυτούς και έκατσε. Προφανώς πελάτες της, άκομψο αυτό που έκανε, πλήρωσα και έφυγα και προφανώς δε θα με ξαναδούν γιατί είναι η απόλυτη παρακμή.

Αφού εκεί έφυγα στο τέταρτο, πήγα από Καπτεν Μόργκαν. Μπαίνοντας μέσα, κοσμοσυρροή. Είχε τουλάχιστον 12-13 πελάτες και καμιά 10ρια γυναίκες, οι περισσότερες καβατζομενες με πελάτες. Έκατσα, ήρθε μια να μου πάρει παραγγελία, ζήτησε ποτό την έδιωξα δεν έλεγε κάτι. Μετά ήρθε μια Όλγα; Ξανθιά πολύ σπασμένη καθόλου του γούστου μου που έδιωξα επίσης. Απέναντι μου ένας χοντρομπαλας χαμουρευε με γλωσσοφιλα μια Ρουμάνα που μετά ήρθε σε μένα, με τεράστια βυζιά αλλά και να την ήθελα μετά από αυτό που είδα δε την κερνούσα
Το μάτι μου έπιασε 4 ωραίες γκόμενες, μια γυμνασμενη milf με τατουάζ, πιασμένη, μια μαυρομαλλα κοντούλα όμορφη, μονίμως πιασμένη, μια σχετικά ψηλή καστανή με ομορφο πρόσωπο και ωραίο ντύσιμο και την κολλητή της από ότι κατάλαβα, τη Σοφία την κοκκινομαλλα. Σε μένα ήρθε η Σοφία, τα είπαμε ωραία, δεν επιχειρησα να βάλω χέρι κτλ αλλά ήταν ευχαριστη και είχα και τα τυχερά μου.

Νομίζω το μαγαζί είναι το μοναδικό που μπορεί να θεωρηθεί αξιοπρεπές στην κατηγορία του, μιας και πριν καιρό και στο Εδέμ που κατέληξα με παρέα τρόμαξα από τη ποιότητα γυναικών.
Για τα τυχερα δεν μας είπες ...!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ωραίος φίλε !
Και γέλασα που είπες για το νεκρό νήμα ,είναι όντως !
Έχει αλλάξει η νοοτροπία δεν βγαίνουν πλέον σε αυτά τα μαγαζιά ,ήμαστε το τέλος !
Για Μόργκαν πέρασα πολλές φορές αλλα δεν ξέρω γιατί δεν σταματάω να μπω κατι δεν με τραβάει .
Όσο για αξιόλογα μαγαζιά έχει και κάνα δυο ακόμα που δουλεύουν σαν παλιά όσο μπορούν δλδ..
Το αλτερ εγκο στον Εύοσμο δουλεύει κανονικά ,απλά το έχουνε κάνει όλοημερο ότι νάνε αλλά μαζεύει κόσμο .
Πολύ καλή επιλογή είναι το fuego Ηλιούπολη που όσες φορές έχω πάει πέρασα πολύ καλά .
Να τονίσω ότι μιλάμε για καθαρά μαγαζιά μόνο για ποτά ( το λέω σε κάθε ποστ μου ,στα πραγματικά κωλομπαρα δεν πας για να γαμησεις ) .
Ένα ακόμα που έχει πάντα φώτα ως αργά είναι το boss στην Ξηροκρήνη.
Στη δώρα νομίζω πιο παλιά έπαιζε κάνα δυο ωραία κορίτσια αλλά κατά καιρούς .συνήθως δεν έχει ωραίες γκόμενες .
Καλύτερη επιλογή επομένως για να πιείς το ποτό σου να κεράσεις και να κάνεις το χαβαλε σου ,για μένα είναι το fuego ,είναι από τα λίγα που θυμίζει παλιές εποχές .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για τα τυχερα δεν μας είπες ...!
Θα δοκιμαστεί τότε το fuego

Τα τυχερά είναι τυχερά δε λέγονται!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.147
Πόντοι
2.356
Τω πορτό μπελο συνήθως φέρνει αξιόλογα κορίτσια αλλά δε νομίζω να παίζει κάτι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Τω πορτό μπελο συνήθως φέρνει αξιόλογα κορίτσια αλλά δε νομίζω να παίζει κάτι
Δεν ψάχνουμε να παίζει φίλε μου .
Το ξανά λέω ,για κωλομπαρο ψάχνουμε ,καλό.
Να πιεις τα ποτά σου ,να κεράσεις ,λίγο χουφτωματακι και συζήτηση .
Και πάντα λογικές τιμές .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.147
Πόντοι
2.356
Δεν ψάχνουμε να παίζει φίλε μου .
Το ξανά λέω ,για κωλομπαρο ψάχνουμε ,καλό.
Να πιεις τα ποτά σου ,να κεράσεις ,λίγο χουφτωματακι και συζήτηση .
Και πάντα λογικές τιμές .
Δεν εννοούσα να παίζει σεξακι αλλά έστω ένα χούφτωματακι
Κ όχι να κάθεται ο ένας απέναντί από τον άλλον κ να μιλάς περί ανέμων κ υδάτων
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Δεν εννοούσα να παίζει σεξακι αλλά έστω ένα χούφτωματακι
Κ όχι να κάθεται ο ένας απέναντί από τον άλλον κ να μιλάς περί ανέμων κ υδάτων
Αυτό είναι θέμα κοπέλας ,μερικές το παίζουν παρθένες αλλά συνήθως διακριτικά σε όλες μπορείς να ρίξεις λίγο χουφτωματακι .
Οι πιτσιρίκες συνήθως είναι πιο κουτοπόνηρες ,εκτός άμα είναι καμιά χαζουλα.
Οι παλιές στη δουλειά προκειμένου να τσιμπήσουν πιο πολλά ποτά αφήνουν χέρι άνετα .απλά να δείχνεις και εσύ ότι δήθεν το κάνεις διακριτικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom