Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Δοκιμαστε Λιλιαν απο στουντιο 12 μυστες.Δυνατο χαρτι θα με θυμηθειτε .Πατερας Ρωσος μητερα ασιατισσα.μοναδικη μιξη χαρακτηριστικων και σωματος που ο θεος δεν τσιγκουνευτηκε καθολου.Δυνατο γαμησι.Η τυπισσα δεν κωλωνει πουθενα.Βαθια γλωσσοφιλλα,γλυψιμο παντου.Σε αυτια στηθος κορμι αρχιδια και φτανει οπου θες.η πουτσα εξαφανιζεται στο λαρυγγι της Απιστευτα στησιματα.Δεν σε αφηνει να παρεις ανασα.Ηλικια γυρω στα 25 .Κορμι αγαλμα .Δυομισαρι φυσικο βυζι με ρωγα που ανταποκρινεται στο γλυψιμο.Μουνακι μικρο στενο το δινει χωρις κρεμα.Κατεβαζει υγρα για πλακα και γουσταρει τι σεξ λες και γαμας για πρωτη φορα τον ερωτα της ζωης σου.Συστηνω ανεπιφυλακτα .Σε φουλ προγραμμα τα δινει ολα και φευγεις ζαλισμενος περνωντας την ΛΕΑ της Εθνικης Οδου μουδιασμενος.Καλη δοκιμη μαγκες.Περιμενουμε σχολια.
που μπορουμε να τη δουμε σε φωτο εννοω?
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Καταλεγια, Φερναντα ( κομοδινο queen ), Οξανα κ Νικολ απο αριστ.5 , Ιζαμπελ , Λιλιαν απο λεωφ. αθηνων,Βαλερια απο βουνο η καινουργια,Λιλι τσεχα πορνοσταρ με τατου, Ζενια απο τριγγετα , Βαλερια απο κασ3 στον 1ο η πιτσιρικα ουκρανη, Σαμπρινα απο βουνο, Κιαρια με τατου απο κηφισο, Βερα κ moni απο θησεως 40 και Alina απο κροκεων η νταρντανορωσιδα( υπεβαλα κριτικη χθες, ελπιζω να την ανεβασουν) ειναι αυτες που προχειρα μου ερχονται στο μυαλο που χω επισκεφτει ειτε μια ειτε περισσοτερες φορες απο αυτες που ειναι ακομα ενεργες, μπορει να με ρωτησει οποιος θελει να του πω .

Επονται σαντρα απο κροκεων , εμμανουελα απο μελ50 και η Λιλιαν απο 12 που εγραψε το παλικαρι πιο πανω. Λιλιαν θα περασω παρασκευη κ θα γραψω εντυπωσεις
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καταλεγια, Φερναντα ( κομοδινο queen ), Οξανα κ Νικολ απο αριστ.5 , Ιζαμπελ , Λιλιαν απο λεωφ. αθηνων,Βαλερια απο βουνο η καινουργια,Λιλι τσεχα πορνοσταρ με τατου, Ζενια απο τριγγετα , Βαλερια απο κασ3 στον 1ο η πιτσιρικα ουκρανη, Σαμπρινα απο βουνο, Κιαρια με τατου απο κηφισο, Βερα κ moni απο θησεως 40 και Alina απο κροκεων η νταρντανορωσιδα( υπεβαλα κριτικη χθες, ελπιζω να την ανεβασουν) ειναι αυτες που προχειρα μου ερχονται στο μυαλο που χω επισκεφτει ειτε μια ειτε περισσοτερες φορες απο αυτες που ειναι ακομα ενεργες, μπορει να με ρωτησει οποιος θελει να του πω .

Επονται σαντρα απο κροκεων , εμμανουελα απο μελ50 και η Λιλιαν απο 12 που εγραψε το παλικαρι πιο πανω. Λιλιαν θα περασω παρασκευη κ θα γραψω εντυπωσεις
Σάντρα από Κροκέων δουλεύει νομίζω και κασ3. Την έχει δει ο @claimain και δεν έχει σχέση με φώτο είπε. Βασικά η φώτο νομίζω ότι είναι από έσκορτ του γκλάμουρ αν δεν κάνω λάθος.
Όταν πας κροκέων δες και την Dasha στο πάνω. Την έχω μαρκάρει για τέλος του μήνα.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Σάντρα από Κροκέων δουλεύει νομίζω και κασ3. Την έχει δει ο @claimain και δεν έχει σχέση με φώτο είπε. Βασικά η φώτο νομίζω ότι είναι από έσκορτ του γκλάμουρ αν δεν κάνω λάθος.
Όταν πας κροκέων δες και την Dasha στο πάνω. Την έχω μαρκάρει για τέλος του μήνα.
Θα τη τσεκαρω ναι. Πηγα στον οροφο για την Αλινα προχθες το απογευμα και στο ισογειο δουλευε η Σαντρα οποτε δε την ειδα. Αν βλεπω μεγαλες διαφορες στο σαλοναρισμα δε μπαινω εκτος αν ειμαι πολυ μπαρουτοκαπνισμενος κ θελω αποσυμπιεση . Αν παιζει τετοιο ακυρο με σαντρα τοτε μπορει να το γυρισω στη Ντασα, θα κανω αυτοψια ομως πρωτα
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Τα λες ωραια κ πειστικα οποτε παρασκευη απογευμα θα περασω αρχοντα και θα γραψω εντυπωσεις. Απο τους λιγους που εδωσαν και μια καινουργια εδω κ μπραβο σου ελπιζω να αξιζει οπως λες, ειτε απλα εμφανισιακα ειτε σε συμμετοχη ειτε κ στα 2
Συναγωνιστες μου το κυριαρχο μελημα ολων μας ειναι γαμαμε καλα !Ολοι θα γαμησουμε! Ας μην ειμαστε μονοφαγαδες!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πρωινές βάρδιες γαμώ...

Αυτή εδώ δούλευε πριν 2 βδομάδες περίπου και μ'άρεσε πολύ η φάτσα της στην τελευταία φώτο με την κούπα που είναι ξαπλωμένη. Λιθουανή και αυτή όπως αυτή που έστειλες και την θυμήθηκα τώρα.

https://*****/en/StudioWorker/8407-Lilian
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Άνια λέει στους δίπλα από Κασσάνδρας 3. Δουλεύει ακόμα αυτη;

tumblr_80149d3a99949fac43d4f923f916a4d0_cb9c9304_640.jpg
Στο πορταλ παίζει μία Άνια στο 3, αλλά καμία σχέση το κορμί.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.952
Κριτικές
14
Like
3.793
Πόντοι
2.777
ψάχνω καλό κοντοπούτανο σε στούντιο, κυκλοφορεί κάτι σε μέγεθος compact που να τιμάει τα λεφτά με αντίστοιχες υπηρεσίες;
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Μαγκες αποψε μετα τις 23:00 παιζει δυνατα η Λιλιαν στο στουντιο 12
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
ψάχνω καλό κοντοπούτανο σε στούντιο, κυκλοφορεί κάτι σε μέγεθος compact που να τιμάει τα λεφτά με αντίστοιχΗ ειρηνη ετσι οπως λες.Κοντοπουτανο μπουκιτσα και συγχωριο.Καλο σωμα κορμακι ομορφο κοντοπουτανο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/8077-Nikol

Επισης το καρατουμπαναριοοοοοοο οποιος δεν την εχει γαμησει δεν εχει γαμησει τιποτα.Χαχαχαχαχαχααχαχ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ακυρο η νικολ παιδια. Πηρα τηλ στο στουντιο και ειπανε οτι αδιαθετησε.Την βαζουνε για κραχτη ολο ψεματα , νομιζουν οτι ειμαστε μαλακες.Μαυρο στο στουντιο palace.Eytyxvw mia kai mono fora thn petyxa thn kopela kai thn apolaysa ektote olo gia kraxth thn exoyne.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μαγκες αποψε μετα τις 23:00 παιζει δυνατα η Λιλιαν στο στουντιο 12
exei kana kalo filow h ua pame adika το δρομολογιο? Μπορεις να δωσεις χαρακτηριστικα κοπελας? Ειναι τυπου βενεζουελανες ,εκωλους και τετοια?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
exei kana kalo filow h ua pame adika το δρομολογιο? Μπορεις να δωσεις χαρακτηριστικα κοπελας? Ειναι τυπου βενεζουελανες ,εκωλους και τετοια?
τίγκα στο e-coli μάστορα! θα φτιαχτείς μιά κι έξω!
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Ακυρο η νικολ παιδια. Πηρα τηλ στο στουντιο και ειπανε οτι αδιαθετησε.Την βαζουνε για κραχτη ολο ψεματα , νομιζουν οτι ειμαστε μαλακες.Μαυρο στο στουντιο palace.Eytyxvw mia kai mono fora thn petyxa thn kopela kai thn apolaysa ektote olo gia kraxth thn exoyne.
3η φορα λοιπον , εγω 2 ακομα την εχω δει στο προγραμμα και πηρα τηλ κ μου πανε οτι δε θα δουλεψει. Παιζει παπατζα με τη τυπισσα, για προμο του μαγαζιου τη βαζουνε μαλλον μονο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom