Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
μα μιλάμε τόσο χάλια βυζί δύσκολα φτιάχνεις... τάβαλε ο γιατρός με μεγάλη απόσταση τα επιθέματα μεταξύ τους...
Δεν θυμαμαι τετοια λεπτομερεια.... αλλα θυμαμαι οτι ηταν σκληρο πολυ... οπως ομως κ τα περισσοτερα τεχνητα...!!
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
424
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς αν λειτουργεί ακόμα το City Spa Ναυαρινου 14, ή τι απέγιναν τα κορίτσια που δούλευαν εκεί;
 

Red_Dragen

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
12
Like
26
Πόντοι
0
Πειτε γενικα οδους με τιμες και προγραμματα για μας τα νεούδια ρε παιδια :grin::angel:
 

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
137
Κριτικές
8
Like
273
Πόντοι
281
Καλησπέρα μάγκες,
Σκέφτομαι καταδρομική στο Εθνάρχου Μακαρίου (diamond spa). Έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία;
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες,
Σκέφτομαι καταδρομική στο Εθνάρχου Μακαρίου (diamond spa). Έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία;
Ναι. Αρκετά δυνατό. Αν θες πληροφορίες στείλε μου
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Συναγωνιστη θα διαφωνησω για αυτες..
Ειπες να συναδιαζουν εμφανιση κ υπηρεσιες...
Αυτες οι 2, ναι.. εχουν πολυ καλες υπηρεσιες... αλλα απο εμφανιση... δεν...

Για μενα... μετα την Τζεσικα.. που εχει αποχωρησει...(κορμαρα τουμπανο.. κ σουπερ υπηρεσιες) , δεν υπαρχει αλλη.. πλεον!!
Η φιλη της η Μαρινα ειναι επισης πολυ καλη.. αλλα δεν την λες κ κορμαρα...!!

Θα το πω ελαφριά και ευγενικά: Αστόχησες! Συγκρίνεις ανόμοιες γυναίκες.

Η Τζέσικα είχε (έχει) σιλικόνες αποτυχημένες. Ήταν τότε σε αδικαιολόγητο βαθμό παραγυμνασμένη. Περνούσε και το αντιαισθητικό όριο θα έλεγα. Αλλά ας μην συνεχίσω και ας την αφήσω ήσυχη την κοπέλα όπου κι αν βρίσκεται.

Η Μαρίνα περιποιείται μεν καλά όλο της το σώμα, αλλά δεν έχει βάλει καθόλου σιλικόνες! Φυσική ομορφιά! Έχει ωραίο γυναικείο κορμί, λεπτό χωρίς μπούτια κτλ., όμορφο κωλαράκι ποίημα, εκπέμπει σαγηνευτική θηλυκότητα. Το μόνο αρνητικό που θα μπορούσα να πω είναι το πεσμένο στήθος, που όμως είναι λειτουργικό και όχι άσχημο. Έχω δει εγώ άλλα στήθη (μεγάλα ή μικρά) που ενώ δεν έχουν πέσει (ακόμη), είναι άσχημα, αστεία, γελοία, κτλ. Οπότε το πεσμένο/μη πεσμένο από μόνο του δεν λέει απαραίτητα κάτι. Άλλωστε για κάποιο λόγο όλα πέφτουν τελικά.

Σημ.: Αναφέρθηκα στην εμφάνιση.
 

tryferos196

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
61
Like
142
Πόντοι
0
καλημερα παιδες ξερουμε τιποτα καλο για τωρα?? κηφησιας....?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Θα το πω ελαφριά και ευγενικά: Αστόχησες! Συγκρίνεις ανόμοιες γυναίκες.

Η Τζέσικα είχε (έχει) σιλικόνες αποτυχημένες. Ήταν τότε σε αδικαιολόγητο βαθμό παραγυμνασμένη. Περνούσε και το αντιαισθητικό όριο θα έλεγα. Αλλά ας μην συνεχίσω και ας την αφήσω ήσυχη την κοπέλα όπου κι αν βρίσκεται.

Η Μαρίνα περιποιείται μεν καλά όλο της το σώμα, αλλά δεν έχει βάλει καθόλου σιλικόνες! Φυσική ομορφιά! Έχει ωραίο γυναικείο κορμί, λεπτό χωρίς μπούτια κτλ., όμορφο κωλαράκι ποίημα, εκπέμπει σαγηνευτική θηλυκότητα. Το μόνο αρνητικό που θα μπορούσα να πω είναι το πεσμένο στήθος, που όμως είναι λειτουργικό και όχι άσχημο. Έχω δει εγώ άλλα στήθη (μεγάλα ή μικρά) που ενώ δεν έχουν πέσει (ακόμη), είναι άσχημα, αστεία, γελοία, κτλ. Οπότε το πεσμένο/μη πεσμένο από μόνο του δεν λέει απαραίτητα κάτι. Άλλωστε για κάποιο λόγο όλα πέφτουν τελικά.

Σημ.: Αναφέρθηκα στην εμφάνιση.
Αυτη η συζητηση δεν τελειωνει ποτε....
ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια.. κ γουστα...
ΟΠΟΤΕ...
οτι γουσταρει ο καθενας!!!:sunglasses:

Το θεμα ειναι αυτα τα κοριτσια ειχαν-εχουν απο τις καλυτερες υπηρεσιες... και μακαρι να ακολουθησουν κ αλλες το παραδειγμα τους...!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Ξέρει κανείς αν λειτουργεί ακόμα το City Spa Ναυαρινου 14, ή τι απέγιναν τα κορίτσια που δούλευαν εκεί;
Υπολειτουργει...
Πριν 2-3 εβδομαδες ειχε 2 κοριτσια μονο...
και την προηγουμενη...ενα!!:(:think:
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Παιδιά έχει πάει κανείς καλλιροις 38 έχει μια μαυρουλα έχει δοκιμάσει κανείς? Είναι καλή μέσα ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα στο Diamond Spa, στην υποδοχή όπως πάντα η Άννα, στοχευμενη επίσκεψη για να πάρω τη πιπιναρα τη Λίζα αλλά τόσο αυτή όσο κ η πρώην στριπερ η Βίκυ με τα σιλικονατα βυζια έλειπαν σήμερα, παρέλασαν οι υπόλοιπες έξι κοπέλες : Εύα μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα, μπουτου αλλά και με υπέροχο κωλαράκι και 2αρι συν βυζι, Ρουλα κοπέλα με κάστανο μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, Αλινα μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα και 4αρια βυζια, Κατερίνα μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, Άντζελα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι και τέλος Αθηνά μελαχρινή μιλφ χοντρή με 4αρια βυζια, εμφανισιακά για ειδικά γούστα αλλά κάνει το καλύτερο μασάζ εκεί μέσα, λίγα λόγια για τις κοπελες που έχω δοκιμάσει, Κατερίνα καλό μασάζ λίγο συγκρατημένη χωρίς όμως να είναι κακη στο δεύτερο μέρος, Αλινα καλή στο μασάζ πάρα πολύ καλή και στο δεύτερο μέρος, Βίκυ πολύ καλή στο μασάζ αρκετά καλή και στο δεύτερο μέρος, Αθηνά την έχω πάρει μόνο για μασάζ και είναι πάρα πολύ καλή μιας και πριν δουλευε σε κανονικό μασατζηδικο, δε πέρασα τελικά με κάποια και ανανεωσαμε το ραντεβού για τη Πέμπτη για συνεδρία με τη Λιζα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
επίσκεψη σήμερα στο Diamond Spa, στην υποδοχή όπως πάντα η Άννα, στοχευμενη επίσκεψη για να πάρω τη πιπιναρα τη Λίζα αλλά τόσο αυτή όσο κ η πρώην στριπερ η Βίκυ με τα σιλικονατα βυζια έλειπαν σήμερα, παρέλασαν οι υπόλοιπες έξι κοπέλες : Εύα μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα, μπουτου αλλά και με υπέροχο κωλαράκι και 2αρι συν βυζι, Ρουλα κοπέλα με κάστανο μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, Αλινα μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα και 4αρια βυζια, Κατερίνα μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, Άντζελα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι και τέλος Αθηνά μελαχρινή μιλφ χοντρή με 4αρια βυζια, εμφανισιακά για ειδικά γούστα αλλά κάνει το καλύτερο μασάζ εκεί μέσα, λίγα λόγια για τις κοπελες που έχω δοκιμάσει, Κατερίνα καλό μασάζ λίγο συγκρατημένη χωρίς όμως να είναι κακη στο δεύτερο μέρος, Αλινα καλή στο μασάζ πάρα πολύ καλή και στο δεύτερο μέρος, Βίκυ πολύ καλή στο μασάζ αρκετά καλή και στο δεύτερο μέρος, Αθηνά την έχω πάρει μόνο για μασάζ και είναι πάρα πολύ καλή μιας και πριν δουλευε σε κανονικό μασατζηδικο, δε πέρασα τελικά με κάποια και ανανεωσαμε το ραντεβού για τη Πέμπτη για συνεδρία με τη Λιζα.
εχεις κανει με λιζα?
 

Menteses

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούργιος εδώ αλλά χρησιμοποιώ συχνά το site για συμβουλές κλπ.
σχετικα με την Άσπα που ήταν παλιά Καλλιθέα, δουλεύει ή όχι πλέον ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom