Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 181 άτομα (7 μέλη και 174 επισκέπτες)

Pipita13

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2022
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες και καλό μήνα. Πέριξ φυλής βυζαρουδες (βυζια τουλάχιστον Αουρορας) έχετε κάτι κατά νου? Όλες τις βάρδιες δν έχω θεμα... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.749
Κριτικές
97
Like
47.122
Πόντοι
17.311
ενεκα δουλειας εκει κοντα, περασα να δω αναμπελ (γνωστη ομορφη κλπ φυκια) απο περιεργια και μονο.
μαγκες μου καποιοι εκτος απο εκλεκτα γουστα, κανετε και ωραια προμοσιον για κατι αδιαφορα, αχρωμα και ατσουμπαλα σκιαχτρα.
συνεχιστε ετσι, γελασα με τη ψυχη μου οταν βγηκε και την ειδα να καθεται στον καναπε διπλα σε γυφτο.
εχετε μεγαλη πλακα :2funny:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.264
Πόντοι
1.446
ενεκα δουλειας εκει κοντα, περασα να δω αναμπελ (γνωστη ομορφη κλπ φυκια) απο περιεργια και μονο.
μαγκες μου καποιοι εκτος απο εκλεκτα γουστα, κανετε και ωραια προμοσιον για κατι αδιαφορα, αχρωμα και ατσουμπαλα σκιαχτρα.
συνεχιστε ετσι, γελασα με τη ψυχη μου οταν βγηκε και την ειδα να καθεται στον καναπε διπλα σε γυφτο.
εχετε μεγαλη πλακα :2funny:
:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
34
Like
264
Πόντοι
20
Παίχτη όταν θες να κατέβεις στείλε pm μήπως και τύχει να είμαι κάτω κι εγώ (ή σκέφτομαι να κατέβω - σε φυλής αναφέρομαι πάντα), ούτως ώστε να μοντάρουμε τις ώρες και να σε βοηθήσω εγώ, αν θες να μπεις κάπου που έχει δύσβατα πεζούλια ή πεζοδρόμια.
ευχαριστώ μαν, θα σας πω αν ειναι... πηγα πριν και απογοητεύτηκα λίγο
 

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
34
Like
264
Πόντοι
20
Ο Sevasmiotatos και ο Εξερευνητής προσφερονται για βοήθεια σου. Εγώ σου λέω, έρχομαι να σε παρω με το αμάξι μου και να σε πηγαίνω στις περιοχες με τα μπουρδέλα που θες. Λιοσίων Φυλής. Μαζί με άλλον έναν ή δυο εθελοντές συναγωνιστές αν χρειαστεί , θα χαρώ να κάνω κάτι τέτοιο και θα χαρώ με την χαρά σου.
Είμαι διαθέσιμος πρωινα και επικοινώνησε και με τους άλλους να σε βοηθήσουμε.
Είναι ευκαιρία να επιδείξουμε τον αληθινό ανδρισμό μας!
ευχαριστώ πολύ! πηγα σήμερα απο φυλής και έψαχνα για πολύ ώρα. το μόνο μπουρδελο με πρόσβαση σε ολη την περιοχή ήταν το φυλής 105 και το 67 το οποιο δεν πιάνεται επειδή επρεπε να με βοηθήσει ο τσαντα με την κοπελα για να μπω (ήταν λιγο αστειο αυτό, ναναι καλά όμως και οι 2, πολυ καλη εξυπηρέτηση). Το φυλής 71 που φαινοταν προσβάσιμο ήταν κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.749
Κριτικές
97
Like
47.122
Πόντοι
17.311
ευχαριστώ πολύ! πηγα σήμερα απο φυλής και έψαχνα για πολύ ώρα. το μόνο μπουρδελο με πρόσβαση σε ολη την περιοχή ήταν το φυλής 105. Περίμενα να βρω 2-3 αλλα παπαρια.
ολοκληρη η αθηνα ειναι για το μπουτσο στο θεμα αμεα, στα μπουρδελα περιμενες προκοπη?
εδω δεν υπαρχουν τα πιο βασικα της καθαριοτητας σε μερικα, κυριως μεταξουργειο που μερικοι το βλεπουν παραδεισο κιολας.
αν δε βρεις παρεα να πας μαζι και να εχεις μια σχετικη βοηθεια, μην περιμενεις και μην κανεις καν τον κοπο.
τζαμπα θα παει η κουραση σου και στο τελος θα νευριασεις κιολας.
καλυτερα να κατσεις σπιτι και να παρεις ενα cg για να γουσταρεις και να εισαι πιο ανετος λογω εντος εδρας.
αυτη ειναι η πραγματικοτητα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν λεω πως θα παω βρωμιαρης και αλκοολικός εκεί αλλά ρε φίλε μήπως να της παρουμε κ κανα κουτί σοκολατάκια με σχήμα λακτα καρδιάς ; εντάξει με ιερόδουλη παμε δεν είμαστε κ με τη γκομενα μας.
Δυστυχώς λίγες είναι οι επαγγελματίες που έχουν την ίδια απόδοση με όλους. Αν θέλεις να σου φερθεί όπως στον γκόμενο της και να πάρεις φιλιά και γλείψιμο αρχιδιων, πρέπει να κάνεις αυτά που προανέφερα. Αλλιώς παίρνεις το βασικό πρόγραμμα. Το έχουμε πει εξάλλου ότι είναι επιλεκτική η συγκεκριμένη.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
ολοκληρη η αθηνα ειναι για το μπουτσο στο θεμα αμεα, στα μπουρδελα περιμενες προκοπη?
εδω δεν υπαρχουν τα πιο βασικα της καθαριοτητας σε μερικα, κυριως μεταξουργειο που μερικοι το βλεπουν παραδεισο κιολας.
αν δε βρεις παρεα να πας μαζι και να εχεις μια σχετικη βοηθεια, μην περιμενεις και μην κανεις καν τον κοπο.
τζαμπα θα παει η κουραση σου και στο τελος θα νευριασεις κιολας.
καλυτερα να κατσεις σπιτι και να παρεις ενα cg για να γουσταρεις και να εισαι πιο ανετος λογω εντος εδρας.
αυτη ειναι η πραγματικοτητα.
Οχι ρε ???
Θα φτιάξει ο Ριχάρδος πεντάστερο τωρα πάμε μπροστά ?

για τον πουτσο το Μεταξουργείο κυριολεκτικά
 

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
34
Like
264
Πόντοι
20
ολοκληρη η αθηνα ειναι για το μπουτσο στο θεμα αμεα, στα μπουρδελα περιμενες προκοπη?
εδω δεν υπαρχουν τα πιο βασικα της καθαριοτητας σε μερικα, κυριως μεταξουργειο που μερικοι το βλεπουν παραδεισο κιολας.
αν δε βρεις παρεα να πας μαζι και να εχεις μια σχετικη βοηθεια, μην περιμενεις και μην κανεις καν τον κοπο.
τζαμπα θα παει η κουραση σου και στο τελος θα νευριασεις κιολας.
καλυτερα να κατσεις σπιτι και να παρεις ενα cg για να γουσταρεις και να εισαι πιο ανετος λογω εντος εδρας.
αυτη ειναι η πραγματικοτητα.
φίλε δίκιο έχεις. ειναι πολυ πολυπλοκο αυτο το θεμα που θηγεις και μεγαλη συζήτηση. Απλά θα πω οτι αν δεν εκανα οτι ειναι μεγαλη κουραση και με νευριάζει, δεν θα εβγαινα απο το σπίτι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
ευχαριστώ πολύ! πηγα σήμερα απο φυλής και έψαχνα για πολύ ώρα. το μόνο μπουρδελο με πρόσβαση σε ολη την περιοχή ήταν το φυλής 105 και το 67 το οποιο δεν πιάνεται επειδή επρεπε να με βοηθήσει ο τσαντα με την κοπελα για να μπω (ήταν λιγο αστειο αυτό, ναναι καλά όμως και οι 2, πολυ καλη εξυπηρέτηση). Το φυλής 71 που φαινοταν προσβάσιμο ήταν κλειστό.
Το 71α είναι κλειστό πολύ καιρό
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
ολοκληρη η αθηνα ειναι για το μπουτσο στο θεμα αμεα, στα μπουρδελα περιμενες προκοπη?
εδω δεν υπαρχουν τα πιο βασικα της καθαριοτητας σε μερικα, κυριως μεταξουργειο που μερικοι το βλεπουν παραδεισο κιολας.
αν δε βρεις παρεα να πας μαζι και να εχεις μια σχετικη βοηθεια, μην περιμενεις και μην κανεις καν τον κοπο.
τζαμπα θα παει η κουραση σου και στο τελος θα νευριασεις κιολας.
καλυτερα να κατσεις σπιτι και να παρεις ενα cg για να γουσταρεις και να εισαι πιο ανετος λογω εντος εδρας.
αυτη ειναι η πραγματικοτητα.
Ξέρεις αν ο άνθρωπος έχει λεφτά για cg?
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Εσεις οι πιο παλιοί που έχετε δει το Μεταξουργείο σε καλύτερη φάση μου κανει εντύπωση που σαν αρέσει αυτο που συμβαίνει

εγω κατέβηκα χτες μπήκα σε έναν οίκο ημουν εγω και 5 Πακιστανοί
Βγήκε μια τσιγγάνα και οι Πακιστανοί άρχισαν να την χουφτώνουν
Πραγματικα ένιωσα ξένος
Σαν να ειμαι σε αλλη χώρα
Εννοείτε πως έφυγα και πηγα φυλής που τα πράγματα ειναι κάπως καλύτερα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ευχαριστώ πολύ! πηγα σήμερα απο φυλής και έψαχνα για πολύ ώρα. το μόνο μπουρδελο με πρόσβαση σε ολη την περιοχή ήταν το φυλής 105 και το 67 το οποιο δεν πιάνεται επειδή επρεπε να με βοηθήσει ο τσαντα με την κοπελα για να μπω (ήταν λιγο αστειο αυτό, ναναι καλά όμως και οι 2, πολυ καλη εξυπηρέτηση). Το φυλής 71 που φαινοταν προσβάσιμο ήταν κλειστό.
Τώρα περιμένεις να έχουν ράμπες και ασανσέρ μπουρδέλα του 20ρικου;
 

Captainmikel

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
75
Like
133
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας Κύριοι!! Είμαι από επαρχια. Έχετε να μου προτείνετε κοπέλες (νταρντανες) κυρίως.!!!Ειχα στάνταρ την Αλίνα Διδύμου 16....Αλλά διαβάζω ότι χάθηκε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.!!!
 

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
34
Like
264
Πόντοι
20
Τώρα περιμένεις να έχουν ράμπες και ασανσέρ μπουρδέλα του 20ρικου;
Ούτε στα στούντιο του 50ρικο και παραπάνω εχει . Δεν εχει να κανει με τη τιμή. Ενημερώνω μήπως ενδιαφέρει και κάποιο άλλο άτομο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.749
Κριτικές
97
Like
47.122
Πόντοι
17.311
φίλε δίκιο έχεις. ειναι πολυ πολυπλοκο αυτο το θεμα που θηγεις και μεγαλη συζήτηση. Απλά θα πω οτι αν δεν εκανα οτι ειναι μεγαλη κουραση και με νευριάζει, δεν θα εβγαινα απο το σπίτι.
σαφως παιχτη, απλα σε αυτα τα μερη εχεις να αντιμετωπισεις και αλλες καταστασεις, στις οποιες καταστασεις τωρα με την κουλοκαραντινα που εχει σαλεψει ο κοσμος πιο πολυ απο πριν, πρεπει να εισαι πιο προσεχτικος.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
παιδιά ξέρετε αν δουλεύει η λιζα η μοντελε;;; Και μια σα Κινέζα ονόματι σιμα;;
Η φολίζα έχει εξαφανιστεί απ τα μπορδελα. Όταν ήταν κλειστά επί κορωνας κυκλοφόραγε εδώ το φβ της και της είχαν πρήξει τις ωοθήκες. Τώρα δεν την βλέπω ούτε εκεί που έπινε καφέ. ίσως εγκατέλειψε τη χώρα ή παντρεύτηκε
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom