Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 146 άτομα (11 μέλη και 135 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Δε νομίζω φίλε, αν όμως είναι πρέπει να έχει γίνει πολύ καλή δουλειά. Αν είχε παπάρι και υπάρχει τέτοιος γιατρός που να το μετέτρεψε σε μουνάκι, πάω κι εγώ να κάνω το παπάρι μου μουνάκι να το γλύφω όλη μέρα :confused:
Όταν της έκανα γλειφομούνι, μου έλεγε "suck it" για τα μουνόχειλα, το οποίο φοβάμαι ότι μόνο ένας άντρας θα το έλεγε. :confused: Δε μου έχει ξανατυχει σε γλειφομούνι γυναίκα να ζητάει να της ρουφήξω τα μουνόχειλα. Πάντως ναι, έτσι και είναι πρώην άντρας, η μεταμόρφωση είναι υπερβολικά πετυχημένη.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.929
Πόντοι
7.046
Ρε παιδια η επιστήμη δεν εχει κανει δα και τόσα άλματα!
Το μουνι από τραβελι έχει πολλες διαφορές με ένα φυσικό μουνακι. Όσο κι αν ένα φυσικό μουνακι έχει μεγάλα μουνοχειλα παλι δεν το μπερδευεις. Το φτιαχτό μουνι εχει πολλες ιδιαίτεροτητες. Δεν θα έπρεπε καν να μπαινουμε σε τέτοια διλήμματα! Είμαστε αρχιμυστες όλοι! Εγώ ρε παιδια έχω γαμησει πανω απο 100 γυναικες, ιερόδουλες και μη. Το τραβελι,όσο καλό κι αν είναι, κάνει μπαμ! Πόσο μάλλον ένα φτιαχτό μουνι!
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.310
Πόντοι
736
Καλημέρα σάς πήγα εχθές στην Στέλλα στο 84β
Όλα καλά αλλά μετο πού μπήκα στην πίσω πόρτα και μετά πήγα να τον βάλω πάλι από μπροστά είχε τόση Μερέντα πάνω που γέμιζες βαζακι 200ml
Και την έδιωξα άρον άρον παραλίγο να ξερασω
Ενώ αυτή μου έλεγε μαμακιες ότι μυρίζει έτσι το σκουφι γιατί έχει άρωμα μπανάνας

Πολυ βρωμιαρα ,φιλε!! Αηδιασα!!! :headbang: :shit::shit::vomit::vomit:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα σας.

Επειδή ρώτησαν κάποιοι φίλοι, η Αναστασία στο Βέργας 7 δεν είναι γνωστό πότε θα γυρίσει.

Η ίδια, πριν τις γιορτές, μου είχε πει 20/1. Και η υπηρεσία το ίδιο ήξερε.

Αλλά μου είπαν να ξαναπάω τέλη του μήνα.

Καλό Σαββατοκύριακο :hi:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Η Νίκη από Περδίκκα 1 το ρωσιδάκι έχει επιστρέψει, ξέρει κανείς , και γενικά Μετάξι τι παίζει..??
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Όταν της έκανα γλειφομούνι, μου έλεγε "suck it" για τα μουνόχειλα, το οποίο φοβάμαι ότι μόνο ένας άντρας θα το έλεγε. :confused: Δε μου έχει ξανατυχει σε γλειφομούνι γυναίκα να ζητάει να της ρουφήξω τα μουνόχειλα. Πάντως ναι, έτσι και είναι πρώην άντρας, η μεταμόρφωση είναι υπερβολικά πετυχημένη.
Εδώ. Υπάρχει μια αποκάλυψη βλέπω
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Live:

Το Αγκύρας 9 ξανάνοιξε.
Νικόλ, κοπέλα μετρίου ύψους, λίγα παραπάνω κιλά, ξανθό κοντό μαλλί, από την Ισπανία είπε η υπηρεσία. 2άρι-2.5άρι βυζί, αν πρόλαβα να δω καλά.
Όπως αναφέρθηκε: "μιλάει αγγλικά και ισπανικά".
Σε απλό πρόγραμμα.

Edit:
Προσωπικά μου φάνηκε αδιάφορη και συνέχισα τον δρόμο μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.032
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Ιονελα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι πεταχτώ κωλαράκι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Μαρίνα μελαχρινή ψιλολιγνη με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Στέλλα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλισια καστανή σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, διάφορα μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Ίνα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί ώμο, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 γκρανι με κοντό γκριζαρισμενο μαλλί παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Αννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Μαρίνα ξανθιά μιλφογκιλφ με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 Κριστυ ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ελένη ξανθιά γκιλφ ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 πάνω κλειστό.

Ιωαννίνων 5 Ιρις καστανή μιλφ ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Τιμήθηκε η Ιρις, κάποια στιγμή θα γράψω κριτική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.032
Πόντοι
45.465
Live:

Το Αγκύρας 9 ξανάνοιξε.
Νικόλ, κοπέλα μετρίου ύψους, λίγα παραπάνω κιλά, ξανθό κοντό μαλλί, από την Ισπανία είπε η υπηρεσία. 2άρι-2άρι βυζί, αν πρόλαβα να δω καλά.
Όπως αναφέρθηκε: "μιλάει αγγλικά και ισπανικά".
Σε απλό πρόγραμμα.

Edit:
Προσωπικά μου φάνηκε αδιάφορη και συνέχισα τον δρόμο μου.
Άρα λογικά η Νικόλ που δούλεψε για ένα μήνα πριν τη καραντίνα και όποιος πήγαινε του έλεγε η τσατσά να περάσει γιατί γυρίζει Ισπανία
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Άρα λογικά η Νικόλ που δούλεψε για ένα μήνα πριν τη καραντίνα και όποιος πήγαινε του έλεγε η τσατσά να περάσει γιατί γυρίζει Ισπανία
Η τσα2 με σιγουριά έλεγε: "Σίγουρα δεν την ξέρετε είναι καινούρια"... :confused:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.929
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα συναγωνιστες. Γνωρίζει κάποιος αν η Μπαρμπορα είναι και απογευματινή βαρδια στο πανω ή μόνο πρωι πλεον στο κάτω;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.929
Πόντοι
7.046

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Ρε παιδια η επιστήμη δεν εχει κανει δα και τόσα άλματα!
Το μουνι από τραβελι έχει πολλες διαφορές με ένα φυσικό μουνακι. Όσο κι αν ένα φυσικό μουνακι έχει μεγάλα μουνοχειλα παλι δεν το μπερδευεις. Το φτιαχτό μουνι εχει πολλες ιδιαίτεροτητες. Δεν θα έπρεπε καν να μπαινουμε σε τέτοια διλήμματα! Είμαστε αρχιμυστες όλοι! Εγώ ρε παιδια έχω γαμησει πανω απο 100 γυναικες, ιερόδουλες και μη. Το τραβελι,όσο καλό κι αν είναι, κάνει μπαμ! Πόσο μάλλον ένα φτιαχτό μουνι!
Σωστά τα λες μύστη αλλά δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που ότι και να γαμησουν είναι μουναρα.... Θυμάμαι έναν δικηγόρο που είχε παντρευτεί τραβελι και μετά από 10 χρόνια σχέσης του αποκάλυψε ότι ήταν πρώην άνδρας και πάλι δεν το πίστευε!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.032
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Διδύμου 7α, 7β, 8α, 8β, & 16 κλειστά.

Διδύμου 18β Μαριάννα καστανοξανθη χοντρουλα μιλφ με 2.5αρι πεσμένο βυζι και γυαλάκια , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Διδύμου 18α Αλιονα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη, με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Τανια ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ρίτα ξανθιά γκιλφ με πράσινα μάτια, σώμα με αρκετά πιασίματα κυρίως στη κοιλιά 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στον αριστερό πήχη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Ρε παιδια η επιστήμη δεν εχει κανει δα και τόσα άλματα!
Το μουνι από τραβελι έχει πολλες διαφορές με ένα φυσικό μουνακι. Όσο κι αν ένα φυσικό μουνακι έχει μεγάλα μουνοχειλα παλι δεν το μπερδευεις. Το φτιαχτό μουνι εχει πολλες ιδιαίτεροτητες. Δεν θα έπρεπε καν να μπαινουμε σε τέτοια διλήμματα! Είμαστε αρχιμυστες όλοι! Εγώ ρε παιδια έχω γαμησει πανω απο 100 γυναικες, ιερόδουλες και μη. Το τραβελι,όσο καλό κι αν είναι, κάνει μπαμ! Πόσο μάλλον ένα φτιαχτό μουνι!
Επειδή εγώ δεν έχω πάει ποτέ με τραβέλι, πώς είναι το μουνί του; :confused:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.032
Πόντοι
45.465
μετά τη πληροφόρηση του @The Keeper πέρασα από Άγκυρας 9 να τσεκάρω τη Νικόλ, κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα με ξανθοπλατινε κοντό φράντζα μαλλί και 1.5-2αρι, τατουάζ στον αριστερό ώμο, απλό πρόγραμμα και η τσατσά με έπρηξε ότι έχει χαρτιά από test και εμβόλια, δε πρόκειται τελικά για τη Νικόλ που δούλεψε πιο παλιά και δε θα μπορούσε βέβαια γιατί έκανα λάθος, έψαξα λίγο τα αρχεία μου και η άλλη η Ισπανίδα ήταν Τζούλια.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.727
Πόντοι
2.836
Ιωαννίνων 5 Ιρις καστανή μιλφ ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Τιμήθηκε η Ιρις, κάποια στιγμή θα γράψω κριτική.
Aυτή η Ελένη στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο, που αλλού έχει δουλέψει; Υπάρχουν κριτικές παιχταρά μου;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.032
Πόντοι
45.465
Aυτή η Ελένη στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο, που αλλού έχει δουλέψει; Υπάρχουν κριτικές παιχταρά μου;
Δες Κολοκυνθους 63, Ρεμουνδου 21 και Καλύμνου 36,στο πρώτο σίγουρα υπάρχουν στα άλλα δεν είμαι σίγουρος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom