Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jimenas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
109
Πόντοι
0
Χρειάζομαι κάποιο λαγωνικό του forum ώστε να μου προτείνει αλανιάρες τάνες του Τριγώνου, το τι ακριβώς θέλω να μου κάνουν (ή να τις κάνω) θα το αναφέρω στις επόμενες σειρές.
Θα κεράσω μπουρδέλο του εικοσάρικου αν καταφέρει κάποιος και με φτιάξει ;)


Είμαι σε αναζήτηση κάποιας νυμφομανούς μήτρας η οποία θα έχει μεγάλες αντοχές και ανοχές στο γαμήσι. Στα μπουρδέλα δεν έχω βρει αυτό που ψάχνω και όλες τους είναι πολύ soft για τα δικά μου γούστα. Άσε που με τις κωλόγριες τσατσάδες και τους πελάτες έξω απ'το δωμάτιο δεν μπορώ να απελευθερωθώ.

Η υποψήφια θέλω όχι απλώς να δέχεται σφαλιάρες/φτυσίματα/βρισιές, αλλά και να τις γουστάρει/αποζητά από πάνω!
Προσοχή όμως! Δεν επιθυμώ να είναι κάποιο τελειωμένο junkie το οποίο μέσα στη μαστούρα του δεν θα καταλαβαίνει Χριστό. Πρέπει (ως ένα βαθμό) να έχει διαύγεια, θέληση και συνειδητοποίηση.

Αν υπάρχει κάποια στην πιάτσα (που σίγουρα θα υπάρχει αλλά με τι αντίτιμο) ας με ενημερώσει κάποιος και θα του είμαι βαθιά υπόχρεος. Αν δεν θέλει δημόσια υπάρχει φυσικά η επιλογή του p.m.


Υ.Γ. Δεν έχω όρεξη για άσκοπες αναφορές ως προς το τι ψάχνω και τι φετίχ έχω. Το forum δημιουργήθηκε για να φερόμαστε αλληλέγγυα ο ένας στον άλλον, κρίμα είναι να πέσουν Παναγίες και να χαλάσουμε τις καρδιές μας.
σωστα τα λες...
αν θες, μοιρασου τη γνωση με pm εφοσον τη μοιραστουν και μαζι σου :)
 

jimenas

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
109
Πόντοι
0
Ελαφρώς μεγαλύτερο μόριο τί εννοείς τύπε; 22-26 εκατοστά;
χαχαχα δλδ αδερφε το συνηθες εδω μεσα ειναι εως 25cm ? ή εως 21cm ? ολοι νιγηριανοι :) . δεν εχω μετρησει ποτε, αλλα ΤΕΤΟΙΟ ψεμα δεν θα ελεγα ποτε !!!
εννοω οτι και αυτες που δινουν κωλο (επαγγελματιες και μη) αν δεν ειναι σε καλη μερα, δεν με αφηνουν... και αυτο ειναι κυριως θεμα παχους...
αλλα εχει δικιο ο αλλος, για να μου απαντησει καποιος πρεπει να μετρηθουμε πρωτα!! οποτε λαθος η δικη μου τοποθετηση...
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Σε χθεσινη βολτα ολες μα ολες απο την πιο καλη εως την πιο χαμουρα εμαθαν το παραμυθι και ζηταγαν "30+" (5 για Ορφεα ή 10 για Liberty)

Τραγικη κατασταση....
οσες ειναι λιγο γαμευσιμες , εαν δεις το πορνοκινητο τους ( οχι το κανονικο προσωπικο κινητο τους ) , εχουν μεσα 5-6 ελληνικα ονοματα/αγαπουληδες που τους σκανε 30-40 ή και παραπανω , επομενως ειναι πολυ δυσκολο να πεσουν οι τιμες σε οσες τουλαχιστον τρωγονται καπως. τα τρωνε απο τους αγαπητικους και οτι αλλο προκυψει εχει καλως.
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
117
Like
884
Πόντοι
81
Περαδμα σημερινο 2 μπαζακια καποδιστριου δε οι γνωστες αλβωνοκωλαδες.Αρ μια περιεργη κ μια κοπελιτσα ξανθια με κολαν κοκκινο δεν καταλαβα αν εκανε πιατσα.....Απ αριστοτελους το αλογακι με τατουαζ στα χερια μαυρη φουστα μεγαλους κρικους γυρω στα 30 εχει μια αγριαδα καταλληλη για κατουρηματα κτλ δεν την εχει τιμησει κανεις???? Ν μαθουμε λεπτομερειες
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Περαδμα σημερινο 2 μπαζακια καποδιστριου δε οι γνωστες αλβωνοκωλαδες.Αρ μια περιεργη κ μια κοπελιτσα ξανθια με κολαν κοκκινο δεν καταλαβα αν εκανε πιατσα.....Απ αριστοτελους το αλογακι με τατουαζ στα χερια μαυρη φουστα μεγαλους κρικους γυρω στα 30 εχει μια αγριαδα καταλληλη για κατουρηματα κτλ δεν την εχει τιμησει κανεις???? Ν μαθουμε λεπτομερειες
για να καταλάβεις αν πιατσάρει, παρατηρείς τις κινήσεις της για κανα 5λεπτο, δεν χρειάζεσαι παραπάνω
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
503
Κριτικές
3
Like
1.400
Πόντοι
486
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου. Σήμερα γύρω στις 15:00-16:00 είπα να κάνω την παρθενική μου τσάρκα στις πιάτσες. Έξω από τον Ορφέα ήταν 1 ινδή ή κάτι τέτοιο, σώμα με πιασίματα, γύρω στα 30, λίγο πιο πέρα μια κινέζα μεγάλης ηλικίας η οποία σαν να κρυβόταν, 4-5 τσιγγανοβουλγάρες όπως λέτε και σεις, μόνο μια ξεχώρισα (για τα στάνταρ του τριγώνου πάντα), κοντή, λεπτό/κανονικό σώμα και πρόσωπο που μου έκανε το κλικ. Τιμή 20 +5 για 10-15 λεπτά, ενώ για 20 λεπτά που ρώτησα μου είπαν 30 ευρώ. Πολλά είναι λέω και σηκώθηκα και έφυγα. Απέναντι απ'το κριστιάνα μία πρεζού κοιμόταν καθιστή, ενώ έξω από το access ήταν 3-4 απο ινδία μεριά (;), άλλες 3-4 τσιγγανοτέτοιες, όλες χοντρές εκτός από μία η οποία μου είπε 20 + 5 (σε ερώτηση για το χρόνο, μου απάντησε "μέχρι να τελειώσεις") 1 μιλφογκράνι το οποίο με κοίταζε έντονα, καθώς και 1 φιλιππινέζα γύρω στα 40-50 έτη. Όταν τη ρώτησα ηλικία γέλασε, το σκέφτηκε καλά καλά και μου είπε 40 :confused::confused::confused:. 15 + 5. Δεν ήθελα να φύγω άχυστος οπότε πήρα αυτή. Το μετάνιωσα εκ των υστέρων, καθώς σιχάθηκα και τη ζωή μου. Πήρα σβάρνα και μια σύριγγα, ευτυχώς φορούσα παπούτσια δηλαδή. :confused:. Το συμπέρασμά μου είναι ότι δε θα ξαναπατήσω εκεί :confused:, θα προτιμήσω κανένα cg...
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Χτες Καποδιστρίου κατά τις 7 ήταν αυτό το Milf που είχε ποσταριστεί πριν κάνα 2 βδομάδες. Απιστεύτο style η τύπισσα. Η καλύτερη σ' αυτή τη μεριά που έχω δει τα τελευταία χρόνια.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Είπα να πάω να μη πάω. Και μόλις περνάω απέναντι να μιλήσω κατηφόρισε και μπήκε στο ξενοδοχείο. Αγαμησου λέω. Εκεί στις κολόνες ήταν και το κλασσικό αδύνατο σχετικά μιλφ που την πάλευε επίσης. Ήταν τόσο μουντά όμως όλα εκεί γύρω που μοίαζαν σαν εφιάλτης, όπως κάθε συννεφιασμένη Κυριακή στην Ομόνοια.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
684
Κριτικές
50
Like
5.299
Πόντοι
7.626
αχ που ειναι η αννούλα με το κοντο μαλλάκι απεναντι απο τον γαλαξια(3ης Σεπτεμβρίου) ......πηγε Βουλγαρία και δεν γύρισε.........αχ απιστευτο
Γερμανία έχει πάει δυστυχώς…
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Σήμερα επέστρεψε επιτέλους η Μαρία η Ρουμάνα. Την πήρα φυσικά και το ευχαριστήθηκα. Την εχυσα στις βυζαρες της
Το καλυτερο νεο της ημερας . Ευτυχως που γυρισε.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: lesa.l

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Το καλυτερο νεο της ημερας . Ευτυχως που γυρισε.
Έπειδή δεν την έχω τσεκάρει αυτή μπορείτε να πείτε πληροφορίες; Εμφάνιση, που συχνάζει και τι ώρες..υπηρεσίες..Ευχαριστώ πολύ!
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
684
Κριτικές
50
Like
5.299
Πόντοι
7.626
To χάσαμε το μωρό...........ξέρεις πως βρεθηκε εκεί
Με κάποιον έκανε παιδί εκεί και έφυγε … και το αληθινό της όνομα ήταν Μαρινέλα εμαθα . Αννα ήταν ψευδώνυμο αν κάποιος έχει φωτό της θα ήθελα να την ανεβάσει η αν δε θέλει να μου τη στείλει σε μήνυμα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
3.45 σημερα πλ. Λαυριου, μιλφογκιλφ Νατασα. Δηλωσε ελληνιδα. Αφου την επεισα οτι δεν ειμαι μπατσος, πηγαμε Ορφεα. Καλο κορμι για την ηλικια της (50)-δειχνει νεωτερη, γλυκο προσωπο, σπαστα καστανοξανθα μαλλια, μπουτου με κωλαρα. Γενικα τρακαρισμενη, 25 χρονια εχω στην πιατσα πρωτη φορα την ειδα..ισχυριστηκε οτι δουλευει με συγκεκριμενους πελατες κ κανει περιστασιακα πιατσα. Δεν την πολυπιστεψα. Στα του αγωνα μαγκωμενη, αποφευγει φιλια στο στομα, γλυφει σχετικα καλα, τσιμπουκι ακα, καβαλησε για κανα 5λεπτο κ μετα την πηρα στα 4. Εχει τατουαζ πεταλουδα στην οσφυικη χωρα κ τον αριστερο ωμο. Εκλεψε λιγο στο στησιμο, τελικα την εχυσα στα κωλομαγουλα. Μετρια εμπειρια, 25 ευρω συνολο , παμε γι αλλα...
 

Κατια00

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου. Σήμερα γύρω στις 15:00-16:00 είπα να κάνω την παρθενική μου τσάρκα στις πιάτσες. Έξω από τον Ορφέα ήταν 1 ινδή ή κάτι τέτοιο, σώμα με πιασίματα, γύρω στα 30, λίγο πιο πέρα μια κινέζα μεγάλης ηλικίας η οποία σαν να κρυβόταν, 4-5 τσιγγανοβουλγάρες όπως λέτε και σεις, μόνο μια ξεχώρισα (για τα στάνταρ του τριγώνου πάντα), κοντή, λεπτό/κανονικό σώμα και πρόσωπο που μου έκανε το κλικ. Τιμή 20 +5 για 10-15 λεπτά, ενώ για 20 λεπτά που ρώτησα μου είπαν 30 ευρώ. Πολλά είναι λέω και σηκώθηκα και έφυγα. Απέναντι απ'το κριστιάνα μία πρεζού κοιμόταν καθιστή, ενώ έξω από το access ήταν 3-4 απο ινδία μεριά (;), άλλες 3-4 τσιγγανοτέτοιες, όλες χοντρές εκτός από μία η οποία μου είπε 20 + 5 (σε ερώτηση για το χρόνο, μου απάντησε "μέχρι να τελειώσεις") 1 μιλφογκράνι το οποίο με κοίταζε έντονα, καθώς και 1 φιλιππινέζα γύρω στα 40-50 έτη. Όταν τη ρώτησα ηλικία γέλασε, το σκέφτηκε καλά καλά και μου είπε 40 :confused::confused::confused:. 15 + 5. Δεν ήθελα να φύγω άχυστος οπότε πήρα αυτή. Το μετάνιωσα εκ των υστέρων, καθώς σιχάθηκα και τη ζωή μου. Πήρα σβάρνα και μια σύριγγα, ευτυχώς φορούσα παπούτσια δηλαδή. :confused:. Το συμπέρασμά μου είναι ότι δε θα ξαναπατήσω εκεί :confused:, θα προτιμήσω κανένα cg...
Cg σε τετοιες τιμες δεεεεεεε πρέπει να προσθεσεις μηδενικό στο τελος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom