Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
παιδια ανοιξανε τα μαγαζια αυτα στην αθηνα?οποιος ξερει να μου πει.θα ηθελα καποιες λεπτομερειες.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Έπεσα χτες πανω σε ενα μπαρακι (avenzo αν θυμάμαι καλα το ονομα του) απέναντι απο το κωτσοβολο στη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν Ιωνία. Ειχε πάνω απο 5 κοπέλες στα τραπεζια του και περίμεναν. Ξερει κάποιος κατι για αυτό? Τι παίζει εκει γενικά?
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
132
Like
137
Πόντοι
1
Έπεσα χτες πανω σε ενα μπαρακι (avenzo αν θυμάμαι καλα το ονομα του) απέναντι απο το κωτσοβολο στη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν Ιωνία. Ειχε πάνω απο 5 κοπέλες στα τραπεζια του και περίμεναν. Ξερει κάποιος κατι για αυτό? Τι παίζει εκει γενικά?
δεν γνωριζω , αλλα μπορει να το διερευνησω και να ενημερωσω... τι ωρα εγινε αυτο?
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Έπεσα χτες πανω σε ενα μπαρακι (avenzo αν θυμάμαι καλα το ονομα του) απέναντι απο το κωτσοβολο στη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν Ιωνία. Ειχε πάνω απο 5 κοπέλες στα τραπεζια του και περίμεναν. Ξερει κάποιος κατι για αυτό? Τι παίζει εκει γενικά?
Εδω σε εχω ειναι στην Μετεμορφωση οδος Πευκων 138
αρχείο λήψης.png
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
21
Έπεσα χτες πανω σε ενα μπαρακι (avenzo αν θυμάμαι καλα το ονομα του) απέναντι απο το κωτσοβολο στη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν Ιωνία. Ειχε πάνω απο 5 κοπέλες στα τραπεζια του και περίμεναν. Ξερει κάποιος κατι για αυτό? Τι παίζει εκει γενικά?
Αν δεν με απατά η μνήμη μου, πριν 3-4 χρόνια που το είχα επισκεφτεί ήταν λάιτ κωλόμπαρο (κουβεντούλα, χουφτωματάκια).
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Ενημερωση απο Κυρ-Βαγγελη που πηγε προσφατα πυρφοραδικο καθολου παιχνιδι ουτε χουφτωμα μονο μπιρι-μπιρι
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
132
Like
137
Πόντοι
1

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
132
Like
137
Πόντοι
1
αλανι μου δεν εχω παει ακομα δεν ξερω.
ωραια ! οποιος παει ενημερωνει... παντως στο Αβαντζο απεναντι απο τον Κωτσοβολο στην Πευκων μεταμορφωση, ολες πανω απο 55...μονο κουβεντα , ουτε κινητο δεν εχουν μαζι τους , αν και ποιος θα ηθελε να ανταλλαξει τηλεφωνα...
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.007
Πόντοι
14.936
ωραια ! οποιος παει ενημερωνει... παντως στο Αβαντζο απεναντι απο τον Κωτσοβολο στην Πευκων μεταμορφωση, ολες πανω απο 55...μονο κουβεντα , ουτε κινητο δεν εχουν μαζι τους , αν και ποιος θα ηθελε να ανταλλαξει τηλεφωνα...
εκει δεν ειναι κωλομπαρο οποτε..μαυσωλειο οικογενειακος ταφος ειναι.. :confused: :confused: :confused: :confused: μυριζε φορμολη?
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.007
Πόντοι
14.936
ναι !!!! μπραβο ρε συ , κι ελεγα τι μυριζει , τι μυριζει... :-))))
πλακα πλακα τωρα περα του χαβαλε ειμαι μιλφολατρης μεγαλος.αυτα στα λεω για χαβαλε να γελαμε.
καποιες φορες ομως ρε παιδι μου το γαμανε και αυτοι βαζουν παρα πολυ μεγαλες οπως στον πριγκηπα στην
δραπετσωνα.εχω πετυχει τελειως γιαγιαδες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: scola

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom