Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
FKK/Sauna Club 78746
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Καλησπερα συναγωνιστες!Πρωτα απο ολα η ημερομηνια δεν ειναι αληθινη (δεν με αφηνε το συστημα να επιλεξω πριν το 20).Τελευταια επισκεψη ηταν περιπου πριν 4 χρονια .Γενικα εχω επισκεφτει τον εν λογω οικο αρκετες φορες την τελευταια δεκαετια .....και φυσικα παντα θελω να ξαναπαωΜατάκι Τι να πεις για το συγκεκριμενο καταστημα....το μονο αρνητικο ειναι οτι πρεπει να εχεις στη μπαντα αρκετα μιας και αφου μπεις και ξεκινησεις, δεν θες να σταματησεις...θυμαμαι τελευταια φορα ειχα πει πρωι μολις ανοιξανε και εφυγα αργα βραδυ( ισα ισα που προλαβα το αεροπλανοΕμμμμ) οποιος ερχεται απο την πολη και δεν θελει να χαλασει λεφτα σε ταξι μπορει να παρει το μετρο και συνεχεια τον προαστιακο και κατεβαινει στη σταση WestKreuz η καπως ετσι...το Artemis ειναι ουτε πεντε λεπτα με τα ποδια...νομιζω και αλλοι συναγωνιστες το εχουν αναφερει αλλα θα το πω και εγω αλλη μια (ειδικα για μπουρδελιαρηδες που ειναι να πανε πρωτη φορα).Βρισκεται πανω σε μια εθνικη τελος παντων,δεν θυμιζει σε τιποτα απο εξω αυτο που θα συναντησεις μεσαΝαι! περισσοτερο για αντιπροσωπεια αυτοκινητων μου φανηκε την πρωτη φορα. Ρεσεψιον οσες φορες εχω παει τυπικη και ευγενικη(μαλιστα την τελευταια φορα θυμαμαι ηταν μια ηλικιωμενη και επειδη ειχα την τσαντα μου μαζι μου ζητησε να την ανοιξω να δει τι εχει μεσα....της λεω only money dear! και γελαγε ) Τελος παντων πληρωνεις το αντιτιμο εισοδου (τελευταια φορα που ειχα παει ηταν στα 80ευρα) και εχεις προσβαση στο χωρο μπαρακι στον πρωτο και καναπεδες που γινεται παιχνιδι,τσοντοδωματιο που γινεται παιχνιδι και περνεις ματι εαν γουσταρεις τον διπλανο ενω σε τσιμπουκωνει το γκομενακι, σαουνες χαμαμ πισινες στο κατω οροφο και μπαρακι επισης και οι δωματιαρες στον πανω πανω οροφο θεματικες διακοσμημενες με καρυατιδες,σφιγγες και τετοια...Μου ειπαν ο Τουρκαλας που το εχει ειναι λατρης της μυθολογιας γιαυτο και το βαφτησε Artemis,,.......φαγητο μπουφε συγκεκριμενες ωρες(της ψιλοπουτσας βεβαια αλλα σιγουρα θα χρειαστεις ενεργεια) μη αλκοολουχα ποτα ...αφηνεις τα τιμαλφη σε θυριδες διπλα στην εισοδο, αλλαζεις στα αποδυτηρια που παλι εχει ντουλαπακια να βαλεις τα ρουχα σου και το μονο που θα εχεις πανω σου ειναι μπουρνουζακι και το κλειδι θυριδας......Οι γκομεναρες μεσα ολων των ειδων,ολες οι φυλες του Ισραηλ με μαγιο η τσιτσιδι πολλες και ετοιμες για γαμησαρα! 60Ευρα απο οτι θυμαμαι τα απλο γαμησι με ελευθερο στοματικο για μια εκτονωσουλα και απο και περα το καθε γκομενακι σου πλασαρει τον τιμοκαταλογο του......Αυτα σε γενικες γραμμες...Συστηνω οποιος παει να εχει αποθεματα χρηματικως οπως ανεφερα παραπανω και σπερματικως τουλαχιστον για κανα χρονο γιατι αλλιως εαν πας κουρασμενος η μονο για ενα γαμησακι και φυγαμε κατ εμε πετας τα λεφτα σου ....Ασε που θα ειναι μαρτυριο να βλεπεις τους γυρω να τους τσιμπουκωνουν μουναρες απο ταινιες του Ροκο και εσυ να καθεσαι σαν μαλακας στο μπαρ....μολις τελειωσει η παπαρια του κωλοιου θελω να ξαναπαω οπωσδηποτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2020
Πρόσβαση
Εύκολη

Είσοδος

Τιμή Εισόδου
80
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Εξαιρετικός

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο
Τα ποτά ήταν
Μέτρια

Κοπέλες

Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σύνηθες κόστος γαμησιού
60

Ανακεφαλαιώνοντας...

Θα ξαναπηγαίνατε;
Σίγουρα
bengalas
Μέλος
Εγγραφή:
12 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
197
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Drake88, chris1955, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2020
Συμφωνώ σε όλα!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1