Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
FKK/Sauna Club 14557
Γενική Εντύπωση
 
4.0
Βλέποντας στον γούγλη κριτικές για το Σαμυα,δίνει την ψηλότερη απ όλα τα ινστιτούτα της Κολωνίας,αποφάσισα να το επισκευθώ βράδυ σαββάτου!

Η περιοχή μου ήταν πολύ γνώριμη,μιας που ζω Κολωνία τους τελευταίους δώδεκα μήνες.Πάρκιγκ λίγο στα στενάχωρα,αλλά γενικά έχει πολύ άπλα η περιοχή!Μπαίνοντας μέσα,μου ζητήθηκε το παράβολο των 50 γιούρο για να μου δώσει η ρωσίδα του γκισέ,ένα μπουρνούζι,μια πετσέτα,κάτι λαστιχένιες παντόφλες με δώρο μύκηττες και το κλειδί του ντουλαπιού.

Πηγαίνοντας στα αποδυτήρια,μπόχα ανέδυε,τα ντουλάπια πολύ μικρά για να χωρέσουν την χειμερινή την χειμερινή ενδυμασία του πελάτη και οι ντουζιέρες χάλια!Ετσι δεν προχώρησα σε ντούζ,τύλιξα το μπουρνούζι και ανέβηκα στο χώρο της κολάσεως.Ανεβαίνοντας τα σκαλοπάτια η μαλαστούκα εξείχε απ το μπουρνούζι,το οποίο ήταν πολύ μικρό χωρίς να τυλίγεται επαρκώς,ετσι επέστρεψα και έντυσα το εσώρουχο μιας που δεν αισθανόμουν οκ με το μισο παπάρι έξω.

Ο κυρίως χώρος είναι αρκετά μικρός,μόνο για να χωρέσει τις κοπέλες πόσο μάλλον και για τους πελάτες.Συσκότιση και μουσική στα τέρματα,ο ντιτζέι επαιζε γερμανικά χιτάκια σε πολύ καλή ένταση,κάτι που βρήκα θετικό.Αναψυκτικά μπορεί κανείς να πίνει ως το πρωί χωρίς χρέωση,καθώς και φαγητό απ το μπουφέ πολύ καλό μπορώ να πω,χωρίς κάτι το ιδιαίτερο δε.

Απο κοπέλες πάρα πολλές!Δυστυχώς όλες ρουμάνες,πήγα θέλοντας να βρω γερμανίδα,δεν υπήρχε ούτε δείγμα.με τις ρουμάνες δεν έχω σαφώς κανέναν θέμα,αλλά κάτι το εξωτικό δεν είναι,ειδικά κάτι χοντρές και κάτι που δείχναν για γύφτισσες.Υπήρχαν όμως και ορισμένα εξαιρετικά τεμάχια,όχι όμως πολλά στον αριθμό.Οι περισσότερες κάτι στεγνιάρες ήταν σαν καχεκτικά!

Πολλές μ κάναν νόημα δειχνοντάς μου το κωλοδάχτυλο για να γαμηθούμε,ότι να ναι!Ονόματα δεν θυμάμαι αλλά υπήρχε μια κοπελίτσα,δεν την έκανα πάνω από 25,με γυαλάκια γραμματέως,μεγάλο στήθος,υπέροχα πόδια και όλη η πλάτη καλυμένη με τατού,την οποία θα τίμαγα εάν δεν ήταν μονίμως κατειλημμένη,σίγουρα πήρε το μουνί στο πιάτο εκίνη την μέρα.

Ακόμη μία κοντούλα,μ ένα υφάκι λες και την περίμενε ο πατέρας της στη γωνία,ντροπαλούλα και χαμηλοβλεπούσα κυκλοφορούσε μ ένα κορμάκι ζημιά!Αυτές οι δύο θα ήταν λόγος για να ξαναπήγαινα,εάν συμβεί αυτό...

Ωστόσο τίμησα μια,με την οποία τυχαία καθίσαμε διπλά στο ίδρυμα,ρίχνοντάς μου κλεφτές ματιές λες και καθόμασταν στο διπλανό θρανίο και αντιγράφαμε θέματα.Όταν κοίταξα καλύτερα,είχε όλο τον αριστερό μοιρό καλυμένο με τατού,σιλικόνη στο στήθος και φουσκωμένα χείλια!Χαιρετηθήκαμε και γνωριστήκαμε,όνομα δεν θυμάμαι,μου είπε αν ήθελα να την συνοδέψω στα επάνω δωμάτια και το έκανα.

Ανάληψη 50 ευρώ απ το ΑΤΜ και κράτηση 8 ευρώ,συνολικα 58 δλδ.
Ανεβήκαμε πάνω και μπαίνοντας στο δωμάτιο ένιωσα σαν σε μπουρδέλο,ο χώρος μύριζε,το σεντόνι σίγουρα δεν ήταν αλλαγμένο γιατί η κοπέλα έστρωσε τν πετσέτα από πάνω,γδύθηκε μόνη της χωρίς να με αφήσει να την επεξεργαστώ!Το νινάκι της παιδικό,αποτριχωμένο τόσο που με γύρισε σε άλλες εποχές,φυσικά το σπατουλάρισα.Μου πέρασε σκούφο και άρχισε να παίρνει κάτι μάλλον πίπα θα τανε.Οσο την κοίταγα απ τους καθρέφτες ήταν μαγεία η κοπέλα,ειδικά μ αυτό το τεράστιο τατού.Μετά της είπα να ανέβει από πάνω μου,αρχισε να κάνει κάτι κινήσεις με την μεσουλα της,όπου βλέποντας την κοιλίτσα της κόνετψε το τέλος.Την έβαλα γρήγορα στα τέσσερα,άρχισα να σφίγγω τη μεσούλα της και να την καρφώνω στο πούτσο μου.Όσο την είχα στα τέσσερα,άφηνα το ένα μου χέρι απ τη μέση της για να χαιδεύω τα μουνόχειλα της που περιέβαλαν τον πούτσο μου.Λίγο μετά άρχισα να της σφαλιαρίζω το κωλομέρι,όχι με δυνατή ένταση βέβαια ώσπου και έχυσα!Ετσι όπως ξάπλωσα διπλά της,πηγαίνοντας να μου αφαιρέσει την καπότα χύθηκε το περιεχόμενο στην πετσέτα που είχε στρώσει πρωτού την συνεδρία.

Καταλήγοντας,θα έλεγα ότι είχα πολύ όρεξη με ένα τετοιο πλασματάκι χωρίς η ίδια να έχει την παραμικρή όμως.

Κατεβαίνοντας κάτω,βρήκα τον χώρο ασφυκτικά γεμάτο,ο ντιτζέι έπαιζε ρουμάνικα στο δυνατότερο που μπορούσε,ίσα για να μου σπάσει τ αρχίδια!Εκατσα λίγο ακόμη,θέλοντας να χαλαρώσω,με την μουσική στο διαπασών όμως και με ορισμένα μπάζα που ανέβηκαν να χορέψουν μπας και ρεφάρουν,αποφάσισα να εγκαταλείψω.

Έχοντας πάει μόνο στο Αρτεμις στο Βερολίνο,αυτό ομως το μακρινό 2015,θα έλεγα ότι δεν υπάρχει καμμία συγκριση και προτίθεμαι να ξαναπάω.Θα ήθελα κάτι διαφορετικό απο κακής ποιότητας Ρουμάνες,τουλάχιστον καλής ποιότητας αν όχι και γερμανίδες κλπ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Όχι πολύ καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Όχι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Χάλια
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
100
Σύνολο γαμησιών;
1
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
3
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
7.313
Πόντοι:
2.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pikatsu, GALLAS, Dyvoir

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού