Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
FKK/Sauna Club 12027
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Όταν κατοικούσα στο Ντουσελντορφ δηλαδή μέχρι τον Απρίλιο του 2018 (μετά με έβγαλε ο δρόμος μου στο Βερολίνο) το Oasis ήταν η δικιά μου όαση μέσα στους τρελούς γερμανικούς ρυθμούς της καθημερινότητας... γυναικες ωραίες(που μερικές φορές σκαλωνα αν είναι του «επαγγέλματος» η ήρθαν απλά να χορέψουν για κάποιο σόου, για τόσο όμορφες γυναίκες μιλάμε) από όλες τις εθνικότητες του πλανήτη κ της ευρώπης....
Αποκορύφωμα την πρωτοχρονιά του 2018 που πήδηξα μια εκπληκτική γερμανίδα (μοντέλο το κορίτσι είχα την τύχη να την συναντήσω στην πορεία αρκετές φορές), μια κολομβιανή καθώς κ μια κορυφαία πολωνή !!
Επέστρεψα στην «Όαση» λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων στο Ντουσελντορφ το προηγούμενο σάββατο κ αυτό που αντίκρισα ήταν απογοητευτικό.... παντού μέτριες ρουμάνες !!! Δεν βρήκα όλο το βράδυ ούτε μια άλλη εθνικότητα, τώρα που το ξανά σκέφτομαι ψέματα συνάντησα και δυο βουλγάρες (που όταν τους είπα ότι είμαι έλληνας ξεκίνησαν να μου τραγουδάνε το «μωρό μου σορρι» ότι να ναι....) !!!
Τελικά πήγα με μια ωραία κ βαριεστημένη καθώς με μια κάπως καλύτερη σε υπηρεσίες αλλά μέτρια... μαντέψτε και οι δυο ρουμάνες....
Σε συζήτηση με συναγωνιστή το μαγαζί κατακλύζεται τελευταία με κατά το 80% από ρουμάνες που κοιτάνε να αρπάξουν τα λεφτά τον πελατών όσο πιο γρήγορα γίνεται...
Το φαγητό άριστο όπως ήταν κ παλιά καθώς κ η σάουνα καλή !
Την επόμενη φορά που θα βρεθώ στην NRW θα πάω στο επίσης αγαπημένο GoldenTimes... ελπίζω αυτό τουλάχιστον να μην χάλασε.....
Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς DrBou Καπέλο !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Χάλια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Χάλια
Διαγραμμένο μέλος 174689
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
322
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 green88, popov, Manager69 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού