Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 7 10
FKK/Sauna Club 14861
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Επαγγελματικό ταξίδι στην Γερμανία και δεν υπήρχε περίπτωση να μην χτυπήσω ένα FKK.
Ήμουν κουρασμένος από τα συνεχή τρεξίματα και σκέφτηκα κάποια στιγμή να το κάψω, αλλά τελικά νίκησε ο πορνοτύπος μέσα μου και σκέφτηκα να το συνδιάσω με φαγητό καθώς δεν είχα φάει τίποτα όλη μέρα.
Τοποθετημένο στα χωράφια μετά το Ντύσελντορφ και κοντά στα σύνορα με Ολλανδία, η τοποθεσία είναι αρκετά διακριτική.
Έφτασα κατά τις 17.00 και υπήρχαν ήδη αρκετά αυτοκίνητα στο πάρκινγκ. Πλήρωσα το 60άρι μου, πήρα κλειδί και ρόμπα, αποδυτήρια και κατευθείαν για μπουφέ με μάτι που γυάλιζε από την πείνα.
Δυστυχώς το φαγητό μία απογοήτευση καθώς σερβίρεται σε μία "τέντα" στον κήπο, είχαν κάτι μπιφτεκια της πείνας, κάτι καλαμάκια κοτόπουλο και τα γνωστά λαχανικά ξινά λάχανα των Γερμανών. Πήγα στα σίγουρα με το κοτόπουλο και πήρα και μία μπυρίτσα, οι οποίες είναι δωρεάν και αυτό είναι μεγάλο +, καθώς υπάρχουν FKK που την χρεώνουν.
Καθώς έτρωγα έκοψα λιγο κίνηση. Εκείνη την ώρα υπήρχαν περίπου καμία 30αρία κοπέλες, όλες μετριες του 5-6 και μόνο 2-3 τεμάχια του 7-8.
Το μέρος έχει έναν πολύ όμορφο εξωτερικό χώρο, τεράστιο κήπο με ξαπλώστρες και από την πίσω μεριά ξύλινες καλυβούλες όπου πέφτει το γαμήσι. Οι εσωτερικοί χώροι δεν λένε πολλά και σίγουρα το χειμώνα δεν θα είναι ότι καλύτερο για επίσκεψη.
Μετά το φαγητό, λίγο σάουνα, καυλάντα στον κήπο, μερικές μπυρίτσες ακόμα, φόρτωσα ένα μωρό, φαγητό, καυλάντα στον κήπο, κι άλλη μπύρα, φόρτωσα και ένα δεύτερο και αναχώρηση κατά τις 21:00. Στην διάρκεια που βρισκόμουν πρέπει να ήρθαν και καμία 10αρία νέα τεμάχια και να έφυγαν 10.
Οι 2 που πήρα, η μία ήταν Ρουμάνα, καυλόφατσα, μακριά ίσια μαλλιά, 55 κιλά, με κάτι τεράστια βυζιά DD+ σιλικόνη που μου είχε μπαστακωθεί και ένα ξανθό (που παρουσιαζόταν σαν Γερμανίδα) 1.80 με C+, ώραιες καμπύλες, το οποίο έχυσα και στο στόμα. Ονόματα δεν συγκρατώ ποτέ...
Γενικότερα το μαγαζί είναι ωραίο για καλοκαιράκι, αλλά με μέτριου επιπέδου κορίτσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2018
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
30
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
30

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
190
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
4 ώρες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
450
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, Farinos, ThE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού