Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 46 10
FKK/Sauna Club 76698
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Τα έφερε η ζωή έτσι και είμαι εδώ και ένα χρόνο μόνιμα στην Γερμανία και έχω επισκεφτεί όλα τα μεγάλα ιδρύματα ( θα έρθουν κριτικές σύντομα ) και εδώ και μερικούς μήνες είμαι κοντά στο Βερολίνο.
Το Artemis το επισκέφτομαι τακτικά ανα δυο εβδομάδες και έχω περάσει μερικές από τις πιο επικ κατάστασης ! Βεβαια το καλύτερο στην Γερμανία για εμενα είναι το Golden Time κοντά στην Κολωνία όπου δούλευα μέχρι πριν ένα εξάμηνο.
Συνοπτικά ο χορός είναι φοβερός ειδικά τώρα το καλοκαίρι η πισινα τα σπάει, το φαγητό (απλά) καλο και όλα τα κορίτσια μουναρες που δεν σου χαλάνε χατίρι !
Αλλα εδώ υπάρχει ένα μεγάλο ΑΛΛΑ αδέρφια μου. Έχει και "ξεπετες" που θα κοιτάνε όλη την ώρα το ρολοι και θα βαριούνται και θα σου λένε άντε χύσε η θα έχουν πάρει βαριεστημένο ύφος. Εννοείτε ότι θα κάνουν μέχρι και αυτές ότι τους πεις μέσα στον χρόνο που έχει πληρώσει αλλα θα το κάνουν βαριεστημένα η με ξινισμένη φάτσα.
Η ερώτηση βεβαια είναι πως αποφεύγεις τις "ξεπετες"... υπάρχει μια μέθοδος που σου μειώνει τις πιθανότητες να πέσεις σε ξεπετά! Αυτές που έρχονται και σου σπάνε τα αρχίδια να πας μαζί τους, ε μην πας είναι κατά 80% ξεπετά Γερο-μύστης . Οι "μουναρες" οι καλές οι τίμιες δεν θα έρθουν να σε πρήξουν γιατί ξέρουν ότι θα πας εσύ σε αυτές.
Και ένας άλλος χρυσός κανόνας, για εμενα, μακριά από ρουμάνες! Τα καλύτερα γαμήσια τα έχω κάνει με "γερμανίδες" (που έχουν γεννηθεί εδώ οι ρίζες μπορεί να τραβάνε από οπουδήποτε) και πολωνέζες Ναι! .
Αυτές οι δυο κατηγοριες είναι που θα ιδρώσουν την φανέλα και θα κάνουν και κωλοτούμπες για να σε ευχαριστήσουν.
Αυτά από εμενα ότι απορίες έχετε γράψτε μου και ίσως τα πούμε από κοντά στον ναό Ματάκι !

ΥΓ Γενικά εγώ λόγο δουλειάς πηγαίνω Σάββατα γύρω στις δώδεκα το πρωί και φεύγω κατά τις εφτα το απόγεμα. Εκείνες τις ώρες και μουνιά έχει και ξεκούραστα είναι και δεν γίνετε το αδιαχώρητο που γίνετε το απόγευμα-βραδυ. ’Αμα θες να πας απόγευμα-βραδυ πήγαινε καθημερινές η κυριακή !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2018
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Όλες οι Γερμανίδες και Πολωνέζες
Γιατί την/τις προτείνετε;
Η μέχρι τώρα εμπειρία έχει δείξει ότι είναι οι πιο τίμιες και εργατικές ;)
Σύνηθες κόστος γαμησιού
60

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
200
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
7 ωρες
Διαγραμμένο μέλος 174689
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
322
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Katz, GALLAS, airfather και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού