Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 9 10
FKK/Sauna Club 21079
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Δεν είναι για γερούς μύστες το μαγαζί. Είναι το FKK που μαζεύονται όλοι business class visitors. Επίσης έχει πολλούς Ιάπωνες που δεν σταματούν να περιφέρονται. Κοπέλες έχει άπειρες αλλά τυποποιημένες. Για έναν νέο που γενικά στην ζωή κάνει τα πρώτα βήματα εκτός πιάτσας φυλής θα είναι παράδεισος, για τους υπόλοιπους θα έχει θέματα. Αυτό βέβαια που μου αρέσει στο εν λόγο ίδρυμα είναι που έχει τσοντοσινεμά εντός με πολύ άνετους χώρους που προδιαθέτει μια ωραία φάση για προκαταρκτικά. Αν κι εγώ πέτυχα μια παρέα 2-3 Άγγλων που είχα 4-5 γκόμενες και το κάνανε εκεί μέσα το απόλυτο cinema orgy αλλά ως γνωστών οι Άγγλοι δεν φημίζονται για τις επιδόσεις τους στο σεξ. Πολύ γέλιο μιλάμε.

Κλασικά, 40-50 Ρουμάνες, 10-15 Ουκρανίδες, 4-5 Γερμανίδες και μετά από 1-2 Βουλγάρες, Ουγγαρέζες, Πολωνέζες, Λετονές, Αλβανίδες, Σκοπιανές και ότι άλλο θέλεις. Επέλεξα μια Λετονή χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο, έτσι για την καταγραφή στο αρχείο ως εθνικότητα. Τα έκανε όλα πολύ τυποποιημένα. Μπαίνουμε στο δωμάτιο, σκούπισμα τον πούτσο με μαντιλάκι, ψέκασμα με άρωμα, ψέκασμα το στόμα της με διάλυμα, αντισιπτικό στα χέρια, αφού λέω στο τέλος θα μου δώσει και μάσκα να φορέσω αλλά ευτυχώς την γλυτώσαμε. Προσπάθεια στην πίπα αλλά τις έλειπαν χιλιόμετρα. Κάπου εκεί σταμάτησα να είμαι διαχυτικός και ανέβαλα δράση γιατί θα ξενέρωνα. Όρθια λοιπόν, τα χέρια της στον τοίχο, ανοιχτά τα πόδια και σφυροκόπιμα από πίσω και τελείωμα στα βυζιά της. Σκουπίστε, ψεκάστε και γεια σας.

Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω στο Palace. Δύσκολα θ' αφήσω την ασφάλεια του Shark κι ας έχει 20λεπτή μετακίνηση από την Φρανκφούρτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2017
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
125
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ίσως
vasagia
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
128
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, giannos69, jimy.m. και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού