Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
FKK/Sauna Club 26040
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Και επειδή ένας παππούλης μου έριξε το γαντι ..συνεχίζω την ανάδρομη στα πεπραγμένα ..
Κυριακη μεσημερι ..η δουλειά καλά κρατεί ..αλλα όχι και τα νευρα μου …καθως ο μαλακομαγνητης μου δουλευει απιστευτα καλα και πριν αρχισω να κερναω πουστριλικια βγαινω να παρω αερα …και σκεφτομαι…
Κυριακη ..ολοι οι νυκοκυραιοι στα σπιτια τους , οι φασαριοζοι εδρασαν το Σαββατο ..αρα ιδανικη μερα για παπουληδες …
Το ευαγες τουτο ιδρυμα ηταν σε ελαχιστη αποσταση από εκει που βρισκομουνα και σε λιγωτερο από 5 λεπτα …διάβηκα τον Ρουβίκωνα της ακολασιας …
Μετα την τυπικη διαδικασια …αρχισα να περιεργαζομαι τον χωρο … 25+ κυριες και πρεπει να ημουν η ο 5 η ο 6 πελατης …
Πριν καν ολοκληρωσω την ανιχνευση ..θεχθηκα μια παντελως αήθη επίθεση από νεαρα αλλα δεοντως τσαχπινα , μελαχρινη και βυζοφορουσα ..
κατά την διαρκεια της «all time classic “ στιχομυθίας .. το χερακι της ειχε ανοιξει το μπουρνουζι μου και θώπευε ασέμνα και ακρως προκλητικα τον μικρο Excalibur …
Υπό αυτας τας συνθηκας , η επσιεκεψη σε ένα από τα παρακειμενα δωματια ηταν μονοδρομος …
Με αρκετη χρονοκαθυστερηση ο συναγερμος «shark alert “ αρχισε δειλα δειλα να σημαινει …
Όταν κατέβηκε ( κυριολεκτικα ) απ τα πορνοπαπουτσα και αρχισε να στρωνει το σεντονι ..αρχισε παραλληλα και το up selling ..γεγονος που σιχαίνομαι αφανταστα …..
Ξεκινησε τα πνευστα με αρκετη βιασυνη ..και όταν της ειπα γιατι βιαζεται ..μου απαντησε ..θελω να παρω 10 πελατες και να φυγω…
Οκ λεω συνεχισε την πρακτικη στο ομποε και παρτα και στο στοματακι ετσι να μην κουράζομαι … Διεκπαιρεωτικη εως μετρια , χωρις χρηση δοντιου αλλα αρκετη χρηση χεριου ..και σε 15 λεπτα το πορτοφολι μου ηταν 110 ευρω ελαφρυτερο …

Καλα καταλαβατε ..δεν ηταν ότι καλυτερο για τα νευρα μου …
Ντουζακι , τσιμπολογησα λιγο στο μπουφε και εκει που ημουν αραχτος και light στους τερμα αριστερα γωνια καναπαεδες…την ειδα …
Οι ποιο ηλικιωμενοι πιθανον να θυμουνται ένα από τους καλυτερους δρομεις στα 400 & 800 μ τον Alberto Juantorena γνωστο και ως El Caballo ( το αλογο ) γνωστο για τον τεράστιο διασκελισμό του ..

Μελαχρινακι ( ρε μελαχρινακι με ποτισες φαρμακι ..ντιμπι ντιμπι ντιμπι νται ) τουλαχιστον 1.75 υψος , DD αεροσακους , ένα τελειο πωπουλη με ένα κοκκινο τατουαζ φιλι .. και ολο αυτό το εργο τεχνης μεσα σε ένα διχτυ …. Αν και στο τελευταιο τεστ κοπωσεως τα πηγα καλα ..το εβλεπα να μου ερχεται το καρδιακο επεισοδιο …και οσο εσκυβε μπροστα μου και χαριεντίζονταν με ένα γιδοβοσκο των αλπεων ,,τοσο οι σφυγμοι ανεβαιναν επικινδυνα …
Και ενώ ειμαι ετοιμος να εξαπολυσω μια κατά μέτωπο επίθεση ο γιδοβοσκος την οδηγησε σε ένα από τα δωματια ακολασιας …
Γκρρρρρ ποσο σε μισω απαισιε γιδοβοσκε … αλλα ητνα μια καλη ευκαιρία για να χρονομετρησω …μην φαμε και δευτερη φολα …35 λεπτα μετα ..ο ηλιος εξεπροβαλε ..το μωρο ακολουθουσε τον γιδοβοσκο στα μικρα ντουλαπακια για την πληρωμη του παραχθεντος εργου …
Ο Excalibur .. πλεον θυμιζε πεινασμένο κακο λυκο ετοιμο να κατασπαραξει λευκη σαρκα …
Σε λιγο το El Caballo αρχισε την παρελαση ..αγέρωχο ναι το ηξερε ότι ηταν το ΑΠΟΛΥΤΟ Θηλυκο εκει μεσα … ( Να σημειωθει ότι στη αυστηρη κλιμακα κριτηρίων του γράφοντος αν εξαιρεσεις κανα δυο 7 ρια οι υπολοιπες ηταν χαλαρα 8 – 9,5 ..σε αυτή θα δωσω το 9,6 )
Δηθεν τυχαια εφτασα κοντα της και προσπαθουσα να θυμηθώ καμια καλη ατακα από αυτές που λεγαμε στα νιατα μας και ΔΕΝ σταυρώναμε γκομενα … αλλα ο γλωσσοδέτης ηταν εκει ..καλα σε αποσταση 50 εκ επαθα ακομα ποιο μεγαλη πλακα με την ομορφια της και τα ματακια της …

Επειδη το μερος αρχισε να γεμιζει με γιδοβοσκους και ρυζοφαγους κιτρινιαριδες …προτεινα σεμνα και ταπεινα να αποσυρθούμε στα ενδότερα ..ετσι για να γνωριστούμε καλύτερα ..

Πρόγραμμα ωρας .με καποια εξτραδακια .και ξεκαθαρισα απ την αρχη την θεση μου για βιασυνες κλπ κλπ ..
Και αφου τα ειπαμε και τα συμφωνησαμε …ο διαιτητης σφυριξε την εναρξη του Τελικου …

Τωρα αν εσεις περιμενετε να σας πω τις εγινε ..χασατε …
Για οσους παιζουν στοιχημα ο αγωνας εληξε 1-1 αλλα εχασα τελικα στην παραταση 2-1
Χρονος παραμονης στο δωματιο 1 και 20 λεπτα ..
Με το ζορι εσυρα το γερασμενο μου κορμι στα ντουλαπακια … πληρωμη των υπηρεσιων και στο χερι μου ένα χαρτακι με το ονομα και το τηλεφωνο …. Σε περιπτωση που θα ηθελα να βρεθουμε μεχρι να φυγω απ τη Βιεννη …για ένα Βιενουα βρε αδελφε …

Επειδη καπιοι παπουληδες και μικροτσουτσουνοι περιμενου το 7ο και 8ο επεισόδιο τους ενημερωνω ότι με την συγκεκριμενη αντιπαλο διεξήχθησαν αλλοι δυο αγωνες σε ποιο «Light περιβάλλον « με αρκετα γκολ και από τις δυο πλευρες ..

Επάξια η δεσποσύνη κατελαβε μια από τις 3 πρωτες θεσεις στο hall of Fame του Excalibur

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
60
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
60
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
120

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
500
Σύνολο γαμησιών;
3
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
3
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Annapurna, Zebu, spipis71 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2017
Τείνω να πιστέψω ότι είσθε κλώνος του κ. Vlandis ... Αναρίθμητες οι πιστολιές σας ...! Έχετε τσακίσει το ηθικό όλων των παππούληδων ... Φευ!
04 Οκτωβρίου, 2017
Εx καυλιαρη γαμησε τα όλα!Yolo!Στο Goldentime ζήσαμε μεγάλες στιγμές με Sex Volcano τον Οκτώβριο του 15!Ένα Αrtemis τώρα στο Βερολίνο επιβάλλεται!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2