Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
FKK/Sauna Club 24364
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Αχτι το χα να πάω σε ένα fkk και ερχόμενος σολο στην Πράγα δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη.

Αποδυτήρια Ξεβράκωμα, μπάνιο, φόρεμα μπουρνούζι και όξω στον αγώνα.
Εντωμεταξύ δεν είχα φάει τπτ ολη μέρα, πέρασα μπροστά από 10 ξεβράκωτα μουνιά που μου φωνάζαν hi baby κι εγώ κατευθύνθηκα κατευθίαν στα φαγια!
Για κακή μου τύχη το φαγητό δεν έλεγε και τπτ. Κατι σνακ είχε ( φάση λουκανικοπιτάκια και τυροκροκέτες και καναδυο σαλάτες). Δευτερη ήττα ήταν ότι στα σοφτ ντρινκς δεν συγκαταλέγονταν η μπύρα οπότε με τάραξαν στον κοκα κολα και τους χυμούς. Σιγά μην εδινα 6 ευρώ για 330μλ χανικεν!

Αφού έφαγα λιγη σαβούρα και στυλώθηκα σηκώνω τα μάτια μου και βλέπω ότι το μαγαζί είχε μετα βίας 5 πελάτες. Καλό αυτό βέβαια γιατί οι γκόμενες ήταν καμία 25αρια.
Μετα το φαί λοιπόν επιδόθηκα σε βόλτα μεσα στο μαγαζί. Τελικά δεν είναι και πολύ μεγάλο. 2 οροφοι από περίπου 150 τ.μ.
Στο ισόγειο υπάρχει υδρομασάζ, σαουνα, ενας χώρος τσοντοσινεμά, ενας χώρος με ένα μπιλιάρδο και τα δωμάτια.
Στον όροφο ένας αβέρτος χώρος με το μπάρ και μερικά καθίσματα.
Η φάση κωλόμπαρο. Κάθεσαι έρχονται τα γκομενάκια και σου ζητάν να τα γαμήσεις με 60 ευρώ για μισή ώρα. Το μενού περιλαμβάνει πίπα με προφυλακτικό και μια φορά σεξ. Ότι περισσέψει το κάνεις μασαζ.
Πρώτο σκοράρισμα με μια Ρουμάνα η οποια ήξερε άπτεστα ελληνικά μιας και μένει στην Ελλάδα τα τελευταία 15 χρόνια και φυσικά είναι κωλομπαρού. Μάλιστα μου ξηγήθηκε φινα αφου της είπα ότι εχω καιρό να γαμήσω και ότι θα τελειώσω στο 2λεπτο και μου λέει ελα δεν πηράζει θα παίξεις 2ο γύρο. Στον δεύτερο γύρο βεβαια δεν τα πολύ κατάφερα γιατι ηταν λιγο το μισάωρο αλλά η πρόθεση μετράει. Εξ ου και το 2.5 φορές σεξ!Γλώσσα
Μια αναφορά αξίζει για τα δωμάτια τα οποία δεν είναι ακριβός δωμάτια. Είναι ενας χώρος που έχει έναν διάδρομο και εκατέρωθεν του διαδρόμου βρίσκονται μικροί χώροι σαν θάλαμοι αξονικού τομογράφου οι οποίοι κλείνουν με την βοήθεια κουρτίνας! Οπότε όπως καταλαβένετε γαμείς σχεδόν παρέα με τον διπλανό! Ναι!
Η δεύτερη γκόμενα που πήρα στο φεύγα ήταν μια Τουρκάλα με υπέροχο κώλο.
Ονόματα δεν θυμάμαι συγνώμη.
Μια καλή εμπειρία η οποία φαντάζομαι ότι με παρέα θα είναι ακόμα καλύτερη.

Ααα στο τέλος πλάκωσε μια παρέα από πάκια οπότε και ξενέρωσα και έφυγα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2017
Πρόσβαση
Εύκολη

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Όχι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Μέτρια

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Δεν θυμάμαι!
Σύνηθες κόστος γαμησιού
60

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
195
Σύνολο γαμησιών;
2,5
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
5
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ίσως
Mounokwlaraki
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
2.770
Πόντοι:
7.216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, jimy.m., Λουκουμάς και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
πέρασες σαν πασας ...στη Ελλάδα που κάτι τέτοιο...?? ζούμε στη εποχή των σπηλαίων..!!
11 Ιανουαρίου, 2017
Οχι ρε μεγαλε...και πριν κανα μηνα ημουν Πραγα και δεν το ειχα δει καν αυτο το μαγαζι!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2