Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 5 10
FKK/Sauna Club 8590
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Ταξιδεύω συχνά στην Ελβετία για επαγγελματικούς λόγους αλλά δεν είχα επισκεφθεί ποτέ το ένα λόγο ίδρυμα. Σε σύγκριση με την Γερμανία όπου έχω πάει σε πολλά fkk. Θα ήθελα να ξεκινήσω λέγοντας ότι το μαγαζί είναι όντος ακριβό σε σχέση με αλλα παρόμοια σε άλλες χώρες αλλά πιστεύω έχει να κάνει και με την ποιότητα που σου προσφέρει. Το βρήκα εύκολα με την βοηθείας του google και χρησιμοποιώντας το SB. Είναι περίπου 20 λεπτά από τον κεντρικό σταθμό της ζυριχης. Πλήρωσα την είσοδο και αφού έκανα τις αναγνωριστικές βόλτες μου, έκατσα στο μπαρ για ποτακι. Ουίσκι με έξτρα χρέωση 15 ευρώ. Ας είναι αφού ήθελα να χαλαρώσω. Οι κοπέλες παρά πολύ καλές εμφανισιακά και πολύ διακριτικές. Ερχόντουσαν με χαμόγελο μιλούσαν για λίγο και μετά έκανες επιλογή. Εγώ ήθελα κάτι ξεχωριστό και δεν άργησα να το βρω. Από Βουλγαρία με το όνομα Lili.... πραγματικά κούκλα με υπέροχο στήθος και πεταχτό κωλαρακι... την προσεγγίζω και πρέπει να κάτσαμε 30 λεπτά στο μπαρ πίνοντας ποτακι και συζητώντας. Δεν άντεχα αλλά και της λέω θέλω να περάσουμε χρόνο μαζί... πάμε στο δωμάτιο και αφού βάζει μουσικουλα στο κινητό της, ξεκινάει ένα απίστευτο γαμησι... μου στήθηκε στα τέσσερα και τα είδα όλα... 1.30 ώρα έχυσα 3 φορές και ένιωθα ότι κάνω σεξ με την κοπέλα μου που είναι μαζί μια εβδομάδα .... ( και μάλλον είναι πορνοστάρ £ μεγάλο το κόστος αλλά πέρασα φανταστικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
loutsos21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
394
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koursaros66, elizabeth32, Dirty69 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού