Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
FKK/Sauna Club 26028
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Στα πλαίσια ενός επαγγελματικού μου ταξιδιού, είχα περίσσεια χρόνου το Σαββατόβραδο και είπα να τσεκάρω τί γίνεται στην πανέμορφη Βιέννη.
Ταυτόχρονα, το EURO είχε ξεκινήσει και γενικά το απόγευμα ήταν λίγο συννεφιασμένο.

Αφού περπάτησα γύρω στα 3χλμ καθώς δεν είχα αυτοκίνητο ενοικιάσει, πήγα γύρω στις 7 το απόγευμα.
Είναι ακριβώς δίπλα σε έναν περιφερειακό δρόμο της Βιέννης, σε μια ήσυχη συνοικία και υπάρχει γενικά εύκολο πάρκινγκ.

Είσοδος πληρωμή 80 ευρώ και βουρ για τα αποδυτήρια. Πεντακάθαρα και λίγος κόσμος (νωρίς γαρ).
Είσοδος στο χώρο.
Επειδή είχα επισκεφθεί το ARTEMIS μου φάνηκε σχετικά μικρός αλλά προχωρώντας προς το μπαρ, ήταν μάλλον συμμαζεμένα διαρυθμισμένος.
Στο μπαρ ζήτησα έναν καφέ για να ισορροπήσω την κούραση στα πόδια μου. Και είδα μία ημίγυμνη μέσα στο μπαρ να με ρωτά τί θέλω. Ομολογουμένως εξεπλάγην, καθώς σε όσα έχω πάει, οι μπαργούμεν είναι αυτό και τίποτα άλλο. Σε 2 λεπτά και πριν πάρω την κούπα, "σκάει μύτη" και η μπαργούμαν: Αφού ξέχεσε ευγενικά την "κοπέλα" που έκανε αντιποίηση, μου σέρβιρε τον καφέ. Ακολούθως ήρθε η Βουλγάρα απέξω και μου ζητούσε μισάωρο. Της είπα ότι αναβάλεται για αργότερα.

Ο χώρος έχει ως εξής:
Με το που μπαίνεις στα αριστερά είναι τα αποδυτήρια και οι τουαλέτες και στη συνέχειά τους είναι σερί το χαμάμ, η σάουνα, οι θάλαμοι υπερύθρων. Εξωτερικά αυτών ένας διάδρομος σε οδηγεί στον κήπο όπου και υπάρχει μία πισίνα μεσαίων διαστάσεων. Ένας χώρος για αργιλέ και 2 δωματιάκια.
Εντός τώρα, κάποιοι καναπέδες και ένας μάλλον στενός μπουφές με αρκετές επιλογές πάντως. Περιμετρικά τα δωματιάκια ηδονής και ο σεξοσινεμάς.

Οι κοπέλες ήταν υπεράριθμες εκείνη την ώρα καθώς είμαστε 20 περίπου και αυτές (Σάββατο απόγευμα) πάνω από 35.
Κάποιοι πήγαμε έξω να δούμε σε μια 50άρα τηλεόραση ποδόσφαιρο μέχρι να μπει το βράδυ καλύτερα (ήταν ακόμα με φως η μέρα).

Εκεί λοιπόν ήταν που ξεκίνησε το σόου.
Καθόμασταν εκεί, γυμνόστηθες έρχονταν, μας χάιδευαν, μας κολλούσαν το στήθος στο κεφάλι μας και γενικά προσπαθούσαν να μας ξηλώσουν από το "γυαλί".
Κάποιες πιο τολμηρές έμπαιναν μπροστά στην τηλεόραση κατά τη διάρκεια του αγώνα με την προσδοκία εφαρμογής του ρητού "κάνε πέρα μη σε γ..ήσω"....

Κατά τις 9:30 ξεκίνησα τη βόλτα. Ο κόσμος είχε αρχίσει να πυκνώνει.
Πέρασα με 2 διπλές μισάωρες απολαύσεις. Γενικά στα διπλά πρέπει να έχεις τσεκάρει τις "φιλενάδες" (συνήθως κυκλοφορούν εντός του μαγαζιού χέρι χέρι στη βόλτα) για να υπάρχει χημεία πίσω από τις κλειστές κουρτίνες.

Κάποια στιγμή επισκέφθηκα το σεξοσινεμά για να ριλαξάρω και δεν με άφησαν ήσυχο. Πριν καν διευθετηθεί το δωμάτιο, μία τύπισσα ονόματι Ίνα είχε γεμίσει το στόμα της στον καναπέ του σινεμά.
Πολύ εργατική, αφού κατάφερε ανάσταση μετά από 2 γύρους απαιτητικούς που προηγήθηκαν.
Με γυαλάκια, μακριά ίσια μαλλιά.....

Γενικά είχε κοπέλες για όλα τα γούστα. Ακόμα και ένα μπάζο γιατί απλά, τα γούστα είναι προσωπική υπόθεση.
Μαύρη, ξέξασπρη, μία με παππού Ασιάτη, αλλά πολλή Ρουμανία. Βουλγαρία, Τσεχία, Γερμανία.

Κατά τη 1πμ, λίγο γιατί είχα πρωινή πτήση, λίγο γιατί με ξεθέωσαν, έκανα το αποχαιρετιστήριο ντουζάκι, πέρασα από το ταμείο για να διαβάσει το χρέος στο βραχιολάκι και ζήτησα ταξί.
Εκεί ένα παλικάρι μου είπε ότι μόλις άφησε πελάτη και θα μπορούσε να με πετάξει.
Με πήγε στο καρακέντρο της πόλης με 12,5 ευρώ μόλις στη 1πμ.

Θα ξαναπήγαινα σίγουρα. Ήταν πολύ καλή η ατμόσφαιρα και πολύ πρόθυμες οι κοπέλες.

Να είστε καλά. Προσεκτικά. Με σύνεση και πάθος.


ΥΓ: Όλες οι πληρωμές σε "κασέρι". Δίπλα από την είσοδο, ένα πρόθυμο ΑΤΜ θα σε τροφοδοτήσει με τα ποθητά "κασέρια".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2016
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Ίνα, Τζούλια
Γιατί την/τις προτείνετε;
Ήταν εξαιρετικές στις υπηρεσίες τους και έκαναν ό,τι συμφωνήθηκε
Σύνηθες κόστος γαμησιού
60
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
60
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
60

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
360
Σύνολο γαμησιών;
4
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
6
Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Λουκουμάς, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού