Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 4 10
FKK/Sauna Club 7210
Γενική Εντύπωση
 
3.0
Λοιπόν να πω και εγώ την δίκη μου γνώμη για την πρόσφατη επίσκεψη στο ίδρυμα. Έχω πάει 3 φορές με τις δυο προηγούμενες να είναι αρκετά καλές σε σύγκριση με την συγκεκριμένη. Ήμουν στο Μόναχο για δουλειές και αποφάσισα αφού είχα λίγο χρόνο να κάνω μια επίσκεψη. Πάντα νοικιάζω αυτοκίνητο με gps και έτσι δεν χάνω χρόνο . Η απόσταση από το Μόναχο είναι περίπου μια ώρα. Εύκολο πάρκινγκ και άνετος χώρος μέσα. Πληρώνεις είσοδο παίρνεις πετσέτα και παντόφλες και μετά στον κύριος χώρο. Σε αυτό το fkk πρέπει να προσεγγίσεις εσυωτις κοπέλες. Οι περισσότερες είναι Ρουμάνες με ξανά δυο καλά κομμάτια. Συνήθως επιλέγω Ρωσίδες μια που προσφέρουν πολύ καλές υπηρεσίες . Περίμενα να δω κάτι καλό αλλά μάταια. Μετά από 1 ώρα βλέπω μια ξανθιά εντυπωσιακή παρουσία που έκανε από Ρωσία / Ουκρανία μεριά. Λέω εδώ είμαστε . Με προλάβαινει ένας συναγωνίστεις και έφαγα άκυρο. Τους κοιτούσα που μιλούσαν και τον βλέπω να φεύγει απογοητευμένος. Δεν ψιλιάστηκε τίποτα και πήγα αμέσως. Είχα τέτοιες καυλες που μου έπεφτε η πετσέτα . Ξεκινάω με τα κλασικά όντως Ρωσίδα και μετά λέω αν έχει χρόνο για μένα. Μου Πέτρος ένα ξέρεις είμαι κουρασμένη μόνο πίπα αν θέλεις !!!! Τι λες μωρή καριολα λέω από μέσα μου..... έσκαβες όλη μέρα την ρωτάω ;;; δεν κατάλαβε το χιούμορ μου και έλθει κάπου της λέω άντε καλό βράδυ .... ξενέρωσα τόσο που έφυγα αμέσως. Ένα κατακλείδι προτιμώ τα μαγαζιά τύπου shark στα οποία οι κοπέλα στην πέφτουν και δεν χρειάζεται να κανείς πολλά. Μάγκες να αποφύγετε το μαγαζί αν είστε στην περιοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Κακό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
65
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
3 ώρες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Όχι
loutsos21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
394
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού