Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
FKK/Sauna Club 14560
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Η συγκεκριμένη κριτική περιγράφει πρόσφατη επίσκεψη μου για 2 συνεχόμενες ημέρες. Το μαγαζί για όσους δεν το γνωρίζουν ή σκέφτονται να το επισκεφτούν, βρίσκεται λίγο έξω από την Κολωνία (νότια του κέντρου) και είναι πολύ εύκολα προσβάσιμο με το μετρό/ προαστιακό τους. Από τον κεντρικό σιδηροδρομικό σταθμό της Κολωνίας παίρνετε το U16 με κατεύθυνση Godesberg και κατεβαίνετε στην στάση Michaelshoven. Από εκεί έχει γύρω στα 10 λεπτά περπάτημα. Το κόστος του εισιτηρίου είναι 2.80 για μια διαδρομή ή 10.10 η 4άδα (σε περίπτωση που κάποιος θέλει να πάει για 2 ημέρες συνεχόμενες π.χ.). Το ταξί πληροφοριακά είναι αρκετά πιο ακριβό και μπορεί να φτάσει τα 20 ευρώ μετά τις 00:00 τα μεσάνυκτα για μια απόσταση περίπου 10km. Προσωπικά χρησιμοποίησα το μετρό/προαστιακό τους και την γραμμή U16 που έχει αρκετά συχνά δρομολόγια κατά την διάρκεια της ημέρας και τα Σαββατοκύριακα είναι non-stop όλο το 24ωρο! Στο Samya είχα βρεθεί και στο παρελθόν ξανά, σε προηγούμενη επίσκεψη μου στην Κολωνία, αλλά αυτή την φορά με εξέπληξε πολύ θετικά. Το μαγαζί έχει πλήρως ανακαινιστεί και αναβαθμιστεί. Δυστυχώς η έκταση είναι περιορισμένη και δεν θα δει κανείς πισίνες , κήπους ή άλλα τέτοια που συναντά σε άλλα μεγαλύτερα και πιο γνωστά FKK αλλά νομίζω πως μετά την ανακαίνιση μπορεί να σταθεί πολύ καλά στον ανταγωνισμό. Πλέον κανείς θα συναντήσει περισσότερα δωμάτια από παλιά (γύρω στα 40) με 2 μάλιστα από τα δωμάτια να διαθέτουν και τζακούζι (όπου και τίμησα). Το μαγαζί διαθέτει σινεμά στον 3ο όροφο όπου παίζει μπάλα συνήθως καθώς και 2 saunas και 1 hamam στο υπόγειο. Υπάρχει και επαγγελματίας μασεζ (γυναίκα μάλιστα) όπου προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ από 35 ευρώ για μισή ώρα έως 60 για 1 ώρα. Το προσωπικό είναι άκρως φιλικό, διακριτικό και εξυπηρετικό και ο χώρος πάντα διατηρείται σε πολύ καθαρό επίπεδο. Η μουσική είναι κυρίως δυνατή με ξένες επιτυχίες κλαμπ όπου ανάμεσα σε αυτές έπαιξαν και κάποια ελληνικά χιτς Χαμόγελο Το φαγητό είναι αρκετά καλομαγειρεμένο με σχετική ποικιλία αλλά μην περιμένετε τίποτα αστέρια Michelin… Γλώσσα Στον μεγάλο χώρο όπου βρίσκεται το μπαρ με τα δωρεάν στην πλειοψηφία τους ποτά υπάρχει και ένα stage με 2 μπάρες για shows / χορούς από τα κορίτσια κάθε βράδυ σχεδόν. Η πλειοψηφία των κοριτσιών είναι Ρουμάνες και το χειρότερο είναι πως λένε συνέχεια ψέματα πως είναι είτε από Ισπανία, Ιταλία, Ρωσία ακόμα και από Βραζιλία άκουσα… Το άσχημο είναι πως στο σερβις δεν έχουν καμία σχέση με τις Ρουμάνες που έχουμε στην Ελλάδα και διαπρέπουν από την Φυλής μέχρι τα CGs και CTs. Φαίνεται πως δεν έχουν περάσει από την ίδια φημισμένη Ρουμάνικη σχολή πίπας... Σε γενικές γραμμές όμως έφυγα πολύ ευχαριστημένος από την επίσκεψη μου μιας και πέτυχα μια τρομερή Τσέχα που κάναμε παπάδες στο δωμάτιο αλλά και μια Ελληνίδα(???) όπου είχε πλάκα να πηδάς σε γερμανικό κλαμπ και να ακούς ελληνικά βρομόλογα κατά την διάρκεια του σεξ. Θα μπορούσα να γράψω και άλλες λεπτομέρειες για τις κοπέλες, τις ατάκες τους και για το σεξ που κάναμε αλλά νομίζω πως δεν έχει νόημα και πάρα πολύ μιας και οι κοπέλες αλλάζουν σχετικά συχνά και ήθελα να εστιάσω περισσότερο στον ανακαινισμένο χώρο και το φιλικό περιβάλλον που πέτυχα σε αυτή την επίσκεψή μου. Αυτά τα ολίγα και ελπίζω να βοήθησα/κατατόπησα όποιον επισκεφτεί τον ανακαινισμένο αυτό χώρο χαλάρωσης και ακολασίας Χεχε! Καλά να περνάτε Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Nieky, Mikrula, Cindy
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
700
Σύνολο γαμησιών;
6
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
2 ημέρες
Toni Skizo
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού