Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
FKK/Sauna Club 8173
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Πρώτη φορά σε μαγαζί τέτοιου είδους και θα ήθελα να δώσω κάποιες πιο φρέσκιες πληροφορίες ενδεχομένως για όσους θελήσουν να το επισκεφτούν. Η επίσκεψη έγινε κάπου μέσα στον Φλεβάρη μιας και είχα πάει για κάποιες επαγγελματικές υποχρεώσεις στο Ντύσελντορφ, και έτσι αποφάσισα να το επισκεφτώ. Η πρόσβαση έγινε πολύ εύκολα με τρένο όπου κατέβηκα στην στάση που πας για τα ΙΚΕΑ στην περιοχή Kaarst και ύστερα από 4-5 λεπτά περπάτημα και φτάνεις στο σπίτι. Εξωτερικά μοιάζει με έπαυλη του Χιου Χέφνερ όπου μέσα σε περιμένουν τα λαγουδάκια... Γλώσσα Αφού χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε μια ευγενικότατη 3μετρη Γερμανίδα μουνάρα όπου με υποδέχτηκε και με κατεύθυνε στην ρεσεψιόν όπου έδωσα το αντίτιμο για να συνεχιστει και η ξενάγηση Γλώσσα. Χωρίς να χαθεί λεπτό μια Ρουμάνα ήρθε δίπλα μου και με έπιασε από το χέρι για να μου δείξει τον χώρο. Το κτήριο είχε lockers στον κάτω όροφο όπου μπορούσες να αφήσεις τα πράγματα με ασφάλεια αλλά και τα ντουζ όπου μπορούσες να κάνεις το μπάνιο σου. Στον κάτω όροφο υπήρχαν και κάποια δωμάτια + χώρος για kino/cinema και καλά... Στον όροφο που ουσιαστικά μπαίνει ο επισκέπτης είναι ένα μεγάλο μπαρ με κοπέλες και πελάτες να κάθονται παντού γύρω από αυτό καθώς και πιο μέσα καναπέδες πάλι για τον ίδιο σκοπό. Λόγω καιρού δεν βγήκα παραέξω αν και παρατήρησα πως έβγαιναν κάποιοι έξω στον κήπο για να καπνίσουν, όπου εκεί υπήρχε στημένη μια μεγάλη σκηνή με πολλές καρέκλες μέσα και ΤV, όπου φαντάζομαι το καλοκαίρι θα γίνεται πιο πολύ χαβαλές. Οι περισσότερες κοπέλες ήταν από Ρουμανία αν και ξεχώριζαν κάποιες λίγες Ρωσίδες και 1 Γερμανίδα που πραγματικά κόμπλαρες μόνο που την κοίταζες... 3 πιστολιές από εμένα συνολικά (1 Ρωσίδα και 2 Ρουμάνες). Δεν θα μπω σε λεπτομέριες γιατί δεν ήταν κάτι το πολύ ιδιαίτερο καμία από αυτές. Λόγω της ημέρας που πήγα μάλλον, τα πράγματα ήταν πολύ ψόφια αν και κάθησα αρκετές ώρες. Δεν έγινε δυστυχώς κάποιο event αλλά ούτε κάτι το ιδιαίτερο σε κοινή θέα.... Από ότι συζήτησα με έναν συναθλητή Γάλλο που πιάσαμε την κουβέντα, είναι με τις μέρες του μαγαζί αλλά και με τις κοπέλες που θα έρθουν (μιας και είναι όλες ανεξάρτητες και αλλάζουν συνεχώς όπως μου είπε). Εκεί πηγαίνει αρκετά συχνά και έχει πετύχει όπως μου έλεγε απίστευτες κοπέλες αλλά και απίστευτα σκηνικά και show... Δεν ξέρω αν έλεγε αλήθειες αλλά παραδέχτηκε και ο ίδιος πως εκείνη την ημέρα ήταν κάπως ψόφια τα πράγματα.... Το φαγητό δεν το δοκίμασα. Τα ποτά/αναψυκτικά στο μπαρ ήταν δωρεάν αλλά έπρεπε να ζητάς κάθε τόσο και λιγάκι αν ήθελες κάτι στις κοπέλες που σέρβιραν αν δεν το έβρισκες π.χ. σε 1 ψυγείο που είχαν όλο κι όλο. Αυτά από εμένα αλλά δυστυχώς λόγο πίεσης χρόνου δεν μπόρεσα να πάω και την επόμενη μέρα ώστε να έχω καλύτερη εικόνα στο μυαλό μου και να κάνω πιο εκταταμένη ενημέρωση. Για εμένα που ήταν η πρώτη μου φορά σε FKK ήταν μια πολύ καλή εμπειρία. Για πιο έμπειρους παίχτες ίσως να απογοητευτούν. Καλά να περνάτε και ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
Περιλαμβάνεται στην τιμή

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
210
Σύνολο γαμησιών;
3
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
8
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ίσως
Toni Skizo
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2016
Σε σχεςη με αυτο που είδα εγω το 2010 μάλλον ειναι ανεβασμένο το μαγαζι. Πάντως τα 3 τόπ για μένα ειναι το Κολοσσεο, το Αρτεμις και το Oasis. Φτάνει μονο να πας καθημερινές μεσημερι απογευμα και να μην εχει τίποτα εκθέσεις κοντά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1