Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
FKK/Sauna Club 8491
Γενική Εντύπωση
 
8.0
4 χρονια πριν και έχοντας την γνώμη για τον εαυτό μου ότι έχω αρκετές γνώσεις στα θέματα του αγοραίου ερωτα ήρθε ένα ταξίδι που τα ανέτρεψε όλα.

οι περιγραφές που μου είχαν κάνει ήταν αρκετά ενθαρρυντικές αλλα αυτό που συνάντησα ξεπέρναγε της προσδοκίες μου.

και όπως ήταν φυσιολογικό και όπως κάθε πόρνος που σέβεται τον εαυτό του
αυτό το ταξιδάκι καθιερώθηκε,
και οποτε επιτρέπουν τα οικονομικά μας, που είναι δυστυχώς μια φορα κάθε χρόνο, μαζευόμαστε κανονίζουμε περιοχή και μέρες επίσκεψης και αναστενάζουν οι πουτάνες


FKK υπάρχουν εκατοντάδες σε όλοι την Γερμανία η παρέα που πάμε μαζί έχει γυρίσει τα περισσότερα δέκα χρονια τώρα,
και πολλά περισσότερα ένα αξιότιμο μέλος της παρέας

μετά από τόσα χρονια εμπειρίας έχουνε καταλήξει στους ιδανικούς συνδυασμούς περιοχής και μαγαζιού με για σίγουρη απόλαυση
κάτι που σιγά σιγά αρχιζουμε και εγώ με τον kervera αρχίζουμε να αποκτούμε

ένας προορισμός από αυτούς είναι και το world

προσωπική μου άποψη και σε συνδυασμό όλου του πακέτου που προσφέρουν τα μαγαζιά δηλαδή

χώρος: από θέμα άνεσης, ομορφιάς, αισθητικής, τζακούζι, σάουνα, πισινα, σαλόνι, εστιατόριο, δωμάτια
σινεμά, και εξωτερική χώροι για τους καλοκαιρινούς μήνες.

κοπέλες: το νούμερο τον κοριτσιών που υπάρχει, το επίπεδο ομορφιάς, το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών, το μονο αρνητικό είναι η Ποικιλία σε φυλές, κάτι που είναι σύνηθες πλέων σε όλα τα μαγαζιά, αλλα αν έχεις υπομονή θα βρείς κοπέλες σχεδόν από όλες της φυλές.

εστιατόριο και bar:
άμεση εξυπηρέτηση από το bar Χωρίς να στραβώνουν ότι και αν ζητήσεις

το εστιατόριο ανανέωνε συνεχεια το φαγητό και σε ποσότητα και σε ποικιλία που θα ικανοποιούσε ακόμα και τους πιο απαιτητικούς και περίεργους πελάτες

όλα αυτά μαζί και πολλά ακόμα σαν σύνολο και όχι μεμονωμένα για εμενα το κατατάσσουν σαν

το καλύτερο

Η είσοδος στο μαγαζί έγινε νωρίς το μεσημέρι το νούμερο τον κοριτσιών 25-30 αρκετά ικανοποιητικό για μεσημέρι αναγνωριστικές βόλτες στον χώρο που έχει αλλάξει ελάχιστα πάντα προς το καλύτερο λίγο χαλάρωμα σε τζακούζι και σάουνα μέχρι να εντοπιστεί ο πρώτος στόχος που ήταν η

Ιζαμπέλα μια μικροκαμωμένη Τσέχα κοντούλα, αδύνατη, με μικρό βυζάκι γλυκό προσωπάκι, που ήταν ότι πρέπει για να φύγουν τα πρώτα
στο sex ήταν αρκετά καλή, δεν είπε όχι σε τίποτα, αλλάξαμε αρκετές στάσης με πολύ καλή συμμετοχη, πίπα και πριν και για τελείωμα
την ακα πίπα, το 69, και τα γλοσοφιλα είναι στάνταρ από όλες της κοπέλες.


2 κοπέλα μια Ρουμάνα με πολύ περίεργο όνομα που δεν θυμάμαι, μελαχρινή με λευκό δέρμα, όμορφο πρόσωπο, πολύ ωραίο σώμα με φυσικό στήθος γύρο στα 10 λεπτά προκαταρκτικά, αρκετά amatsour ήθελε καθοδήγηση, δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες, αλλα δεν παραπονέθηκε για τίποτα, μάλλον ήταν το στιλ τις έτσι η νόμιζε ότι έτσι ικανοποιεί καλύτερα οποιον την διάλεγε.


3 κοπέλα η

Σίντυ μια κοπέλα που από την ωρα που εμφανίστηκε την παρακολούθησα, ήμουν διστακτικός στην αρχή γιατί είχε άλλο στιλ από της υπόλοιπες που το αν της κοιτάξεις το πιάνουν στον αέρα αμέσως και αρχίζει η καυλάντα,

ήταν πιο ήπιων τόνων Καθότανε μονη της και δεν ψαχνότανε για δωμάτιο,

από εμφάνιση ήταν Mουνάρα με φοβερό πρόσωπο, κόκκινα μαλλιά, απίστευτη κορμάρα με ελαφρώς ενισχυμένο στήθος,

στο δωμάτιο εκπληκτική σε όλα, τρομερή πίπα, απίστευτα στησίματα, αλλαγές σε στάσεις, γλοσοφιλα, 69, έπαιρνε πρωτοβουλίες, επικοινωνιακή, χαμογελαστή,

όταν τελειώσαμε πιάσαμε λίγο την κουβέντα χωρίς να βιάζεται και ενώ είχε περάσει η ώρα, και μου είπε ότι έχει μια κολλητή στην Ελλάδα που δουλεύει σε ένα στριπτιτζάδικο, και είχε κάνει και αυτή ένα σύντομο πέρασμα σε συνδυασμό με διακοπές,

σε συνδυασμό με την εμφάνιση της ήταν μακράν η καλύτερη κατάθεση μου.


4 κοπέλα η Ιζαμπέλα,
μια Ισπανιδουλα γύρο στα 25 κοντούλα, με φυσικές βυζάρες, και αδύνατο κορμάκι, με έντονο μακιγιάζ στα ματια, αρκετή ώρα καυλάντισμα στον καναπέ, με κέρδισε όταν μου είπε ότι αν δεν τελειώσω δεν θα φύγει ούτε θα πάρει λεφτά,

στα ενδότερα πολύ δυνατή εντελώς pse αντέχει στην Κακομεταχείριση, και την γουστάρει, μεγάλη ποικιλία σε στάσεις την παίδεψα αρκετά και το ευχαριστήθηκα.

ήταν το πιο δυνατό γαμήσει που έριξα, αν ήταν και πιο όμορφη θα συναγωνιζόταν επάξια την Σίντυ για το καλύτερο γαμήσι της βραδιάς.


5 και τελευταία κοπέλα η Σαμπρίνα, μια κοπέλα σκέτη κούκλα, σωστή Barbie, ψιλή με απίστευτο πρόσωπο, που με κοίταζε μες τα ματια και έλιωνα, κορμί απίθανο λαμπάδα, με μικρό βυζάκι που ταίριαζε απόλυτα με το υπόλοιπο κουκλίστικο σώμα τις,

στα ενδότερα η κοπέλα ήταν ο ορισμός το gfe, με αγκαλίτσες, φιλάκια, με ρούφηξε στην Κυριολεξία η γλώσσα της έφθασε μέχρι το λαρύγγι μου, χαδάκια και χαμούρεμα που μου θύμισε τα εφηβικά μου χρονια
ένα μπιμπελό για ερωτα και όχι sex,

έκανε μεγάλη προσπάθεια να με ικανοποίηση μέχρι που άλλαξε το στιλ τις σε πσε αγρίεψε μου ζήταγε να την κακομεταχειριστώ όπως και έγινε μέχρι να μας βρει τέλος.


άλλη μια πολύ καλή κατάθεση που ήρθε και έδεσε με το κλίμα όλης της ημέρας, και της φετινής επίσκεψη στο world, συνολικά από όλους μας τιμήθηκαν 20 -25 διαφορετικές κοπέλες, και μονο μια ήταν παλτό και οι υπόλοιπες ήταν από καλές έως εξαιρετικές,





ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Μέτρια

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Σίντυ, Ιζαμπέλα, και Σαμπρίνα.
Γιατί την/τις προτείνετε;
γιατί δοκιμάστηκαν και πέρασαν με επιτυχία της εξέτασης
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50€
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
στάνταρ μέσα στο βασικό πρόγραμμα
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50€
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
100€

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
315
Σύνολο γαμησιών;
5
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
1 μέρα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2014
"συνολικά από όλους μας τιμήθηκαν 20 -25 διαφορετικές κοπέλες, και μονο μια ήταν παλτό και οι υπόλοιπες ήταν από καλές έως εξαιρετικές"

Οπως και στα στουντιο στην Ελλαδα δηλαδη......Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Απορω γιατι πληρωσατε αεροπορικα εισιτηρια να πατε Γερμανια, κι' εδω το ιδιο ειναι.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Φεβρουαρίου, 2014
έλα ντε ώρες ώρες απορώ και εγώ Χμμμ;

αλλα για το πως πάω στα στούντιο εδώ στην Ελλάδα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2