Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 3 10
FKK/Sauna Club 10823
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Βρεθηκαμε στην Λιουμπλιανα με κατι φιλους λογω ευρωμπασκετ και ελλειψη αλλων λυσεων αποφασισαμε να επισκεφτουμε την γειτονικη Αυστρια και το Andiamo,εχοντας επισκεφθει αρκετα FKK(Artemis-Oase-Mainhatan κλπ)δεν ειχα και μεγαλες απαιτησεις γιατι δεν ηξερα και πολλα πραγματα για το συγκεκριμενο ιδρυμα,οι υπολοιποι της παρεας πηγαιναν πρωτη φορα σε τετοιου ιδους μαγαζι...Φτανοντας στην εισοδο ο πορτιερης μας ενημερωσε οτι το μαγαζι ηταν γεματο και επρεπε να περιμενουνε μεχρι να φυγει καποιος για να μπουμε εμεις(αυτο δεν μου χει ξανατυχει σε κανενα fkk),ευτυχως η αναμονη μας κρατησε μονο λιγα λεπτα,μπαινοντας στην ρεσεψιον μας ζητησανε 100 ευρω εισοδο τα οποια εμενα μου φανηκαν παρα πολλα και ειδικα σε σχεση με αλλα ιδιου τυπου μαγαζια που ειναι μαξιμουμ 80 ευρω η εισοδος...αφου πληρωσαμε πηραμε μπουρνουζια,παντοφλες και κλειδια και φυγαμε για τα αποδυτηρια τα οποια ηταν πεντακαθαρα,αλλαζουμε και μπαινουμε μες στο κλαμπ...περιττο να σας πω πως οι φιλοι μου που πηγαιναν πρωτη φορα σε τετοιο μαγαζι εμειναν με το στομα ανοιχτο,50-60 κομματια εκ των οποιων τα πιο πολλα ηταν πανω 7 βαθμολογια,ο χωρος δεν ηταν πολυ μεγαλος αλλα ηταν οσο επρεπε για να γινεται το παιχνιδι και να διασκεδαζεις με τα κοριτσια,η ατμοσφαιρα γενικα ηταν πολυ χαλαρη,θυμιζε παρτυ σε κανονικο κλαμπ και τα κοριτσια δεν ηταν καθολου πιεστικα σε σημειο που επρεπε να κανεις εσυ κινηση για να Κατσικογάμης...ξεχασα να γραψω πως την συγκεκριμενη μερα υπηρχει καποιο φεστιβαλ και ισως γι αυτο να ηταν 100 ευρω η εισοδος...γενικο συμπερασμα ειναι οτι το μαγαζι ειναι πολυ καλο και κοντραρει στα ισα το αρτεμις,το μονο μειονεκτημα ειναι οι τιμες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2013
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
70

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
240
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
5 ΩΡΕΣ
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού