Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 3 10
FKK/Sauna Club 10820
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Επειδή θα βρίσκομουνα κοντά στην Αυστρία, έψαχνα κάτι για να διασκεδάσει και ο φλούφλης. Το μόνο FKK εκεί κοντά ήταν το
Andiamo στο Villach της Αυστρίας. Το Villach βρίσκεται στην νότια Αυστρία, πολύ κοντα στα σύνορα με Ιταλία και Σλοβενία.
Καθότι μιλώ Ιταλικά, μπήκα σε αδελφά Ιταλικά site, όπου διάβασα πολύ καλές κριτικές για το συγκεκριμένο FKK. Exω ήδη πάει
2 φορές στο Artemis στο Βερολίνο, οπότε τα standards ήταν πολύ ψηλά συγκρινόμενα με το κορυφαίο. Δεν έγραψα κριτικές γιατί
έχουν γραφεί τόσα πολλά για το Artemis πού δεν θα πρόσθετα κάτι καινούργιο. Απλώς να πώ ότι δεν πρέπει άνδρας να περνάει
από την ζωή χωρίς να το έχει επισκεφθεί, αυτό η άλλο παρόμοιο. Ειδικά την πρώτη φορά παθαίνεις πλάκα. Δεν μπορείς να
φανταστείς τόσες πολλές υπέροχες γυναίκες, να περιφέρονται γυμνές και να είναι στην διάθεση σου με ένα νεύμα. Ο επί γής
παράδεισος, αν και δεν νομίζω ότι ο επουράνειος μπορεί να είναι καλύτερος, σίγουρα θα είναι πιό βαρετός.
Στο θέμα μας τώρα. Επειδή υπάρχει το γνωστό πρόβλημα με τούς οίκους ανοχής, δεν επιτρέπονται στην Ιταλία, το Andiamo έγινε
κοντά στα σύνορα με Ιταλία για να εξυπηρετεί τούς ...βλωμένους λατίνους. Όντως η συντριπτική πλειοψηφία των πελατών, ήταν
Ιταλοί. Όλοι επίσης, προσωπικό και κυρίες, μιλούν Ιταλικά. Βολεύει πάρα πολύ όσους συναγωνιστές επισκέπτονται την Ιταλία.
Ο χώρος είναι λίγο πιό μικρός από το Artemis εσωτερικά, αλλά έχει πολύ ωραίο εξωτερικό χώρο. Εξαρτάται από τον καιρό τι
δουλεύει περισσότερο. Η διακόσμηση είναι αρκετά καλή,σύμφωνα με τα πρότυπα τέτοιων χώρων. Επίσης το φαί είναι αρκετά καλό,
θα έλεγα καλύτερο από του Artemis, αν και δεν νομίζω ότι πάει κανείς εκει για γαστριμαργικές απολαύσεις.
Έπαθα όμως πλάκα με τις γυναίκες. Μου φάνηκαν πιό πολλές από το Artemis και όλες ήταν πολύ καλές. Θα έλεγα από 7 και πάνω
με άριστα το 10. Καταρχίν πήγα με μία Ουγγαρέζα, η οποία ήταν πανέμορφη και πολύ καλή στον αγώνα, με τέλειωμα στο στόμα.
Μετά δυστυχώς την πάτησα. Εδώ να κάνω μία γενική τοποθέτηση για όλους εμάς τους πορνόγερους. Συνήθως μας ελκύουν μικρές
στη ηλικία και με αθώο βλέμμα κοπελίτσες. Όσες φορές ακολούθησα αυτή την παρόρμηση την πάτησα άσχημα. Ειδικά αν τα παραπάνω
χαρακτηριστκά συνδυάζονται με καταγωγή από την Ρουμανία, κλάφτα Χαράλαμπε. Αυτό μου συνέβη και εμένα. Είχα σταμπάρει μια πολύ
όμορφη κοπελίτσα, Ρουμάνα. Όταν πήγαμε στο δωμάτιο καταρχήν μου είπε ότι αν ήθελα ακάποτο έπρεπε να κάνω ντούς στο δωμάτιο.
Παρ'όλο που μόλις είχα κάνει, ξανάκανα. Μόλις ξάπλωσα έπιασε ένα βρεμμένο μαντηλάκι και τον έτριψε καλά-καλά. Μετα πλησίασε
και τον κοίταζε από πολύ κοντά. Εκεί δεν άντεξα και την ρώτησα: is this a medical examination? Do I have something wrong?
Μού απάντησε ότι είναι μανιακή με την καθαριότητα και την υγειινή όποτε της απάντησα ότι μάλλον καλύτερα θα ήταν να κάνει
την νοσοκόμα. Όπως καταλαβαίνετε το πράγμα πήγε κατά διαόλου και με τα χίλια ζόρια κατάφερα να τελειώσω. Κάτι παρόμοιο μου
είχε τύχει και στο Artemis, αν και όχι τόσο χάλια. Γενικά πορνόγεροι, Προσοχή στα μικρά.
Τελειώνοντας να πώ ότι το Andiamo παρ'όλο πού είναι περίπου κατα 10% ακριβότερο από το Artemis είναι μία πολύ καλή ενναλακτική
πρόταση για όσους επισκέπτονται την βόρεια Ιταλία και περίχωρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2012
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
70
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
70
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
60
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
70

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
285
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
6 'ωρες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
134
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού