Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 7 10
FKK/Sauna Club 14878
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Επέστρεψα λοιπόν από το ταξίδι μου στη Γερμανία όπου επισκέφτηκα FKK Gooden time & FKK Acapulko (ακολουθεί άλλη κριτική).
Η πρόσβαση εύκολη μόνο αν έχεις gps και του βάλεις ΤΚ σε βγάζει ακριβώς απέξω. Στα του μαγαζιού τώρα, ο χώρος δεν είναι πολύ μεγάλος, έχει σάουνα και τζακούζι, τσοντοσινεμά, ένα σαλόνι με το μπαρ και ένα εστιατόριο. Τα δωμάτια είναι μισά μέσα και μισά έξω, που σημαίνει ότι στα πολλά κρύα βγαίνεις έξω με το μπουρνούζι για να πας σε δωμάτιο.
Γυναίκες.... γύρω στις 60-70 από τις 7 το απόγευμα που μπήκα μέσα. Από αυτές οι 40 τοπ. Μιλάμε τώρα για μούναροι, που δεν ξέρεις τι να διαλέξεις, αν τις προλάβεις. Οι υπόλοιπες αρκετά καλές για όλα τα γούστα. Το μόνο κακό στο μαγαζί είναι ότι σε ώρα αιχμής από 8 το βράδυ ως 11 για να γαμήσεις μπορεί να περάσει και μισή ώρα. Και αυτό γιατί έχει λίγα δωμάτια και πολύ κόσμο και οι κοπέλες περιμένουν αρκετά για να πάρουν κλειδί.
Το καλό είναι ότι πριν τις πάρεις μπορείς να τις "παίξεις" λίγο και να γουστάρεις την γαμάς. Δεν είναι καθόλου ενοχλητικές και δε στα πρίζουνε. Πάντως εγώ δυσκολέυτηκα πολύ να αποφασίσω λόγω των πολλών επιλογών αλλά πήρα μία ρωσίδα η οποία με έλιωσε στη κυριολεξία μέσα. Μιλάμε τώρα για γλωσσώφιλα για πίπες και 69, χωρίς βιασύνη, για σεξ με πρωτοβουλίες και δικές τις και δικές μου με πολλές στάσεις και χωρίς να μου πει σε τπτ όχι. Η διάρκεια είναι μέχρι 30 λεπτά με 50 € το κόστος.
Μετά από καμιά ώρα και μέχρι να ξαναγεμίσουν οι μπαταρίες πήρα μια γερμανίδα τούμπανο. Αυτή και αν ήταν λυσασμένη. Ξανθό 22 χρονών με κορμάρα και απίστευτο πρώσοπο. Την σφυροκόπησα για ένα 25 λεπτο χωρίς να μου πει όχι σε τπτ.
Ήθελα να πάρω και άλλη αλλά δεν πρόλαβα λόγω μεγάλης αναμονής. Να φανταστείτε ότι μέσα στο τσοντοσινεμά πήδαγε ό ένας δίπλα στον άλλο. Η χαρά του ματάκια Μεγάλο χαμόγελο
Από ποτά άφθονα και τσάμπα όλα, από φαί μάπα.
Γενικά πιστεύω πως αν πας νωρίτερα και ρίξεις κανα δυο χωρίς αναμονή μετά μπορείς να χαλαρώσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Όχι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Κακά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Juliette - Jasmin
Γιατί την/τις προτείνετε;
Πήγα και με τις 2 και ήτανε πολύ καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
150
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
6 ώρες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.896
Πόντοι:
5.435
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2011
κακοπέρασες βλέπω.....Χαμόγελο))
28 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σου εύχομαι να ..."κακοπεράσεις" και εσύ έτσι κάποτε Χαμόγελο))))
28 Νοεμβρίου, 2011
Πάνω απ' όλα το καθήκον ε;
Ωραίοοοος ;)
Π
Πύρκαυλος
28 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παιδιά νομίζω πως είναι μια εμπειρία που πρέπει ο καθένας μας να την ζήσει. Άλλο να σας τα λεώ και άλλο να τα βλέπετε. Χαρακτηριστικά θα σας πω την εξής φάση.
Πέρσυ πήγαμε 10 άτομα πάλι στη φρανκφούρτη στο FKK world. Πρώτη φορά έγω εκεί ψάρακας, οι άλλοι όμως περπατημένοι, και μόλις φτάνουμε εκεί απέξω, τους βλέπω και πάνε στη πόρτα πέφτουνε στα γόνατα και αρχίζουν και προσκυνάνε, λέω καλά ρε τι μαλακίες κάνετε? Μετά κατάλαβα πόσο δίκιο είχαν. Δεν πρόκειτε τέτοια πράγματα να τα ζήσουμε εδώ στην Ελλάδα ποτέ.
01 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ασε ρε το προκυνιμα και πες τι ενωεις με το πριν τιν παρεις να την παιξεις???? ξεχασες να πης οτι ολα τα λεφτα ηταν τα εξω δοματια μακραν τα καλιτερα δοματια απο τα fkk που εχουμε παει
20 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το γκολντεν ταιμ ειναι το καλυτερο ολης της περιοχης . Εχω παει στα καλυτερα ολης της περιοχης . το συγκεκριμενο δεν παιζεταιΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΣπασίκλας
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6