Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 24 10
FKK/Sauna Club 39588
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Τι να πρωτοπεί κανείς για αυτό το μέρος....
Έχουν πει τόσα πολλά οι προηγούμενοι....
Αυτά τα τόσα πολλά ήταν άλλωστε που με ώθησαν σε αυτήν την επίσκεψη...

Σαββατιάτικα κ με καταπληκτικό καιρό,ξεκίνησα με δυο φιλαράκια για να επισκεφθούμε αυτόν το ναό της ηδονής.
Βρίσκεται σε ένα μέρος βουκολικό,πραγματικά άκρη θεού,δεν το βρίσκεις με την καμία χωρίς GPS.
Παρκάρουμε λοιπόν,μπαίνουμε,περνάμε απο την τυπική διαδικασία,που περιγράφουν οι προηγούμενοι (πραγματικά αξιοθαύμαστη η όλη οργάνωση)
Εισερχόμαστε στο χώρο της μάχης γύρω στις μιάμιση το μεσημέρι.
Οι κοπέλες γύρω στις 20κάτι,οι άντρες περίπου ισάριθμοι.
Ο χώρος όντως πολυ ευχαριστος,μικρότερος απ ότι περιμένει κανείς βέβαια.
Το έξω δε είναι καταπληκτικό,είμασταν πολύ τυχεροί που είχε καλό καιρό!
Λοιπόν,έτοιμοι για δράση καθώς είμασταν,μας την πέφτουν διάφορες,οι φίλοι μου ενδίδουν πιο έυκολα,εγώ περιμένω κ βρίσκω μια μελαψή καλλονή.
Σερβορουμάνα στην καταγωγή,Ρομίνα,με τέλειο κώλο κ πρόστυχο βλέμμα.
Την αράζουμε στον καναπέ για λίγο,μετά απο γλωσσόφιλα κ χαιδέματα,πηγαίνουμε στο δωμάτιο,όπου η πρώτη συνεδρία της επίσκεψης μου κρίθηκε απόλυτα επιτυχημένη!
Πολύ δυνατή η κοπέλα,τσιμπούκι,κουνήματα,κορμάρα,όλα τα λεφτά.

Εν συνεχεία άραξα στο τζακούζι,έφαγα λιγάκι απο το πρωινό (σαν πρωινό φτηνού ξενοδοχείου)
Έπειτα την αράξαμε στις ξαπλώστρες,για ανάκτηση δυνάμεων.
Μετά απο μιαμιση ωρίτσα ξαναμπαίνουμε στο εσωτερικο,για αναζήτηση στόχου,την πέφτω στο τσοντοσινεμά,με προσεγγίζουν διάφορες,σε κάποια φάση έρχεται μια Ιταλίδα μελαψή με ράστα κ τατού,μπλα μπλα,με ψήνει, τη ρωτάω αν εχει καμια φίλη για τριο,μου δείχνει μια,δε μ αρέσει,μου λέει διαλεξε εσύ.Βρίσκω μια Κολομβιανή τούμπανο κοντοπούτανο και πάμε στο δωμάτιο.

Μπαίνουμε στο δωμάτιο,όπου χωρίς πολλά πολλά,αρχίζει η μάχη,τις ζητάω να κάνουν κ κάτι μεταξύ τους,με ρωτούν θες δλδ lesbian show?
Λέω απερίσκεπτα ναι,ψηνόμουν βέβαια,και αρχίζουν τα όργανα,τι να γλύφονται μεταξύ τους,τι να με γλύφει η μια και να γλύφω την άλλη,τι βυζάρες απο δω κι απο κει,τι η μια τις μπάλες,η άλλη τον πούτσο,και οι 2 τον πούτσο,μιλάμε το κάτι άλλο,πανικός.Στο γαμήσι βέβαια μου τα χαλάσαν,καθώς δε στήνονταν καλά και δεν είχα και εγώ φορτώσει πλήρως ακόμη,οπότε μετά απο λίγο γαμήσι (να σημειωθεί ότι κάθε φορά που αλλάζεις μουνί,αλλάζεις κ καπότα,οπότε τα τρελά στησίματα-στοιβάγματα που βλέπει κανείς στις τσόντες είναι αδύνατα) τον έπαιξα βλέποντας τες να κάνουν τα έκφυλα λεσβιακά τους με τις πρόστυχες φάτσες τους και τα κορμιά να μπλέκονται μεταξύ τους.Σα να πήγαν στο τέλος να μου παίξουν την πουστιά με το χύσιμο στο στόμα,αλλα εγώ υποψιασμένος,τσουπ παίρνω ένα χαρτί και χύνω επάνω του!
Μετά βέβαια πηγαίνοντας να πληρώσω,δέχομαι ένα μικρό σοκ,καθώς το λεσβιακό ήταν +50 για την καθεμια,άρα σύνολο 200Ε Money Mouth ,τα θελα και τα παθα,άξιζε βέβαια για μια φορά...

Μετά χρειαζόμουν κι αλλη ξεκούραση και ανάκτηση δυνάμεων,ήταν ευκαιρία για αραλίκι,χαμάμ κ ηλιοθεραπεία,εν τω μεταξύ όλο και περισότερες γκόμενες κατέφταναν,είχαν ξεπεράσει σε αριθμό τις 50,αλλά δυστυχώς έρχονταν και περισότεροι πελάτες με αποτέλεσμα μετά τη δύση του ήλιου που όλοι μπήκαν μέσα,να επικρατεί το αδιαχώρητο.Ήθελα να ρίξω έναν τελευταίο,άρχισα να νιώθω φορτωμένος πάλι,πήγα κάθισα δίπλα σε μια ξανθιά Σλοβάκα μπαρμπι προμιλφ,την έκοψα για ξενέρωτη,αλλά ήθελα να της ρίξω έναν ο μλκας,οπότε μετά απο λίγη κουβεντούλα και αναμονη για την εύρεση δωματίου,καθώς όλα ήταν γεμάτα,εισήλθαμε στο δωμάτιο,όπου είχαμε την τελευταία αποτυχημένη κατάθεση.Μηδέν προκαταρκτικά,κακή πίπα-ρηχή με δόντι,στο γαμησι δε το ξενέρωμα,ανεβαίνει απο πάνω για δέκα δευτερόλεπτα,μετά μου στηνεται ιεραποστολικά με τέτοιο τρόπο ώστε να μη μπορώ να μπω καλά,μου πέφτει αρχίζει συνέχεια κακής πίπας,στήνεται στα 4 λοξα για να μη μπορώ να μπω,διαμαρτύρομαι,με αρχίζει στην πίπα,πιο καλή αυτή τη φορά,παθιασμένη μπας και με ξεφορτωθεί,και μετά απο πραγματικά τιτάνια προσπάθεια τελειώνω με μαλακία.
Έπειτα έφαγα λίγο απο το μέτριο φαγητό τους,μαζέψαμε τα πράγματα μας και την κάναμε,με ανάμεικτα συναισθήματα,γύρω στις 9 και.

Εν κατακλείδι...
Ο χώρος και το όλο σκηνικό είναι απίστευτο...και μόνο που πας και κάνεις το τζακούζι σου,τη σάουνα σου,αράζεις στην εξωτερική πισίνα,τρως και πίνεις κανα δυο χαζομάρες και κάνεις χαβαλέ με την παρέα σου επι ώρες χαζεύοντας όλες αυτές τις μουνάρες,αξίζει κατ εμέ το κόστος της εισόδου,χωρίς υπερβολή.
Έχει κ έξω δωμάτια,είναι λίγο κλειστοφοβικά βέβαια,κυρίως τα μέσα.
Οι κοπέλες είναι γενικά ευγενικές κ ευχάριστες,δε σε πιέζουν,έχει βέβαια και μπόλικες βλαχορουμάνες με το κλασικό στυλάκι τους.
Η ποικιλία σε φυλές τεράστια,ότι ψάχνει κανείς θα το βρει.
Η εμφάνιση σε πολύ υψηλά επίπεδα,πολλές μελαχρινές,πάρα μα πάρα πολύ φυσικό βυζί,φοβεροί κώλοι,ειλικρινά τέτοιο οφθαλμόλουτρο δε θα βρει κανείς πουθενά αλλού.
Τώρα,όσον αφορά τις υπηρεσίες,λίγο δυσκολεύουν τα πράγματα...
Το πρώτο γαμησι ήταν πολύ καλό,υψηλού επιπέδου.
Το δεύτερο ήταν ειδική περίπτωση,μοναδική εμπειρία,ικανοποιητικό,αλλα όχι και για 200Ε!
Το τρίτο απογοητευτικό,επίπεδο μπουρδελου.
Άρα σε γενικές γραμμές,κρίνοντας και απο τις εμπειρίες των φίλων μου καλά, κ πολυ καλά μπορεί να πει κανείς,αλλά όχι κ συγκλονιστικά.
Επίσης θέλει προσοχή με τις χρεώσεις,για να μη βρεθείτε προ δυσάρεστων εκπλήξεων.
Αποφύγετε τις ώρες και μέρες αιχμής γιατί η κατάσταση γίνεται αποπνικτική.
Δύσκολα θα πήγαινα μόνος,με παρέα λέει πολύ περισότερο.
Όπως μου είπε κ ένας Γερμανός εκεί,είναι σε υψηλά επίπεδα,αλλα έχει πέσει σε σχέση με παλιά,τουλάχιστον οι μισές είναι Ρουμάνες (φυσικά πολλές δηλώνουν Ιταλίδες,Ισπανίδες,Χαβανέζες και δεν ξέρω γω τι άλλο),παίζει δηλαδή σοβαρά και το ενδεχόμενο ξεπέτας.
Επομένως ταυτίζομαι με το πνεύμα των προηγούμενων,χωρίς όμως τους διθύραμβους.
Πάνω απο όλα είναι ένα μερος μαγευτικό,μια ανεπανάληπτη εμπειρία που ο καθε συναγωνιστής που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να ζήσει!
Στην ουσία του θέματος,το σεξ,τα συμπεράσματα δικά σαςΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Απριλίου 02, 2011
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Μέτρια

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Ρομίνα
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
+50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
+100

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
365
Σύνολο γαμησιών;
3
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
8 ώρες σχεδόν
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού