Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
FKK/Sauna Club 8502
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Έχω γυρίσει 1 εβδομάδα από αυτό τον επίγειο παράδεισο, και δεν μπορώ να ξεχάσω αυτά που έζησα. Θα είμαι όσο πιο απλός γίνεται. Καταρχίν πήγαμε 10 άτομα από Ελλάδα γιαυτό και μόνο το σκοπό. Οι περισσότεροι τα ξέρανε, εγώ ήμουν για πρώτη φορά εκεί. Όσο και να σας το περιγράψω δεν υπάρχει περίπτωση να σας δώσω να καταλάβεται τι γίνεται εκεί μέσα. Φανταστείτε λοιπόν ότι πάτε σε ένα club και βλέπετε 50 γυναίκες μέσα για όλα τα γούστα, και λέτε "τις μισές από αυτές θέλω να τις πηδήξω". Εδώ είναι από δύσκολο ως ακατόρθωτο, εκεί όμως γίνεται, και εύκολα μάλιστα. Μπήκαμε λοιπόν στις 2 το μεσημέρι και από 65 ευρώ η είσοδος μας την άφησαν 55 λόγω του ότι ήμασταν 10 Ελληνάρες. Κλειδάκι για ντουλάπι, πετσετούλα και παντοφλίτσες είναι τα απαραίτητα που σου δίνουν για να μπεις μέσα. Στο μπαρ αλλά και στους υπόλοιπους χώρους κυκλοφορούν τα μωρά τσίτσιδα μόνο με τακούνι και εκεί γίνεται το παιχνίδι. Εμείς αράξαμε σε μια καναπεδογωνία και τα μωρά μας τη πέφτανε συνέχεια. Εδώ να πω ότι δεν είναι καθόλου ενοχλητικές και αυτό που σου κάνουν είναι να σε χουφτώνουν να σε φιλάνε όπως επίσης και εμείς το ίδιο, και αν σε καβλώσει την πέρνεις μέσα και τη πηδάς. Φυσικά μπορείς να πηδήξεις και στους κοινόχρηστους χώρους, όπως στη πισίνα ή στο σινεμά που πέζει συνεχώς τσόντες, ή σε κάποιο καναπέ. Αφού ρίξεις το πρώτο υπάρχει μπουφές με φαγητό, τρως όσο γουστάρεις. Ποτά μη αλκοολούα είναι και αυτά μέσα στη τιμή της εισόδου. Εννοείτε πως χρησιμοποιείς σάουνα πισίνα τζακούζι όσο γουστάρεις. Μετά τις 5 το απόγευμα οι γκόμενες γίνανε περισσότερες και καλίτερες. Σε κάποια φάση δεν ήξερα πια να πρωτοδιαλέξω. Μιλάμε για πάνω από 50 στη πλειοψηφία τους Ρουμάνες Γερμανίδες Βουλγάρες Ισπανίδες Ρωσίδες. Έχει γυναίκες για όλα τα γούστα, αλλά για μένα το καλύτερο που γινότανε ήταν ο χαβαλές με τις γκόμενες και τα χαμουρέματα. Μέχρι μισή ώρα είναι μέσα στα 50 ευρώ, δεν σου λένε τέλειωνε με τπτ, είναι άνετες, και καθόλου ενοχλητικές. Είναι απίστευτο αυτό που έζησα και νομίζω πως για μία φορά το χρόνο αξίζει να το κάνει κάποιος. Είναι εμπειρία που δεν την ζούμε εδώ στην Ελλάδα. Εμείς κλείσαμε το εισητήριο από Ιούλιο και μας στοίχισε 95 ευρώ πήγαινε έλα. Του χρόνου πάλι. όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας στείλει ΡΜ. Ελπίζω να σας βοήθησα αρκετά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2010
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Όχι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
400
Σύνολο γαμησιών;
6
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
2 ημέρες
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3.002
Πόντοι:
5.435
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού