Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
FKK/Sauna Club 22879
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Επίσκεψη πρίν 1 χρόνο περίπου. Μαζί με τον κουμπάρο μου. Πρόσβαση εύκολη μπορώ να πώ με εξαίρεση τα τελευταία 10 μέτρα το οποία είναι σε ένα ψευτοπεζόδρομο που μπρερδεύει. Εξωτερικά ειναι μια βίλα μέσα στο πράσινο. Είσοδο μια γκομενίτσα φανταστική πήρε το 50€ μου πέρασε στον καρπό το κλειδάκι και φώναξε το πρώτο τεμάχιο για να με συνοδέψει και να μου δείξει τον χώρο. Το μέρος άψογο και καθαρό. Μέσα πάνω από 20 κοπέλες άνω του μετρίου. Ξεχώρισα μία Βελγίδα φοιτήτρια (έτσι είπε) αλλά η συνοδία μου δεν με άφησε να την πλησιάσω. Πήγαμε μαζί για ντουζάκι, μετα χαμαμ όπου έπεσε και το πρώτο μανίκι .......... πίπα χωρίς, προφυλακτικό και στα τέσσερα ..... μετά από λίγο στο στοματάκι ..... (75€). Ντουζάκι πάλι και μετά στο μπάρ για μπυρίτσα (FREE !!!!!). Εκεί γνωρίσαμε όλα τα τεμάχια τα οποία ήρθαν ήρεμα και ωραία για γνωριμία και χωρίς πίεση για δωμάτιο ..... (εντύπωση μου έκανε) .....
Μετά από καμια ώρα βρήκα την βελγίδα μου και πήγαμε στο δωμάτιο για 1ωρίτσα ..... Ξεκινήσαμε με μασαζακι (σχετικά καλό) και με πολύ γουτσου γουτσου ξεκινήσαμε ένα απίστευτο 69 που δεν χώρταινα να γλύφω και να δαχτυλιάζω .... Η Βελγίδα μας δεν σταματαγε με τίποτα και μετα από λίγο τελείωσα στα βυζάκια της ..... Μου είπε να μην παραπονεθώ γιατί έχουμε μισή ώρα ακόμα και συνεχίσαμε μετά από λίγο από εκεί που μείναμε αλλά αυτή την φορά μπήκα κατευθείαν στο ψητο ..... δηλαδή στο κωλαράκι της ......Απιστευτα σπαρταρίσματα (και ξευτικα να ήταν χέστηκα ....) και αισίως στο τελείωμα της ώρας άδειασα στο κωλαράκι της.... Λίγες αγκαλίτσες και κουβεντούλα για το μέρος όπου μου είπε ότι δεν το κάνουν όλες μόνο για τα λεφτα. Πολλές και ιδιαιτερα Βελγίδες το κάνουν γιατί γουστάρουν (λέμε τώρα)
Ντουζάκι και πάλι μπυρίτσες και σχολιασμο με τον κουμπάρο. Κάπως έτσι συνεχίστηκαν και η υπόλοιπες ώρες με αποκορύφωμα μια Τουρκάλα που ήρθε και μας βρήκε στο τζακούζι. Μπήκε μέσα μαζί μας και άρχισε τα παιχνίδια. Όσο και αν της έλεγα ότι δεν μπορώ άλλο (ήδη είχα τελειώσει 5 φορές) αυτή δεν σταμάταγε.... με σήκωσε με το ζόρι και με πήγε σε ένα δωματιο όπου με ξάπλωσε και με ξεζούμησε ..... Όταν τελείωσα μου είπε ..... "Είδες που μπορούσες ?????" και σηκώθηκε και έφυγε ......Έμεινα κόκαλο .....
Πίστεύω ότι είναι ότι καλύτερο έχω επισκευτεί από τέτοια μαγαζία, και έχω επισκευει αρκετά στην γύρω περιοχή. Και το αποκωρύφωμα .... Η βελγιδούλα μου έδωσε κινητο και την επισκεύτομαι όποτε ανεβαίνω στο Maastricht που μένει και περνάμε καλα ......
Αξίζει να το επισκευτεί κανεις άμα βρεθεί στην περιοχή..... Μόνο να έχει καινουργιους χάρτες στο GPS του μιας και έχει φτιαχθεί καινούργια εθνική όδός και πλέον η πρόσβαση απο Maastricht είναι γρηγορότερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50€ μισή ώρα 75€ anal,cim
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
δωρεάν
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
25 (μαζί με A-level)
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
25 (μαζί με CIM)

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
325€
Σύνολο γαμησιών;
6
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
5-6 ωρες
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
34
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ass_kavlos, AlexEasyRider

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού