Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 18 10
FKK/Sauna Club 41348
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Έχει περάσει ένας μήνας και ειλικρινά νιώθω σαν ένας τραγουδιστής ενός μεγάλου συγκροτήματος που έκανα μια μεγαλειώδη συναυλία όπου όλα πήγαν τέλεια αλλά ήθελα λίγο χρόνο να το επεξεργαστώ αυτό το..."τέλεια" και όντως έπρεπε να γίνει....Ήταν το πρώτο ΦΚΚ που επισκεφθήκαμε στις 11.4.24(για τα άλλα δύο έγραψα τις κριτικές μου όπου όπως καταλάβατε δεν ήταν και ότι καλύτερο) και πραγματικά με το χέρι στην καρδιά ήταν ότι καλύτερο από γυναίκες σε ποσότητα και ποιότητα μαζί με το wellcum στους πρόποδες των Άλπεων και πολύ παλαιότερα με τα FKK στην Βιέννη και στο OASE οπου πραγματικά έχανες την μπάλα από την ποιότητα των γυναικών....κάτι κωλογαμήσια μου έχουν μείνει αξέχαστα ειδικά στο OASE που δυστυχώς όμως πλέον είναι μια μακρινή ανάμνηση...Τέλος πάντων, αφού πληρώνουμε στην είσοδο τα 65 ευρώ μας, παίρνουμε μια γεύση από τον χώρο από την είσοδο όπου ήμασταν και μένουμε μαλάκες από το στήσιμο του καταστήματος με ένα πολύ ωραίο κεντρικό μπάρ και έναν πολύ ωραίο κεντρικό χώρο γενικά αρκετά άνετο(αλλά μικρότερο λίγο από το wellcum αν δε κάνω λάθος), πάμε αποδυτήρια όπου είναι μεν μικρά για το μέγεθος του καταστήματος και τον όγκο των πελατών του, αλλά αρκετά καθαρά. Εν συνεχεία μπαίνουμε στον κυρίως χώρο και μας ξεναγεί μια μαύρη κόλαση......η οποία ήταν από δομινικανή δημοκρατία και καθώς μας ξεναγούσε χάζευα και την κωλάρα της και τα άλλα ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ που κυκλοφορούσαν γύρω μας....και μιλάμε για ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!! Ήταν πέμπτη γύρω στις 15:00 και είχε μέσα καμια 80αρια ήδη!!!!!!!!!! από τα οποία τα 65 ήταν Α Λ Φ Α Δ Ι Α!!!!!!!!!!!!! μιλάμε για ποσοστό σούπερ απίστευτο!!!!!!!!!! "ΟΠΛΙΣΜΕΝΟΣ" λοιπόν με αρκετό χρήμα, κάθισα στο μπαρ με μία δίμετρη γερμανίδα.....και κάναμε την πρωτη μας γνωριμία με κορασίδα εντοπιότητας πριν την σφαγή του οβελία...πίνοντας έναν καπουτσίνο.....η γερμανίδα δεν ήταν από τις καλύτερες επιλογές όμως και έτσι σιγά σιγά τιγκανά και μανουέλ αμορός(σί σι αρκονάδα) και πάω και αράζω σε έναν καναπέ μαζί με τον κολλητό μου.....στον καναπέ αυτό ήμασταν μόνοι μας στην αρχή αλλά αμέσως μετά από λίγο άρχισαν οι επιθέσεις του κόμη...dracula blad.....η μία ρουμάνα πίσω από την άλλη, και τελικά χτύπησα μετά από λιγο μια ρουμάνα πολύ όμορφη και γλυκιά με σέξυ πρόσωπο και κορμάρα χυμώδη τόσο όσο.....μπαίνουμε στα κάτω δωμάτια όπου διαπίστωσα κυριλέ κατάστασεις μέσα με ωραία κρεβάτια και γενικά χώρους συν τους ωραίους επιτοίχιους και επιταβάνιους καθρέπτες όπου το πάνε σε άλλη διάσταση το έργο. Η συγκεκριμένη (νομίζω Μάρθα την έλεγαν) μου ζήτησε +50 για deep kisses κλπ τα οποια δεν έδωσα και έλαβα το απλό πρόγραμμα χωρίς φιλιά κλπ αλλά ακαπέλα η πίπα.......τελειώνω σαν κύριος και βγαίνω έξω....ο φίλος μου ήταν στον καναπέ και τον περιτριγύριζαν πολλές.....αλλά στο τέλος μόνο μια κατάφερε να τον νικήσει.....ήταν μια ρουμάνα όνειρο....ψηλή απίστευτο σώμα και πρόσωπο(την οποία πήρα και εγώ μετά)......οπότε ναι καταλάβατε ποιά ήταν η 2η μου προσπάθεια......στο άλμας εις σπέρμα.....πάλι στα κάτω δωμάτια παίχθηκε το έργο......εδώ τα έδωσα τα 150 που μου ζητήθηκαν γιατί ήταν ένα μωρό απίστευτο...πέρασα πολύ καλά(όχι τέλεια) και έφυγα για το μπαρ για να ανακτήσουμε υγρά.....Τέλος πάντων για να μην τα πολυλογώ πέρασα και με άλλες 4 από τις οποίες η πιο άρρωστη γερμανίδα καύλα με μια ΚΩΛΑΡΑ ασύλληπτη είναι η Ντορίν η οποία φτύνει πολύ και στην πίπα που εμένα με στοιχειώνει!!!!!!!! Τελευταία πήρα αυτή που τελικά σας προτείνω ανεπιφύλακτα και την έγραψε και ο sex volcanoτην ΡΕΝΑΤΑ την ρουμάνα....μην την χάσετε....όπως και την άλλη ΡΟΥΜΑΝΑ την Έλενα την μιλφ με το φοβερά γυμνασμένο σώμα και την υπέροχη μάπα που έχει που σε προδιαθέτει για ασταμάτησα ΓΑΜΙΣΙΑ!!!!!!!!Το μόνο άχτι που έχω(και θα το εκπληρώσω το καλοκαίρι ξανά) είναι ότι δεν πήρα αυτή την ουγγαρέζα με τα τατού στους ώμους χέρια κλπ.....η οποία πρέπει να είναι μέσα ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ γιατί μου έλεγε επιδεικτικά ότι θα της γαμήσω την κωλάρα σαν πορνοστάρ!!!!!!!!! δεν θυμάμαι αν μου είπε όνομα....αλλά αυτή θα την ΓΑΜΗΣΩΩΩΩΩΩΩ αν την ξαναδώ οπωσδήποτε!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Απριλίου 11, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Τιμή Εισόδου
65
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Πεντακάθαρα
Γενικά ο χώρος ήταν
Πεντακάθαρος

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Εξαιρετικός

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο
Τα ποτά ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
RENATA
Γιατί την/τις προτείνετε;
Γιατί είναι όμορφη με ωραίο πετίτ κορμί, εξαιρετική συμπεριφορά και φοβερό γαμήσι!!
Προς αποφυγή (όνομα/ονόματα)
ΜΙΑ ΜΕ ΚΑΡΕ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΟΡΜΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΒΑΤΙΚΑΝΟ!!ΧΑΧΑ
Γιατί να την/τις αποφύγει κάποιος;
Γιατί μέσα ζητάει παπάδες.....με ακάποτες διεισδύσεις για έξτρα χρήματα.
Σύνηθες κόστος γαμησιού
100
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
100
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
150
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
200

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
765
Σύνολο γαμησιών;
6
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
10 ΩΡΕΣ
Θα ξαναπηγαίνατε;
Σίγουρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.428
Πόντοι:
4.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ΑΝΤΖΕΛΟ, Tsoupakampras και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2024
βαζεις φωτιές να ξερεις ...
13 Μαΐου, 2024
Άξιος Άξιος.
13 Μαΐου, 2024
Σούπερ κριτική! Μας έπιασε μελαγχολία... Άντε τώρα να γυρίσεις στην ψωροκωσταινα να πας στο Φ2 να πάρεις τις φολολατινες η στο Λ23 να πάρεις της Δ κατηγοριας ανατολικιες
review reaction 1 drifter81, Tsoupakampras, Easy Rider και 1 ακόμα μέλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3