Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 24 10
FKK/Sauna Club 39629
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Ξεκινάω με το γεγονός ότι ουδεμία σχέση έχει το OASE με αυτό που ήταν το 2010 που το πρωτοεπισκέφθηκα!!!!!!!!! Πέρασμα την παρασκευή που μας πέρασε...όμως είδα την ωραιότερη γυναίκα που έχω δει στη ζωή μου......την ρουμανίδα GENESIS(Ναι μην γελάσετε..έτσι μου παρουσιάστηκε)! Μιλάμε για ποίημα....10αρι με τόνο!!!!!!!!!!!!!!! Μελαχροινός άγγελος 22 Μαϊων με ασύλληπτες ματάρες, βυζί με ρώγα να κοιτάει 8ο όροφο(λάθος συγγνώμη 10ο) , ποδάρες ατελείωτες που θυμίζουν τον πύργο του Άιφελ σε σχήμα και 2 γλουτιαίους σε σχήμα καρυδιού.....στο μαγαζί πήγαμε παρασκευή 12/4 μετά την εκδρομή μας στην πανέμορφη χαυδελβέργη και για να γίνω πιο συγκεκριμένος κατα τις 16:30-17:00 παρασκευή απόγευμα ήμασταν εκεί...το συγκεκριμένο βρίσκεται στα βόρεια της φρανκφούρτης γύρω στη μισή ωρίτσα με το αμάξι(είχαμε νοικιάσει από φρανκφούρτη αεροδρόμιο) στο χωριό friedrichsdorf...το ίδρυμα βρίσκεται κυριολεκτικά στη μέση του πουθενά μέσα σε λιβάδια και καλλιέργειες....ιδανικό σημείο για καυλάντισμα στη φύση....ο περίγυρος όπως τον θυμάμαι....καρακιτσιαριό του κερατά!!!!!!!!! μιλάμε για πιο κιτς πεθαίνεις!!!!!!!!! κίονες ιωνικού ρυθμού και καρυάτιδες.....πληρώσαμε 65 ευρώ είσοδο και μετά μας δόθηκαν τα κατάλληλα μπουρνούζια παντόφλες κλπ.....η διαφορά σε σχέση με το μακρινό 2010 ήταν ότι τις παντόφλες και τις μπουρνουζοπετσέτες μας τις έδωσε ο μπάρμπαν με το που μπήκαμε από την είσοδο και όχι αυτή που μας υποδέχθηκε στην είσοδο....πράγμα μοναδικό σε φκκ...δεν μου έχει ξανασυμβεί πουθενά σε όλα τα φκκ που έχω πάει!!!!!!!!!! Λεπτομέρειες θα μου πείτε ναι οκ...αλλά τί να κάνουμε είμαι της λεπτομέρειας.....ας πάμε στο ζουμάκι όμως...οι κοπέλες και ειδικά ο κόσμος για παρασκευή απόγευμα ήταν τραγικά λίγος......θυμάμαι 28/10/2010 ημέρα παρασκευή και πρώτη μου επίσκεψη στη ζωή μου σε ΦΚΚ και γινόταν του μουνιού το πανηγύρι.....μιλάμε για επικά μουνιά, πλήθος κόσμου και ελληναράδων(ενώ τώρα ήμασταν οι μόνοι έλληνες) κλπ κλπ.....γενικά πολύ ήπια τα πράγματα σε σχέση με τότε....είχε δεν είχε 10 νοματαίους και καμια 30αρια κοπέλες ίσως λέω και πολλές.......οι περισσότερες τσιγγανορουμανοκολομβιανές και γενικά το επίπεδο ήταν μάπα.....πλην 5-6 που ήταν από απλά καλά μουνέτα μέχρι τοπ....λίγες λοιπόν οι επιλογές.....με το που καθήσαμε άρχισε το κουραστικο πέσιμο από μια μπαζόλα κολομβιανή όπου μετά από αρκετή κουβέντα κατάλαβε ότι δεν έχει τύχει να μου τα υφαρπάξει τα ευρώπουλά μας......λίγο μετά και αρχίζοντας να μπανίζουμε τον χώρο με το κολλητάρι μου, βλέπουμε μια πολύ εντυπωσιακή ρουμούνα που οπωσδήποτε μπήκε σαν στόχος....αλλά έχοντας ρίξει από την προηγούμενο στους καρχαρίες 5+3 αντίστοιχα, ήταν δύσκολο να γίνει δουλίτσα σωστή......ακόμη και με...ενίσχυση!!!!(you know what i mean)...τέλος πάντων σε κάποια φάση έρχεται μια γλυκιά μολδαβή και με πείθει για τα ενδότερα...στα 100 ευρώ μου υποσχέθηκε τα πάντα όλα εκτός λωκού και όντως ήταν έτσι όπως το υποσχέθηκε.....σεξ σε πολλές στάσεις, ακά μπούκι, φιλιά βαθιά και τελείωμα πάνω της απλά.....βγήκε και το 6ο με σχετική άνεση και αφού φρεσκαρίστηκα ξαναμπήκαμε στο κολοσσαίο.....ο φίλος μου είχε πάρει μια ρουμάνα και καλά από τα Η.Α.Ε. η οποία παρακαλώ πολύ επρότεινε και ακάποτη διείσδυση, αλλά φυσικά δεν ενέδωσε ο συνοδοιπόρος μου.....όσοι πιστοί όμως...προσέλθετε διότι και στον καρχαρία και εδώ μας έγινε η πρόταση με τσουχτερούλι αντίτιμο βέβαια αλλά όχι απαγορευτικό....για αρκετούς από εμάς.....το λέω γιατί δεν μου είχε ξαναπροταθεί στο παρελθόν κάτι τέτοιο σε ΦΚΚ...τέλος πάντων αφού ολοκλήρωσε και το φιλαράκι το δικό του 4ο...μαζευτήκαμε στο κολοσσαίο πάλι με καφεδάκι και χυμούλι....και σκανάραμε πάλι την ευρύτερη περιοχή καπνίζοντας ένα τσιγαράκι.....έγινε αρκετή παρέλαση από τον καναπέ μας αλλά διώχναμε κόσμο και κοσμάκη λόγω κυρίως της ανικανότητας μας για γρήγορη επαναπροώθηση υγρού σπέρματος από την κύστη μας....κατα τις 21:00 ομως βλέπω αυτόν τον άγγελο που έγραψα και στην αρχή που όμοια της δεν ξέρω αν υπάρχει πουθενά στον πλανήτη.....μιλάμε για μια απίστευτη ομορφιά την οποία όποιος βρεθεί στην ευρύτερη περιοχή αυτό το διάστημα καλό θα ήταν να πάει να την δεί και να της αλλάξει τα φωταέρια.....το όνομα της GENESIS.....αστείο θα μου πείτε για ρουμάνα....ναι προφανώς και αστείο όπως και το όλο της concept.....αλλά ΥΠΕΡΟΜΟΥΝΑΡΟΣ.....ψηλή με μπλέ μάτι μαύρο μακρί φυσικό μαλλί....κώλος θεικός....ποδάρες άπαικτες....γενικά με άριστα το 10 έπαιρνε 50!!!!!!!!!!! Καθώς την φώναξα και έλαβε το signal μου....την κοίταζα και έλεγα τώρα μέσα μου.....ρε μαλάκα αυτή είναι πιτσιρίκα κόρη σου 22 ετών.....πως σου σηκώνεται ρε γαμημένε σατράπη?????? απάντηση δεν έδωσα στο συγκεκριμένο ερώτημα........και απλά με πήρε από το χεράκι και σαν πιστό λαμπραντόρ πήγα από πίσω της περιμένοντας τα friskies μου!!!!!!!!!! Τελικά στο δωμάτιο μου ζήτησε +50 για βαθιά γλωσσόφιλα και της έγνεψα ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!!!! Σαν χάνος ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ήταν άρρωστο μωρό παιδιά.....πίπα δυνατή αλλά όχι κάτι σούπερ και γενικά η εμπειρία μου μαζί της σεξουαλικά δεν ήταν κάτι το ουάου αλλά πιστέψτε με ήταν το 7ο μου σε 28-30 περίπου ώρες και παρότι έβγαλα αρκετό υγρό πραγματάκι....δεν είχα και την καλύτερη στύση....όμως ήταν άγγελος η πουτάνα!!!!!!!!!!!! έχυσα στα χεράκια της πάνω γαμώ την κοινωνία μου γαμώ!!!!!!!!!! Θυμήθηκα ΤΟ "ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ" του ΧΕΛΑΚΗ. Ο φίλος μου δεν κατάφερε να δώσει το 5ο του άρα το σκόρ έκλεισε για παρασκευή βράδυ στο 7-4 και φύγαμε γύρω στα μεσάνυχτα......στο μεσοδιάστημα της παραμονής μας εκεί απολαύσαμε τα 2 καλύτερα facilities που έχουν.......α) το μεγάλο τζακούζι που είναι υπεργαμάτο......και β) την πίτσα του ξυλόφουρνου του.....γερμανού λουι ντε φινές.....ήταν όλα τα λεφτά...μπράβο του....το φαγητό ήταν μέτριο αλλά οκ.....φάγαμε 2 φορές.... Έτσι έκλεισε και η 2η σερί μέρα μας σε φκκ......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Απριλίου 12, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Τιμή Εισόδου
65
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Όχι πολύ καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο
Τα ποτά ήταν
Μέτρια

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Κακά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
GENESIS!
Γιατί την/τις προτείνετε;
Γιατί ήταν η ομορφότερη ρουμανα επί της ΓΗΣ
Σύνηθες κόστος γαμησιού
100
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
100
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
150
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
200

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
315
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
7 ΩΡΕΣ
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.371
Πόντοι:
4.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Johnny Red2, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού