Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 17 10
FKK/Sauna Club 36024
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Ξαφνικά μύνημα από λουφθχανσα ότι ακυρώνεται η πτήση μου Σόφια Μόναχο Τύνιδα και θα πρέπει να τη μεταφέρω λίγες ώρες πιο μετά που σταματάνε οι απεργίες της λουφθχανσα και να πάω μέσω Φρανκφούρτης με 10 ώρες stop over......να η ευκαιρία να δω το δεύτερο πιο ωραίο φκκ στη Γερμανία μετά το Άρτεμις Βερολίνο ..πλέον όμως σε ρόστερ πρέπει να είναι το καλύτερο ...
Έχω πάει στα κορυφαία όπως globe Zurich στο βιλαχ wellcum Artemis Αμβούργο Κολωνία Ντόρτμουντ κλπ αλλά αυτό είναι το κορυφαίο σε γυναίκες πλέον ( τουλάχιστον για χτες ου βρέθηκα) .
Ταξί εύκολα από Φρανκφούρτη αεροδρόμιο κ σε 20 λεπτά είσαι εκεί
Ο χωρίς μεγάλος δυοροφις με απουσία κινηματογράφου κ εσωτερικής πισίνας αλλά κ γυμναστήριο κάτι που έχει ο αντίζηλος το Άρτεμις
Εοαμωοροφις τρεις τζακουζια κ κάτω σάουνα κ ατμόλουτρο
Έξω 2 BBQ και πισίνα αλλά φυσικά για καλοκαίρι
Ένα μεγάλο bar καλόεηαλο.μπουφε με πρωινό και μεσημεριανό απογευματινό ποικιλία φαγητά και σολαριουμ

Πρώην αποθήκη που την εκμεταλλεύτηκαν κ την εκαναν fkk
Πήγα από 11:30-19::30 κ έιχε μετά τις πέντε πάνω απο70 γυναίκες από Ρουμανία Κολομβία Πολωνία κ την πιο όμορφη γυναίκα που έχω δει την γαλλοτυνησία με γαλανά μάτια maxima που είναι σαν την πορνοστάρ Nicole Aniston και πιο ωραία ..
Σημειώνω όλες οι κοπέλες κυνηγάν τα έξτρα οπότε αν μπεις με απλό θα νιώσεις κρυάδα οπότε μόλις πεις τη μαγική λέξη έξτρα αυτό τότε μεταμορφώνονται σε λιοντάρια ..
Δυστυχώς η Μέρκελ έδωσε βούτυρο στο ψωμί τους κ με την απαγόρευση του γυμνού τσιμπούκιου το εκμεταλλεύτηκαν οι πουτανες κ κερδίζουν παραπάνω....πιο ηλίθιος νόμος δεν υπάρχει αφού ενω παλιά με 50-60 είχες γυμνό τώρα θέλεις 100 δλδ όλο το χρήμα φεύγει από Γερμανία κ πάει Ρουμανία ΧΑ ΧΑ ... ..πανέξυπνη η Μέρκελ λες κ άμα το απαγορεύσεις είναι κάτι που ελέγχεται ?
Πήρα ντου της ξαδέρφες Ρουμάνες Σάρα κ Ρενάτα( τούμπανο σιλικονατα με μπεμπέ επιδερμίδα ξανθιά κ μεκαχροινη ) με γυμνά κ όλα τα γλυκίσματα τους χωρίς να καθαρίζουν στα μεταξύ τους με μωρομαντηλο οπότε ένιωσα πορνοστάρ
Η μαξιμα είναι η ομορφότερη γυναίκα που έχω δει από Τυνησία κ μόλις της είπα ότι σε λίγο πάω Τύνιδα δεν με πίστεψε .....την ευχαριστώ διότι με καβατζωσε μέρος κ κοπέλες εδώ στην Τύνιδα στον ναό billionaires ( θα ακολουθήσει θρεντ )
Τέλος η Ντιάνα Ρουμάνα 182 με τακούνια 1,97
Γενικά από 70 + γυναίκες μόνο 6-9 δεν βλεποντουσαν
Μέτριες καμιά 30ρια
Και άλλες τριάντα 8-9+ βαθμολογία
Καιρό είχα να δω τέτοια ποιότητα σε fkk kπρεοει να έχω πάει σε καμία 15αρια από τοτε το 2006 που άνοιξαν

Σσ η Ιταλίδα πρώην πορνοστάρ 72 χρόνων η Χρυσή πίπα όπως την λένε ακόμη δουλεύει ..αλλά άκρως ενοχλητική ...κορμάρα αλλά ελεος 72 ετών ......

Δυστυχώς οι οχτώ ώρες εκεί μέσα περνάν τόσο γρήγορα που έπρεπε να πάρω ταξί για αεροδρόμιο .
Ας προτείνει κάποιος με πμ αλλά κορυφαία fkk Γερμανία έστω με πμ... ευχαριστώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Τιμή Εισόδου
65
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Εξαιρετικός

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο
Τα ποτά ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Sara Renata Maxima diana
Γιατί την/τις προτείνετε;
Μοντέλα
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
100

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
500
Σύνολο γαμησιών;
4
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
8
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.353
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kontopodis, xagnostos2006, Mpooumpoukos και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2024
Πολυ ωραια κριτικη!Ποια ειναι η Ιταλίδα φιλε μου η 72;Καπέλο
10 Φεβρουαρίου, 2024
Ποια είναι η Ιταλίδα «χρυσή πίπα»;;; Σε ποια αναφέρεσαι; Χμμμ;
10 Φεβρουαρίου, 2024
Όπως τα λες . Τελευταία μου επίσκεψη το Μάιο 2022 . Ακόμα δεν είχαν ομαλοποιηθεί μετά το Covid . Οι τιμές στα ύψη σε σχέση με τον Δεκέμβριο 2019 αλλά να υποθέσω ότι έχει γίνει η «διόρθωση» προς τα κάτω . Όσο για την ενοχλητική Ιταλικά γριά το ο οκά αυτής ΣΥΛΒΑΝΑ . Μου λέγαν κάτι Ρουμάνες που έπαιρνα ότι η γριά έχει πολύ δουλειά , ειδικά νεαρότερα άτομα . Περί ορέξεως τελικά …
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3