Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απορία το έχω πως ορισμένοι καταφέρνουν να κλείνουν συγκεκριμένες κοπέλες που φέρνει το γραφείο στη σαπιούπολη σε 15 λεπτά με 2-3 μηνύματα......Τους τελευταίους μήνες η δική μου εμπειρία είναι 15 λεπτά για να ανταλλάξουμε ένα καλησπέρα και να κάνω μια ερώτηση για διαθεσιμότητα η οποία έχει αρνητική κατάληξη.
Τέσπα, παρόλο που έχει βδομάδες εδώ η μπουμπού μόλις μου είπαν ότι είναι διαθέσιμη όταν ρώτησα δεν δίστασα να δοκιμάσω αν και πήγα με πολύ χαμηλές προσδοκίες για το τί θα συναντήσω και τί υπηρεσίες θα πάρω.
Υποδοχή με εσώρουχα και αυτές τις γόβες που δείχνει στις φωτό.
Εμφανησιακά ότι λέει ο ποιητής Τάκη; Μπούκας, έβαλα παραπλανητικές φωτογραφίες μόνο και μόνο επειδή όταν με υποδέχτηκε άβαφη για λίγα λεπτά νόμιζα ότι πήγα σε λάθος κοπέλα.
Μια χαρά ομορφούλα είναι αλλά όχι αυτό εντυπωσιακό των φωτογραφιών όπου είναι κάργα βαμμένη.
Κορμί στεγνό, λεπτό με ωραία φυσικά βυζάκια, όλα καλά αλλά κάπως άκωλη.....
Ένα τατού κάτω από το σβέρκο και κατά τα άλλα καθαρή και φυσική παντού.
Ομιλεί αγγλικά, δηλώνει τουρίστρια (μην μάθουμε και πολλές λεπτομέρειες) και είναι από τη Μόσχα....μουαχαχαχα.

Στο κρεβάτι αρκετά παθητική, χωρίς πολλές πρωτοβουλίες και κάνεις ότι θέλεις μαζί της χωρίς πολλά μα και μου.
Το μόνο που με χάλασε ελαφρώς είναι ότι προσπάθησε να αποφύγει κάπως το cim αλλά αυτό γύρισε εναντίον της καθώς την έκανα λίγο χάλιαΣπασίκλας
και πρέπει να της πιτσίλισα και λίγο και τις γόβες της, ας πρόσεχε....Εμμμμ
Επίσης να προσθέσω την αρκετά καλή πίπα με πηχτό σάλιο παντού αλλά και ότι εγκαταλείπει αρκετά γρήγορα.
Συνολικά πρέπει να τον έφαγε για κανα μισάωρο καθαρά και αδιαμαρτύρητα σε δυο γύρους και εννοείται ότι εγώ πέθανα πάλι στο τέλος χωρίς δεύτερο τελείωμα.

Δεν έχω κάτι σημαντικά αρνητικό να καταλογίσω, ήταν μια ευχάριστη ώρα και θα έλεγα ότι αυτές τις μέρες ήταν και η μόνη επιλογή για τα γούστα μου.
Αν ήταν κάπως πιο ενεργή θα έλεγα ότι θα την ξαναέβλεπα αλλά δεν μου άφησε αυτό το ουάου συναίσθημα όταν έφυγα.
Σημασία έχει όμως ότι έφυγα με χαμόγελο οπότε το ραντεβού μπαίνει στα θετικά.

Καλά βόλια σε όλους.....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
23.976
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SailorGr, elpotero, kostakios και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού