Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Call-Girls 54789
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Βικιπαίδεια για τη θέα Ήρα αναφέρει μεταξύ άλλων : «Άλλα γνωστά σύμβολα της Ήρας ήταν το παγώνι, ο κούκος που συμβόλιζε τον ερχομό της άνοιξης και διάφορα λουλούδια και φυτά που συμβόλιζαν την ευλογία της φύσης.» Άνοιξη λοιπόν και ερχομός της κορασίδας στα μέρη μας να τουραρει. Τοκ τοκ στη πόρτα του ξενοδοχείου, ανοίγω τη πόρτα και βλέπω μια φωτεινή , χαμογελαστή γυναίκα με κορμί αλφάδι λαμπάδα . Πέρασε μέσα και αγκαλιαστήκαμε, φιληθήκαμε και αρχίσαμε τις ερωτικες περιπτύξεις . Διάλειμμα για φρεσκάρισμα και επιστροφή ολόγυμνη από το ντους όπου έμεινα και τη χάζευα, μου χάρισε ένα αστραφτερό χαμόγελο και ξεκινήσαμε σαν εραστές ανεβάζοντας και κατεβάζοντας στροφές , πήραμε το χρόνο μας. Λεία επιδερμίδα, πολύ πιο όμορφη και γλυκια από κοντά παρά στις φωτό (οι οποίες είναι αντιπροσωπευτικές). Ο κωλος της είναι διαστημικός, απλά δεν υπάρχει! Και γενικά το κορμί της όλο. Στοματικό πολύ καλο. Το αιδοιο της πεντακάθαρο και νοστιμότατο, φάνηκε να απολαμβάνει το 69 όπου καθήσαμε αρκετή ώρα. Στήθος μικρό σε πλήρη αρμονία με το σωματότυπο της και με ωραία μεγάλη ρόγα. Ανεβάσαμε στροφές, αλλάξαμε στάσεις , δυο πιστολιές σε μια ώρα ανετότατα . Στα ενδιάμεσα με φρόντισε μπαίνοντας μαζί μου στο ντους, τα είπαμε λίγο καθότι καταλαβαίνω πορτογαλικά και μιλάω ιταλικά όπου η ίδια λίγο γνωρίζει. Το προσπαθεί με την επικοινωνία. Από μένα αξίζει και όπως έχει πολλάκις αναφερθεί «τα κορίτσια εκτιμούν την ευγένεια, τον σεβασμό και την καθαριότητα και ανταποδίδουν στο έπακρον. Ευχαριστώ Νικολ στο τηλεφωνικό με κέντρο! Με τις υγείες σας!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 26, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostiiis, company of heroes tho, elpotero και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού