Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήρθε με πολύ όρεξη ντυμένη με σακάκι παντελόνι λες και πήγαινε σε επαγγελματική συνάντηση με CEO.

Τελειόφοιτη πανεπιστημίου Αγγλικής.

Όπως στην φωτογραφία το ύφος και το λουκ της παραπέμπουν σε κορίτσι της διπλανής πόρτας που μόλις έπιασε δουλειά στο μάρκετινγκ πολυεθνικής.

Πρώτη κουβέντα τα χρήματα (πολιτική του γραφείου). Επειδή μου αρέσει το ασυνήθιστο για συνοδό στυλ της κι έχω μια περιέργεια της κάνω ένα πείραγμα / τεστ αφήνοντας τα χρήματα στο σαλόνι

"Right ... first things first, money first pleasure afterwards … Πλατύ χαμόγελο"

τσιμπάει σκάει γελάκι … εντάξει δεν είναι για κλάματα η κατάσταση λέω μέσα μου.

Με τέτοια νεανική φρεσκάδα αξίζει να το συνεχίσω.

Πιάνουμε κουβέντα γνωριμίας, ΠΟΛΥ καλή στην επικοινωνία. άνετα ξεχνιέσαι μαζί της. Δεν είναι μόνο η άνεση στα Αγγλικά.

Είναι από εκείνες τις κοπέλες του ανατολικού μπλοκ που μου αρέσουν πολύ. Ευθείς στις απαντήσεις, χωρίς υπονοούμενα και δηθενιές.

Η Έρικα γνωρίζει πως είναι 7αρι , δεν το παίζει γκομενάρα ούτε σκοπεύει να γίνει σαμπρέλα για να δείχνει τοπ μοντέλο, δεν έχει "ψυχολογικά". Μια φυσιολογική συνειδητοποιημένη κοπέλα 22 ετών.

Αλλά ΠΩΣ θα γαμηθούμε που δεν βγάζει ΚΑΜΙΑ πουτανιά ;

Για να το γυρίσω της λέω στα ίσια αυτό που σκέφτομαι. "

δεν φαίνεσαι πολύ έμπειρη με τους άνδρες"

Μου αρέσουν οι ώριμοι άνδρες επειδή ξέρουν πως να συμπεριφερθούν σε μια γυναίκα, είναι έμπειροι και μαθαίνω, όμως είχα σχέση με αρκετούς άνδρες.

Για πες. Από την απάντηση που μου έδωσε γέλασα έντονα μέσα μου, το κατάλαβε.

Σου αρέσουν οι αγκαλιές;

Ναι πολύ και τσουπ βγάζει έναν αναστεναγμό και κουρνιάζει τρυφερά με το κεφάλι της στον ώμο μου … Της χαϊδεύω τρυφερά το κεφάλι.

Μοιάζει λίγο με μια ανιψιά μου άνετα θα μπορούσε ναναι κόρη μου.

Ευτυχώς πηγαίνω καιρό με νεαρές συνοδούς κι έχω ξεπεράσει τα πρωταρχικά σοκ … αλλά πάντα μου βγάζουν μια πατρική τρυφερότητα οι άπειρες νεαρές που την επιδιώκουν …

"Η αγκαλιά σου είναι τρυφερή και μου αρέσει πολύ αλλά καθόλου σεξουαλική"

Ξαφνιάζεται αλλά ήρεμα μου λέει "δείξε μου πως είναι μια ερωτική αγκαλιά" … κι έτσι ξεκινήσαμε το φάσωμα.

Στα φιλιά της ήταν κάπως νευρική λόγω απειρίας. Της έδινα οδηγίες αλλά μάλλον φοβάται συναισθηματικά τα γλωσσόφιλα. Δεν επέμενα, εκείνη συνέχισε ακάθεκτη την δική της εκδοχή του ερωτικού φιλιού

Όταν της έλυσα το σουτιέν με μια κίνηση, ξαφνιάστηκε… Εμμ είπαμε Έρρικα, ώριμος άνδρας έμπειρος άνδρας Πλατύ χαμόγελο

Δεν ήταν όμως καθόλου ντροπαλή, όταν έπεσε κι αντίκρισα αυτό το υπέροχο στήθος σε σχήμα άγουρου λεμονιού με την καυλωμένη ρόγα λέω εντάξει εδώ είμαστε απόψε … χαλάλι η έλλειψη πουτανιάς θα γλύφω και θα ρουφάω μόνο στήθος … και όπερ εγένετο, η ρόγα δεν ξεκαύλωσε καθόλου όλο το βράδυ

Ρούφηξα και υπέροχο μουνάκι, την πήγα αργά και αισθησιακά.

παρόλο που δεν της φαίνεται να της αρέσει και το πιο ζόρικο αλλά πάντα με άπειρες νεαρές προτιμώ να πηγαίνω πιο αργά και ρομαντικά, μου αρέσει τους αρέσει

Δεν επεδίωξα καν να μου πάρει πίπα !

Ασχολήθηκα όλη την ώρα με την ολόφρεσκη κορμάρα της, δεν είπε όχι σε ένα δάκτυλο που μπήκε πολύ αργά και διακριτικά μπροστά στην προθέρμανση, είχα ένα άγριο τελείωμα σε ιεραποστολική να κοιταζόμαστε στα μάρια, με ρώτησε αν είμαι καλά την πήρα μια μεγάλη αγκαλιά την χάιδεψα τρυφερά στο κεφάλι αφήνοντας με ένα βαθύ αναστεναγμό ... ό,τι στρές είχε μείνει στο αναζωογονημένο κορμί μου να πάει στο καλό.

Πέρασες καλά κι εσύ την ρώτησα ; Ναι πολύ καλά, εσύ το ευχαριστήθηκες; Ναι νομίζω φάνηκε Χαμόγελο με γλώσσα

κάναμε high-five και αποχαιρετισθήκαμε

Η Έρρικα δεν είναι έσκορντ αλλά αυτό ακριβώς την κάνει μια ξεχωριστή περίπτωση.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα για ώριμους κυρίους οι οποίοι αν την μεταχειριστούν κατάλληλα θα απολαύσουν μια εμπειρία "αποπλάνησης" αντί ενός απλού GFE … ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, maradona7, eridon1877 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2023
Ωραία κριτική τύπε μου
review reaction 1 hornyasfuck
26 Απριλίου, 2023
Για παιδερας καλά πας
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2