Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την κοπέλα στον χώρο της. Μπαίνοντας στο δωμάτιο διαπίστωσα πως τα κιλάκια έχουν αυξηθεί σε σχέση με αυτο που βλέπετε στις φωτο. Από τα απλα αγγλικά της καταλαβα πως λόγω καποιου ατυχηματος και ελλειψη ασκησης εβαλε κιλακια...70 μου ειπε ειναι....λιγο κοιλιτσα ορατή..αλλα θα αρχισει γυμναστηριο λεει και θα τα χάσει. Τωρα όμως ,για οσους θέλουν μοντελε κοιλια δεν κάνει. Συμπεριφορά άριστη,γελάκια,φιλιά..βοηθούντος του ουίσκι ,που παραδεχτηκε μόνη της οτι πινει μόνο όταν δουλευει...χωρις αυτό δουλεια γιόκ..ετσι μου ειπε..ειναι πολυ ζεστή κοπελα,αναβει και συμμετέχει και δεν είναι απόμακρη. Λιγα τα αγγλικα της και μεταφραστης απαραίτητος για δυσκολες φράσεις. Συμπεραματικά αν είχε το κορμί των φωτό αξίζει 100%, δεν κάνει για όσουν ζητναε μοντέλε κοπελες με επίπεδη κοιλιτσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.016
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, mallias20, elpotero και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2023
Στο σαιτ την εταιρίας την δεινουν 51 κιλά .... δεν θα έπρεπε να εχει αλλάξει ? δεν μιλάμε ουτε για 2με 3 ουτε για 5 κιλά, αντε να το τεντωσπύμε ουτε για 10 κιλα, μιλαμε για 19 κιλα διαφορά. Εντάξει μην μας δουλευουν κιόλας
review reaction 1 hornyasfuck
26 Απριλίου, 2023
Ισως κάποτε να ηταν 51....τωρα οπως μου ειπε η ιδια ειναι 70....αλλα ειπε πως θα τα χάσει σύντομα μετά από γυμναστική που άφησε για λίγο καιρό...τι να πω...και ειναι και το ουίσκι... που ειναι απαραίτητο για να δουλεψει....ολα αυτα κατα δήλωση της ίδιας...δεν ειναι δικά μου συμπεράσματα...γελούσε ευκολα και λίγο χαζούλικα...απόρροια ίσως του ποτού,αλλα από συμπεριφορά σκίζει, θηλυκή και σέξυ...
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2