Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καμιά φορά ψάχνουμε τον τίτλο που θα αποδώσει την επίγευση της κριτικής. Πολλές φορές δύσκολο το έργο και περιορισμένες οι επιλογές.

Τη λύση την έδωσε η Καίτη ♥ όταν της ζήτησα περιγραφικά να μου προτείνει κάτι στα μέτρα μου …. Το γλύκισμα μου είπε.

Αυτό ακριβώς! Εύγευστο, δροσιστικό όσο και καυτό, ελαφρύ με μια θεσπέσια επίγευση. Ματάρες απίστευτες!

Από την είσοδο στο δωμάτιό της, μου κατέστη σαφές ότι θα περάσω πολύ όμορφα.

Τα πρώτα συστατικά, διάθεση, χαμόγελο, σκηνική παρουσία, καθαριότητα, εμφάνιση, μου ανέβασαν τη διάθεση και την επιθυμία να γευτώ αυτό το γλύκισμα.

Πολύ γρήγορα βρισκόμουν στο στοματάκι της , μετά από αισθησιακά φιλιά που ώθησαν την ανόρθωση σε υψηλά επίπεδα.

Βοηθώντας την να καταλάβει τον ρυθμό που μου αρέσει, επιδόθηκε σε ένα απολαυστικό χειρισμό παγωτού πύραυλου που αντί να λιώνει και να μικραίνει, γινόταν σούπερ γίγας μελανζέ!

Εξέφραζε με μικρά πνιχτά βογγητά την ικανοποίησή της που με κάβλωνε απίστευτα, μέχρι που υποχώρησα για να πάρω τη δική μου σειρά.

Για το κορμί της να πω ότι είναι σούπερ θηλυκό με καμπύλες εκεί που πρέπει και ξέρει να το δουλεύει με μαεστρία.

Όλα όπως τα δίνει η μαμά φύση, με μεράκι φτιαγμένα.

Το γατάκι της θα ήθελα να μην ήταν ελαφρώς αξύριστο αλλά γνωρίζω και τα περί ερεθισμών.

Της έδωσα και κατάλαβε τι εστί μαεστρία στη χρήση της γλώσσας, όπου σπαρταρούσε έντονα.
Την ήθελα ζεστή για τη συνέχεια, οπότε περάσαμε το αδιάβροχο και την άφησα να μου ξεδιπλώσει την τέχνη της στην ιππασία.

Πραγματικά το καλύτερο σεξ το έχω απολαύσει όταν η παρτενέρ ξέρει να αυξομειώνει τον ρυθμό ενώ πάλλεται πάνω στο άκαμπτο μαδέρι.

Εκεί δείχνει η κάθε μια τη μαστοριά της!

Το κοριτσάκι μας έδωσε ρεσιτάλ ηδονής θεάματος και βασανισμού.

Σαφέστατα δεν υπήρχε περίπτωση να χάσω την θέα του doggy με τον ομολογουμένως απίστευτο πάτο, ούτε φυσικά το ερωτικό ιεραποστολικό με τα γλωσσόφιλα να ανεβάζουν το κοντέρ….

Ήξερα όμως λίγο πριν το τέλος ότι την ήθελα ξανά από πάνω να την θαυμάζω και να με τελειώνει μέχρι το τσακ…με λίγη διακοπή και ξανά…

Μέχρι που φιλοξένησα τα υγρά μου στο παθιάριακο στοματάκι της που δε σταματούσε να γυρνάει τη γλώσσα στο καυτό σημείο κι εγώ να φλερτάρω με το καρδιακό!

Κάπου εκεί σταμάτησε ο χρόνος και έχω κενό!

Μετά από ανταλλαγή κολακειών, κλείνοντας την πόρτα της, σκεφτόμουν πόσο προμότορας θα φανώ στα μάτια σας, γνωρίζοντας ότι δεν βρήκα κανένα ψεγάδι στη συνάντησή μας!

Και όχι μόνο αυτό… Θέλω πολύ να την ξαναδώ και τώρα που τα γράφω διεγείρομαι…και αν είχα λίγο χρόνο παραπάνω θα τον έπαιζα και για πάρτη της!

Ναι ρε μάγκες! Και ωραίο ατομάκι και καλή διάθεση και μουνάρα και χημεία.

Καίτη μου bingo κοριτσάρα μου!

Σε ευχαριστώ ξανά!

Καλά να είμαστε όλοι με υγεία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, Trifonbakatsoulias, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού