Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Τζένη πρόσφατα στο τούρ που έκανε στην θεσσαλονίκη συνάντηση μισής ώρας κόστος δεν θυμάμαι τι είχα δώσει αλλα μαλλον ήταν χαμηλό. Πάμε πρώτα στα θετικά. Η Τζενη ειναι ιδιαίτερα ευγενικό άτομο και φαίνετε εξ αρχής οτι προσπαθεί να έχει μια εντάξει συμπεριφορά απέναντι στον πελάτη. Η ίδια ήταν πολυ καθαρή και φαίνετε οτι προσέχει όσο γίνεται κατι το οποίο ειναι πολυ βασικό για εμένα τουλάχιστον. Η εξωτερική εμφάνιση με μπέρδεψε και θα εξηγήσω γιατί. Καταρχάς ημάρτον η κοπέλα δεν ειναι χοντρή ειναι μια ψηλη γυναίκα με καμπύλες. Αντικειμενικά έχει ωραίο κόλο αλλά για κάποιο λόγο στο χέρι μου, στο πίασιμο ηταν περίεργος να το πω; καπως ετσι μπορω να το περιγράψω. Ισως να κάνει καποίες ενέσεις προσθετικές η κάτι τέτοιο μπορεί ομώς να είναι ιδέα μου αυτο η ίδια το ξέρει. Το στήθος της αδιάφορο αλλα οκ. Σε γενικες γραμμές εξωτερικά ειναι αυτό που θα δει κάποιος στις φωτογραφίες. Στις υπηρεσίες δεν μπορω να την κρίνω ακολούθησε αυτά που ηθέλα ηταν μια τυπική συνάντηση ίσως και γιατι εγω ημουν κουρασμένος και απλά ήθελα λίγες στιγμές χαλάρωσης νομιζω όμως οτι έχει ολη την διάθεση να δώσει δυνατές υπηρεσίες. Παμέ λιγο σε κάποια αρνητικά. Ο χώρος, το διαμέρισμα που εκλείσε δεν ηταν ωραίος θα μου πεις μιση ωρα πηγες τι σε νοιαζει εγω οταν επισκεπτομε κοπέλα προσωπικα θελω και ο χώρος να είναι κομμάτι της συνολική κατάστασης. Το αρνητικό ειναι οτι εξω απο το δωμάτιο στο σαλόνι ήταν και η φίλη της - συνάδελφος που κάνουν μαζί και τα duo. Εντάξεί λογικο θα πει κάποιος που να πάει αλλα εμένα προσωπικά με φέρνει σε αμήχανη θέση να ξέρω οτι κάποιος ειναι εξώ ενω εγω μεσα πηδάω (θα προτιμούσα τουλαχιστον να ήταν μεσα ???) ειναι λίγο κατάσταση μπουρδέλου να κάθετε κάποιος στο σαλόνι, τελος πάντων εμένα δεν μου αρέσει. Επιγραμμάτικα πολύ εντάξει άτομο, καθαρή φουλ, εμφάνιση οτι θα δει κάποιος στις φωτό και είμαι σίγουρος οτι τουλαχιστον όποιος πάει δεν θα κλάψει τα λεφτά του. Την Τζένη την έβλεπα χρόνια σε φωτό επιτέλους εγίνε και αυτή η συνάντηση εξού και ο τίτλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
606
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, kwstasxat, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού