Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 141483
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα χυστες μου . Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι σας έχουν γράψει από κάτω και γτ να ξέρετε συνήθως και να πάρω κάποια δεν γράφω κάτι . Συγνώμη κιόλας πραγματικά είναι η κοπέλα κοντά στις φωτογραφίες αν υπήρχε κάτι στο ενδιάμεσο να έλεγε μισό πολύ παραπλανητικές θα το έβαζα έλεος . Τεσπά έρχεται η κοπέλα άλλο πρόσωπο σχεδόν περίεργα γενικά δεν ξέρω ναι είναι ψιλή και πιο χοντρούλα όχι του τρομερό αλλά για τα δικά Μ γούστα περίεργα . Ήταν σχετικά μηχανική δλδ κοίταζε ώρα πιστεύω ήθελε να ξεφύγει κάπως δηλαδή εντάξει τόσα ρωσικά δεν ξέρω ρε αγάπη μου τι μου τα λες . Τεσπά όντως στην πίπα και στης μπάλες τρομερή και κάτι αλλά καινούργια για μένα μια χαρά πραγματικά ξέρει η κοπέλα αλλά πέρα από αυτό τι να πω . Πραγματικά μου χάλασε την Καβλα μου να κάνει κάτι περίεργα με χαρτιά και να το ψιλοκοβει εντάξει είσαι επαγγελματίας ψυγείο όχι να μας χαλάς και την φάση μας έλεος για χόμπι το κάνουμε καλύτερα να τα αφήναμε σε καμία μουναρα σερβιτόρα έτσι για την καβλαντα . Τεσπά γενικά θα έλεγα διαφορετική θα έλεγα επίσης ότι όντως θα είναι δοτική δηλαδή σε κάποιες φάση δείχνει την ψευδαίσθηση που ψάχνουμε αλλά είναι μηχανική είναι περίεργο μου χάλασε την φάση μου έλεος . Και έλεος με της φωτογραφίες είναι διαφορετική καλύτερα να πήγαινα σε κάνα μπουρδέλο καλύτερα θα πέρναγα στην μια ώρα με την Έμμυ τεσπά . Προσέχετε παιδιά και μακριά από μαλακίες άντε ειχα μια Καβλα για ένα τρίωρο και μου έκατσε σκατα έλεος 24 είμαι καβλιαρις και κάτι τέτοιες πίπες μου κάνουν το πουλί να πέφτει χαλαρά όμως ένα όνειρο πουλάτε το να είσαι με μια μουναρα για μια ώρα η και παραπάνω . Και στέλνετε την 30 με περίεργα διαμορφωμένο σώμα σόρρυ κιόλας έχω γαμησει τόσες για τόσες πληρωμένες και μη δεν γίνεται να υπάρχουν ραγιάδες στα βυζιά είναι δυνατόν 160 ευρώ για πεσμένα και ραγαδιασμενα βιζια . Καλύτερα Αντριάνα έλεος .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Lucifer21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
381
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, doc_lin, THV και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2023
φίλε τόσο χάλια που έπαθες εγκεφαλικό? πως γράφεις έτσι ρε παίχτη, τι τρικυμία σε έπιασε ρε παιδί μου
review reaction 3 Julious, hornyasfuck, maradona7 και 1 ακόμα μέλος
20 Απριλίου, 2023
Μερικές παραγράφους τις έβαλα στο google translate αλλά δεν έβγαλε μετάφραση..
review reaction 3 hornyasfuck, maradona7, srek7
20 Απριλίου, 2023
Η Ντίβα σε καμιά περίπτωση δεν είναι άξια του ντόρου που έγινε. Μόνο PSE και τέλος.
review reaction 1 hornyasfuck, maradona7, Lucifer21
21 Απριλίου, 2023
@bigmountain αν και έχει ατέλειες αν την κρίνεις αντικειμενικά υπάρχουμε αρκετοί που παιρνουμε πράγματα που δεν τα βρίσκουμε σε άλλες. Προφανώς και δεν είναι το ίδιο για όλους.
21 Απριλίου, 2023
Τι 160 ευρώ τα νεύρα μου με είχαν πιάσει
21 Απριλίου, 2023
Μλκ μου βαζω λικε και γραφω γιατι απλα δεν καταλαβα τιποτα.
21 Απριλίου, 2023
""μου χάλασε την Καβλα μου να κάνει κάτι περίεργα με χαρτιά και να το ψιλοκοβει""..Ti θα πει αυτο ?Τι χαρτιά εννοείς?Εστριψε τσιγαρο με χαρτακι?
review reaction 5 Julious
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7