Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 33756
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
.Συναντηση με την Emily λοιπον σε ξενοδοχειο του Μεταξουργειου με τη κοπελα να ερχεται 10 λεπτα νωριτερα!!!Η Εmily ειναι μια κοντουλα μελαχρινη κοπελα με ωραιο προσωπο.Ηρθε ντυμενη με ενα καθημερινο κοντο μαυρο φορεμα και αρβυλα.Μιλαει απταιστα ελληνικα για τον ενα χρονο που βρισκεται στην Ελλαδα και δειχνει ανετη απο το πρωτο λεπτο της συναντησης,μετα τα τυπικα και ενα iqos που καπνισε(αφου ρωτησε εαν το επιτρεπω)γδυθηκε και αποκαλυφθηκε ενα ωραιο σωμα με τουρλοτο κωλαρακι,το στηθος εχει πεσει λιγο αλλα θα το διορθωσει απο οτι μου ειπε,εχει και ενα σημαδι στη κοιλια λογω γεννας.Εμενα πρσωπικα ουτε το στηθος ουτε το σημαδι με ενοχλησε διοτι σαν συνολο ειναι τουμπανο ειδικα με αυτα τα αθλητικα εσωρουχα που φοραει.Δινει αρκετα γλωσσοφιλα,το μουνακι της μοσχοβολαει και για αυτο το λογο το περιποιηθηκα με τη γλωσσα μου ιδιαιτερα.Ειναι καλη στη πιπα αν και χρησιμοποιει λιγο δοντι οταν δινει πονο.Πρωτη σταση ηταν στα τεσσερα,δεν χρησιμοποιει τζελ και η αισθηση ειναι υπεροχη.Δειχνει να το απολαμβανει απο τα βογγητα που βγαζει που σε εμενα φανηκαν αληθινα και στηνεται πολυ καλα χωρις να κλεβει στη διεισδυση.Δειχνει να της αρεσει ο χαλαρος ρυθμος αλλα δεν εχει προβλημα και οταν δεχεται σφυροκοπημα.Συνεχισαμε με ιεραποστολικο οπου η πιεση που ασκουσε με τα ποδια της μου εδωσαν να καταλαβω πως τον ηθελε ολο μεσα της με γρηγορο τεμπο.Τελευταια σταση ηταν με εκεινη απο πανω,και εκει απεδειξε οτι αξιζει τον τιτλο της αριστης καβαλαρισας δινοντας πονο στην ιππασια.Με λιγα λογια η Emily ειναι ενα αξιο κοντοπουτανο για να βγαλεις γουστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rsotos7
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
5.297
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, Marcus77, Γιώργος Παπ. και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού