Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 234 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκινώντας με τον χαρακτήρα της αννουλας που παίζει μεγάλο ρόλο σε τέτοιες συναντήσεις … Η αννουλα είναι φοβερό άτομο το οποίο θέλει να μιλάει και να του μιλάνε μπεσατα και αυτό τη τιμάει ιδιαίτερα ! Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα καθώς όταν έπρεπε απαντούσε στα μηνύματα ! Αφού η αννουλα χτύπησε την πόρτα και της άνοιξα , μπαίνει μέσα με χαμόγελο και γεμάτη κέφι και μου δίνει ένα φιλάκι . Χαλαρή χωρίς άγχος και βιασύνες εν συνεχεία κάνει μπανάκι , πλένει δόντια και τα σκετικα ! Στα του αγώνα τώρα , τελικά δεν λέγανε μαλακιες εδώ οι συναγωνιστές ! Πρωταθλήτρια στο τσιμοουκι απίστευτο ρουφιγμα ! Αφού μου τον σάλιωσε της είπα να μου περάσει καποτα Γιατί δεν ήθελα να τελειώσω τόσο γρήγορα ! Οποτε , ανέβηκε πάνω μου και με καβάλησε ενώ ρούφαγα τις βυζαρες της , μετά εναλλαγή σε ιεραποστολικό όπου τελείωσα ! Ύστερα χαλαρό σοσιαλ , μπανάκι , μπορώ να πω ότι είναι αρκετά ομιλητική και δεν βαριέσαι εύκολα μαζί της . Αφού σιγά σιγά ένιωθα ότι ο δεύτερος γύρος πλησιάζει , το κατάλαβε και άρχισε να μου τον γλύφει παλι , με δικό της τέμπο , άργησε λίγο να μου σηκωθεί αλλά νταξει ήμουν και κουρασμένος ήταν δύσκολο . Αμ δε! Τα κατάφερε και παίχτηκε ένας γύρος ακόμα , αφού έγλυφε για κανένα δεκάλεπτο μετά την έστησα στα τέσσερα και δεν άντεξα και πολύ , έβγαλα καποτα και με ρούφηξε μέχρι να τελειώσω στο στομα της ! Αφού τελείωσα χαλαρώσαμε γι λίγο μετά ντυθηκαμε και χαιρετηθήκαμε . Γενικά τη κοπέλα πρέπει να τη προσέχουμε γιατί άλλο τόσο μας προσέχει ! ( Γαμω το φελεκι μου , ξέρει η αννουλα ?) Καλή συνέχει μάγκες ! Καλά γαμησια !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Felekis21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
384
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, koumanidas, anthotypos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2023
Αννα φταίς...μα αυτο ειναι σωστό...για πάρτη σου να φτάνουμε στον πριαπισμό (ξέρει αυτη...)!!!!Γειά σου συνάδελφε συνγαμιστή...πάντα τέτεια και καλύτερα...το χει το μωρό!!!!!!
review reaction 1 Felekis21
04 Μαΐου, 2023
το τηλεφωνο της που το βρισκουμε ρε παιδια?
05 Μαΐου, 2023
Φίλε Jedis πρέπει να κανεις λογαριασμό πρώτα και μετά να πατήσεις εκεί που γράφει Γλομπεο-προφίλ έτσι θα τα βρεις όλα !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3